Doğum kontrol hapı hakkında bilgisi olan?

1 ay sonra düğünüm var. uzun bir süre çocuk düşünmüyorum. bu haparı kullanmaya ne zaman başlamalıyım?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Önce doktor kontrolü gerek. Sonrasında adetin ilk günü başlarsın her gün aynı saatte alman önemli unutmaman tavsiye edilir lakin Unutursan önceki günün hapını da almalısın. İlk 7 gün ek koruma yöntemi gerek sonrasında sıkıntı yok. Tablet bitiminde 7 gün ara verirsin menstrüal döngü için 7 gün bitiminde ilaca tekrar başlarsın. İlaç kullanımına asla 7 günden fazla ara vermemelisin bir sağlıkçı olarak bildiklerimi yazdım mutluluklar şimdiden.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Öncelikle jinekoloğa gidip uygun mu bünyen ona baktır. Zaten evlilikten 1 ay önce başlamak gerekli. Adet döneminde başlaman gerekli bir de.

0|0
    0|0
  • Hanmefendi ilk br hafta kondom oneriyoruz enfeksiyon riski ve zorlanmamaniz bakmindan dugunden onceki adet donemnizde baslayip aksatmadan devam ediyorsunuz

0|0
    0|0
  • söle adama içine boşalmasın

0|0
    0|0
  • unutmaki hormonlarını bozacak ve daha kalıcı zararlar verecek sana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• önce dr git uygun olup olmadığını öğren sonra adetinin ilk günü başlıyorsun ama önce bir dr gitmen lazım sana uygun değilse ölümle sonuçlanır. kan değerlerine baktır. ayrıca koruması 7 günde başlar 7 gün ekstra koruma gereklidir. ayrıca hergün aynı saatte alman lazım

0|0
    1|0
  • valla hec bilmiyorum panpiş

0|0
    0|0
  • ilk adetin bitiminden itibaren kullan 4 gün sonra korumaya başlayacaktır.

0|0
    0|0
  • ilişkiden önce

0|0
    1|0
    • etkisini hemen gösteriyor dimi :)

• ilişkiden kaç gün önce alınması gerektiğini bilmiyorum onu bir doktora başvur kesin cevap için :) ama hepsinde risk var :) kesin değil

• adetin başlangıç ya da bitiş tarihinden sonra olmalı ama emin değilim. kesinlikle periyoduna göre kullanmalısın ilişkiden önce kullan diyen arkadaşa güvenme. bir doktora ya da eczaneye gidip DOĞRU bilgiye ulaşmak yararına olacaktır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...