Vajinada kaşıntı?

6-7 gündür var. İçi kasiniyor. Ne Oldugunu bilmiyorum. İlişkiye hiç girmedim baskasinin donlarini falan da giyimiyorum. Yani aslında bişey olması imkansiz. Kizlar sizde de oluyor mu. Normal mi?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• %100 mantar Mantar enfeksiyonu genellikle başka yerden bulaşmaz. Kadının kendi normal vajinal floralarında bulunan mantar hücreleri çeşitli nedenlerle vücut direnci düştüğünde çoğalıp aktif hale gelerek vaginit oluştururlar. En cokta Naylon iç çamaşırları kullanımı ve tanga camaşırlar vajina ve dış genital organdaki nem oranını arttırarak mantar oluşumuna yardımcı olurlar. İc camaşırını pamuklu tercih et ve buralı ütü ile ütüleyerek giy, bol bol yoğur ye özelliklede yoğurdun suyunu (ayran değil) iç 2 gün devamlı yogurt yiyip suyunu icip, camasirinida dedigim gibi yaparsan iyilesirsin.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim. Mantarın kendi vücudumuz ürettiği için zaten normal görüyorum sanki grip olmuşum gibi. Ilac ile 3-4 gün icine gidiyormuş:)

Erkekler Ne Diyor 8

• İç kısımlara su tutuyor musun? Bir de o bölgede normal sabun ya da şampuan türü ürünler kullanıyor musun?

0|0
    0|0
  • Hanimefendi kultur testi yapilmadan herkes kafadan atar gidin bir devlet hastanesine sonuc ogrenirsiniz korkulacak bir du. Dgil

0|0
    0|0
  • bendende mantara +1

0|0
    0|0
  • Halka açık tuvalet?

0|0
    0|0
  • 1 ay düzenli travazol krem kullan geçer etkisini ilk günden hissetmeye başlarsın

0|0
    0|0
  • Mantar !

0|0
    0|0
  • Doktora git acaba birisi becerdi seni ondan mikrop kaptı desem o'da olmamış. Acil doktora git.

0|0
    0|0
  • Mantara baglamissin..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...