Sevgilimden ayrıldıktan sonra sorunlar başladı. Soruyu sağlık kısmına mı, buraya mı sorsam karar vermedim?

Nasıl başlasam bilmiyorum. Öncelikle merhaba sevgili arkadaşlar;

Sevgilimden ayrılalı 8 ay gibi bir süre oldu. Bir başkasıyla aldattığını öğrendiğimden beri hayatım alt üst oldu. Bu ayrılık hayatımın her alanını etkiledi. Dolayısıyla cinsel anlamda da sorunlar oluşmaya başladı. Son zamanlarda tahrik olamadığımı ve sertleşmede de sorunlar yaşadığımı fark ettim. Sırf onu kafamdan çıkarmak, kendimce intikam almak için başkalarıyla birlikte olmayı düşündüm. Düşüncesi bile midemi bulandırmaya yetti.

Masturbasyon yaparken bile sertleşme sorunu yaşar oldum, zevk almaz oldum. İlla doyuma ulaşmak, sertleşmek için onu düşünmem şart oldu. Kendimden iğrenir oldum artık. İnsan masturbasyon sonrasında kendinden nefret eder mi? Ediyorum işte. Doktora gitmeyi düşündüm fakat utancımdan doktora gitmeye bile çekiniyorum. Kadın görünce iğrenir hale geldim resmen. Yalanlarla dolu olduklarını düşünür hale geldim. Artık katlamayacak hale geldim. Bu sorun geçer mi ileride?

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Utanma! her kendini bilmezler için, yaşamıyoruz..☺ sktr etmeyi öğreneceksin !! ;)

0|0
    0|0
    • Ne yapmalıyım bu sorunun geçmesi için. İyice hayattan soğudum

• Önce Psikolojik, sorunu çözmen gerek. ya da her şeyi kendi beyninde bitireceksin.

Kızlar Ne Diyor 2

• geçmiş olsun, belki de daha basındayken psikolojik destek almalısın, muhtemelen bunalımdasın.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim. Psikolojik destek alsam da fayda etmeyecek biliyorum. Kafayı yemek üzerim, şizofreniye doğru ilerliyorum galiba

• takıntı haline getirmemeye bak yoksa cidden kafa gider, ki akıl sağlığı herşeyin başndadır destek almanı şiddetle tavsiye ederim

• Destek almakta bir şeye çare olmuyor.

• her kız öyle değildirki :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...