Etrafta o kadar güzel kız varken neden erkekler gay olmayı tercih eder?

bir erkeğin başka bi erkekten hoşlanması yada onunla cinsel birliktelikte bulunması sizce saygı mı duyulmalı? bir erkeğin gey olma nedenleri ne olabilir?

0|0
12|10

En İyi Kız Görüşü

• ha yani senin mantığına göre kız bulamadıkları için gay olurlar

0|0
    0|0
    • benim mantığıma göre sen okuduğunu anlamıyorsun.

• :)) barıştıkmı

Kızlar Ne Diyor 11

• Saygı duyulmalı. Çünkü gay olmak tercih değildir, o öyle doğmuştur. Hormonal ölçümler de bunu kanıtlamaktadır zaten...

0|0
    0|0
  • saygı duymalı hormonal bişi olabilir..

0|0
    0|0
  • bende anlamıyorum

0|0
    2|0
  • Tamamen büyüme şekli diye düşünüyorum erkeklerin gey olmasının sebebi ya etrafında hep ablaları vardır hiç erkek yoktur ya da babası yoktur annesiyle yaşar o da oyle davranmaya calısır falan

0|0
    0|0
  • bu bir tercih meselesi degilki :-)

0|0
    0|0
    • ya bacım tercih yada eğilim , şekle takılma, içeriğe gel

• bunu yasayan bilir ancak arkadasim yorum yapmak bize düsmez eminim onlar icinde pek kolay degil bu durum...

• acaba kızlardanda hoşlandığı oluyormudur

• Sonuçta herkesin cinsel tercihidir ama bir erkek bunu nasıl kaldırabilir orası muamma<3

0|0
    0|0
  • eğer gay ise erkek değildir zaten tercih edilen bir şey yok yani

0|0
    0|0
  • saygı duyulmalı tabi ki kendi seçimi ne de olsa.

0|0
    0|0
  • sonuçta kendi seçimi saygı duymak elbette esas kimsenin tercihine birşey diyemeyiz.

0|0
    0|0
  • SÜPRİZZ :d

0|0
    0|0
  • O güzel kızların onun için bir manası yok ki. O yakışıklı erkekleri görüyor. Vücudu, teni onu istiyor çünkü.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• çünkü etraftaki o güzel kızların hepsi türk kızı yani veren tipler değil kafa s... ken hayat törpüsü kızlar, nazlı, alımlı, sonra neden türk erkeği rus kızına bakıyor diyorlar birde

0|0
    0|0
  • Cinsel tercih yoktur. Yönelim vardır. Yani önünde bir tane yoğurtlu makarna bir tane peynirli makarna varsa birini tercih edebilirsin. Ama biri makarna, biri pilavsa birine yönelirsin.B.Ş.

0|0
    0|0
  • kızlar cinsel olarak ona yetmeyebilir

kızlarda bulamadığını erkeklerde bulabilir

erkekleri kendine daha yakın hissedebilir

kızlar tarafından beğenilmeme,geçmişte yaşanılmış bişeyler olabilir

nedensiz olabilir.

0|0
    0|0
  • Eşcinsellik tercih değil, yönelimdir.

0|0
    0|0
  • Bir insan eşcinsel olmayı istemez... Kendi cinsine karşı bir eğilim içindedir, doğaldır yani.

"Gay olmak" diye bir olgu yoktur. Olmamıştır, oldurulmuştur.

Neyse ne...Sen neden kızları seviyorsan, onlarda erkekleri seviyor sorun yok.

0|0
    0|0
  • pipisi olan bir kız bulduklarında belki kaderleri değişir. shemale ler gibi

0|0
    0|0
  • cinsel tercih yoktur, cinsel kimlik vardır.

0|0
    0|0
  • en mantıklısı kızlarla birlikte olmaktan sıkılıp yönelim durumu geliyor bana

0|0
    0|0
  • Geyden daha çok lez var onlara ne denmeli

0|0
    0|0
    • lezlerin daha fazla olduğu sizin fantazi dünyanızda geçerli oran ya

• fantezi dünayama göre bu soruya cevap vermedim reelde gözlemlerim açıkçası ayrıca sanalda aynı şekilde lez dolu

• Sırf bu soruya cevap vermek için siteye üye olup levelimi yükselttim.. Herkeste böle olmayabilir ama bnde gay olma hikayesi çok basit oldu. Etrafta o kadar güzel kız olabilir ama kaçı senin kardeşim. Onlardan diyelim biri zar zor bin nazu tribi para yemesiyle beraber sana anal verecek mi? İşte bunun oranı %1in altında.Ya Da sanalda kaç kız düşürebildin şimdiye kadar etraftaki o kuru kalabalık kızlardan? Bak bn 26 yaşıma kadar hiç kız arkadaşı olmayan diş hekimliği son sınıf öğrencisi Bi gencim.Denemelerim oldu mu oldu ama hep ret hep ret yedim. Yalnız şu var ki hekim olduğumu hep sakladım.Fakultedekiler ztn kabul etmedi.önlük giydik mi tamam bayan hastalar az da olsa Bi kısmı yavşıyor. Ama neye yavşıyor parama yavşıyor. Kara kaşıma gözüme yavşasa anlayabilirim.Mesleğimden dolayı asılan kızın fahişeden ne farkı var Allah aşkna. Ayrıca muhabbetleri hiç çekilmiyor. Bn felsefe bilim sanat din siyaset futbol severim. Bunlardan anlayıp konuşacak kaç kız var? Neredeyse yok.Ama sanalda giriyorum gay sitesine. Adam dilimden anlıyor. Muhabetse muhabbet sekse seks. Yok Sn aslında bunu demek istedin ya da numara çekmeler çıkar ilişkisi yok. Paralı veriyosa bile direk söylüyor. Üstelik sayıları kızlardan az olmasına rağmen o kadar kolay ve çabuk elde ediyosun ki. Facebooka cd ya da crossdresser yaz anlarsın ne demek istediğimi. Şimdi biri etraftaki o kadar fazla güzel kızdan mı bahsetti. Yediğim reddin haddi hesabı yok lan. Annem bacım hariç artık yüzlerine bile bakmıyorum tiksiniyorum hepsinden. Zaten ağızları da leş gibi kokuyor hepsinin :) direnmedik mi sanıyorsun gay olmamaya gardaşım :) hadi kalın sağlıcakla

0|0
    0|0
Yükleniyor...