Sorum kızlara kızlar cevaplasın...

Kızlardan bakire olanlar eşinin bakir olmamasını istermiydiniz, bunu kendim için sormuyorum kimisi deneyimli olması gerekir diye düşünüyor ama dile getirmek istedim tekrar söylüyorum kendim için sormuyorum bende bakirim sadece merak

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

• herseyin ilkini birlikte yasamak isterim hayatimin aski evlenecegim adamla.. bu yuzden kendimi ruhumla ve bedenimle ona adadim oda bana adamali

0|0
    0|0
    • teşekkürler yorum için keşke herkez sizin gibi düşünse ama bazı kızların korkularından ötürü kendilerini deneyimli birinin yanında daha rahat olucaklarını zanlediyorlar ama bu çok büyük bir yanlış

• bi kere sizin yargi degerleriniz farkli bakis aciniz farkli.. uzgunum ama boyle biriyle daha cok puruzlu yollardan gecersin.. banada bir erkek dese bunu cok rahatsiz olurum yada acikcasi^ buz^ gibi olurum ne yalan soyliyim.. herseyin ilkini birlikte yasamaktan bahsediyorum ben o ne diyo derim

• tam olarak söylemedi belkide ben yanlış anladım ama işte erkekler zaten buna meraklı kızlarda olabilir diye yorumluyor ve buda zincirleme kaza etkisi yapıyor

Kızlar Ne Diyor 7

• Bakir

0|0
    0|0
  • Ya bakir isterim de bilmiyorum korkuyorm da bir yandan.Bakir olmayan bir kişi sanki daha iyi davranır beni yatıstırır diye de düşünüyorum.Bilemedim hangisi dogru

0|0
    0|0
    • şimdi merve hanım bu konuda arada kalmamak gerek bence deneyimli olsun diye bakir olmamasını istememek gerek her ne kadar erkekler bu durumu sindiremiyorsa kızlarda sindirmesin yoksa dünyanın çivisi çıkar

• ben kararsızım!

• işte bunlara göz yummak kararsız kalmakta bir sorun sen bakirsin bir kişinin seni haketmesi için onunda başkasıyla ilişki yaşamamış olması gerek senden başka birinin ona dokunmamış olması gerek

• bakir olsun beraber öğrenek <3

0|1
    0|0
  • ilk değil son olmak isterim deneyimli olsun

0|0
    0|0
  • deneyimli olsun ama son olmam şartıyla...:)

0|0
    0|0
    • malesef iyi bir yorum değil

• ilk başlarda kadın yönetir ama sonra erkek işi eline alır o da olabilir :)

• bakireyim ama bakir olmayan herşeyi yşamış gözü dışarıda olmayan ve en önemlisi deneyimli yatakta beni mutlu edeceğine inandığım bir erkek ile evlenirim

0|0
    0|1
    • keşke sormaz olaydım bu soruyu, siz efendi ama her haltı yemiş kişiler arıyorsunuz, bu düşüncelerden kurtulun bunlar yanlış şeyler sakın bana savunmayın bile bu ilişkiyi yaşamamış biri sizi nasıl yatakta mutlu eemeyecegine inanırsınız bu ne saçma bi düşünce

• benim ilk deneyimim olsun ama onun ilk olmasin..

sanki erkek deneyimli olunca daha iyi bilir, daha iyi gelisir olay nebileyim tecrubee baska sonucta :D

0|0
    0|1
    • tecrübe hayır getirmez

• hmm peki neden oyle dusunuyosun?

• bir kızın korkuları yüzünden bu haltı her türlü yemiş kişileri seçmemesi gerek, kızlara göre erkekler sadece aklı oralarda olarak anlaşılıyor ben bu düşünceyi yıkmaya çalışıyorum, bir kız nasıl kendini sadece eşine saklarsa bazı erkeklerde sadece kendini eşine saklamak ister bu çok doğal birşeydir, sadece kızlar kendilerini tecrübeli birinin yanında iyi hissetsin diye düzen bozulmamalı

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...