Erkekler neden çoğunlukla cinssel ilişki düşünürsünüz?

Erkekler neden çoğunlukla cinssel ilişki düşünürsünüz? merak ediyorum

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• dürsüt olmak gerekirse dışarda görmüş olduğumuz dar kotlu bayanlar bizi etkiliyor hergün flim izleriz ve canımız istiyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Bu tamamiyle yaratılıştan. Biyolojik olarak erkek sperm üretir. Ve bu sperm torbasında birikir. Bunu bir şekilde dışarı atmak zorundadır vücut. Bu sebeple şehvet hormonları salgılanır. Hepsi bu...

0|0
    0|0
  • çok şükür daha bir kızla öyle bişi düşünmedk

0|0
    0|0
  • cunku erkeklerın gozunde mutlu olmak deılde kızdan yeterınce zevkını aldadıgında cekıp ıgtmlerı olmus bu gu ne kadar demekkı aslaya kendı vucudunuz u erkege vermeyın

0|0
    0|0
  • Çünkü aşk her kızla olmaz ama diğeri olur. Yani karşımıza çıkan 1000 kızdan 1 isine aşık oluruz/olmak isteriz.
    Ancak karşımıza çıkan kızla seks istemek için kızın seksi olması yeterli. Ruhunun önemi yok.

0|0
    0|0
  • Zevk veriyor mutlu ediyor ondandir ya :)

0|0
    0|0
  • Hormonlarimizi devamli aktif tuttugunuz icin

0|0
    0|0
  • Kadınlar da düşünüyor ama kapalı bir toplumda olduğumuz için dile getiremiyor

0|0
    0|0
  • Herkes düşünür.

0|0
    0|0
  • tatmın oluncaya kadar

0|0
    0|0
  • bizde merakımıza hep yenik düşüyoruz ondan :))) sanki bizden farkınız var:)))

0|0
    0|0
  • Peki sen hiç düşünmeyen erkeğin olduğunu düşündün mü?

0|0
    0|0
  • Yasak şeyler daha cazip gelir

0|0
    0|0
  • Evlenince düşünüyom ben :)

0|0
    0|0
  • canımız ıstıyor

0|0
    0|0
  • Biz düsunürüz isteriz sizde dündn razı oldugunuz icin verirsiniz. Aslinda sız bizden cok düsunürsünüz ama istemem yan cebime koy dersiniz.

0|0
    0|0
  • Bu saatte kuantum fiziğini düşünecek değilizya bu saatler tam onun saatleri cmylmz dan alıntı mesaj at " uyudun mu ben uyumadım " www.kizlarsoruyor.com/.../q2030155-birlikte-oldugum-butun-sevgililerimle-hep-ayni-sikayetler-aliyorum

0|0
    0|0
  • Sürekli sperm üretimi sendede olsa düz duvara bile tırmanırsın

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• biz kızlarda düşünüyoruz. sadece erkekler dile vuruyor belli ediyor biz kızlar söyleyemiyoruz çekiniyoruz

0|4
    0|0
  • Bende düşünüyorum

0|6
    0|1
Yükleniyor...