Bir yildir evliyiz hicbizaman boşalamadim?

Evli olmadan oncede mastürbasyon yapiyordum fakat hicbizaman bosalamiyordum kocama söyleyemeye çekiniyorum bir yıldır acidan baska bse hissettgm yok o zevki hic bilmiyorum üzülüyorum ne yapmalıyım

Güncellemeler:
Sexe cok ilgim var bazen cok istekli oluyorum ama sonra bosalamiyorum..

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım evlilikte cinsel mutluluk ortak haktır. bundan sadece biri faydalanamaz. kimsenin tekelinde değil. dinen de bu haram. eşini mutlu etmeden mutlu yatılmaz. özellikle de erkeğe farzdır. kadınını illaki ne yöntem kullanırsa kullansın mutlu etmek zorundadır. ilişkide gücü yetmiyorsa öperek yalayarak elle boşaltmalı.

bu senin en doğal hakkın ve açıkça eşinle bu durumu konşman gerek. bu ne günah ne ayıp. hakkını isteyeceksin. dinen bir emir vardır. eşler birbiriin ihtiyacnı sormak zorundadır ve hastalık haricinsde bunu karşılamak zorundadır. bencillik olmaz. ve yine emirde der ki hakkınız alın hakkını verin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Hanimefendi maalesef 10 kadindan 7 si sizin gibi bunda yetistirilme tarziniz ve esnizin faktoru cok birncisi patnerinizin bilncsiz olmasindan ikincis ise sizn kendiniz adapte edemeyisinizden kaynaklaniyor orgazm her kadinn beynnde bir donanmdir kmis kullana bilir kimis kullanamaz siz burada nsanlar atip tutuguna bakmayin erkekler cok bilincsz kadinlar cok sogk maalesef ac gercekler

0|0
    0|0
  • En iyi çözüm bence oturup konuşmak , açık olmak sorunu anlamak ve çözmek için ilk adım çünkü
    Gerekirse bir terapist ya da başka yollar denenebilir

0|0
    0|0
  • Az ön sevmisme zamani ve yetersiz orgazm hissettim. İyi derecede bunlari yaptiginizdan emin olun ve kendini kasma kafan boş olsun bu işi yaparken eğer gene olmuyorsa bir doktora başvurun bunun ayibi yok

0|0
    0|0
  • kayganlaştırıcı al başka hayaller kur ya da o işteyken onu tahrik edici mesajlar gönder hem kendinde tahrik olursun

0|0
    0|0
  • problem eşinde olabilir ön sevişme ve kadın vücudunun nerelerine dokunması gerektiğini iyi bilmesi gerekir bence onunla konuş ve bu konuda kendisini geliştirmesini iste

0|0
    0|0
  • Elşine anlat ve profesyonel destek alın bence

0|0
    0|0
  • benim çok güzel tekniklerim var... 2 yıl garantili... istersen görüşebilirz :))

0|0
    0|0
  • Nasıl bir acı

0|0
    0|0
  • kocana soyle doktorluk ıs bu

0|0
    0|0
  • bence seni delirticek noktalarını bulmalı örneğin ; kulak memenin emilmesi , omuz uçlarının yalanması gibi gibi

0|0
    0|0
  • bence eşinde problem, yani senin karsındaki sana tatminkar yaklaşmıyorsa boşalma konusunu yasayamazsın

0|0
    0|0
  • Asexsuelsin galiba

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bunları söylemelisin tahik olacağın şeyler denemelisin.

0|0
    0|0
  • yüzüne söyle derdim ama bu onu incitir.

0|0
    0|0
  • Bende öyle sanki bişey beni tutuyo gibi :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...