Sevgilim cüzdanımı kurcaladı .s

Ya sevgilim cüzdanımda prezervatif buldu ve deliye döndü .s Ne söylediysem ikna olmadı ya şimdi bana soğuk davranıyor bilerek ne yapacam ya .s

Güncellemeler:
Evet cinsel hayatımız var sevgilimle bu arada
Ben bi açıklama yapayım arkadaşlar ben çok çapkındım beni 2 kere yakaladığı oldu seviyor diye bırakmadı ama dize getirdi bende bıraktım çapkınlığı fakat cüzdanımda o dönemlerden kalmış prezervatif ve unutmuşum .s Görünce yeni koydum bidaha çapkınlığa başladım sandı

0|0
14|19

En İyi Erkek Görüşü

• Cebinden çıkarıp sakız gibi şişirseydin belki bir şansın olabilirdi :))

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 14

• Sana özel de o zaman

0|1
    0|0
    • onu kıza solerse kızla arası tamamen biter :) Bitmiş zaten eğer kız normal bir kızsa ayrılır normal derken cınselle pek alakası yoksa ;)

• Ne dicemde ikna olacak bu :D

• D: bilmem :D

• Bence tawır yapması çok saçma. Bikere prezerwatifi bulmuş. Mantıken kullanmadğina göre aldatmamış. Can sıkacak bişey bulamamış onu sorun yapmış seninki.

0|0
    0|0
    • Bak bu da iyi :) Fakat sorunumu çözmedi

• Bu onun sorunu aslında yeterince güwenseydi zaten teşekkür ederdi o prezrwtfi kullanmadğın için:)

• Haklı cinsel hayatınız yoksa.

0|0
    0|0
  • bencede ayrılsa yerıdır yani bu ne dıkkatsızlık bide 2 kere aldatmşsın yani hıc mı cuzdanına bakmıyosun ya bana hıcte onceden kalmş gbi gelmıyo

0|0
    0|0
  • Cinsel hayatınız varsa senin için de :D Eğer yoksa tabiki deliye döner ve başka kızla ilişkiye girdiğinizi düşünür

0|0
    0|0
  • az bile yapıyor

0|0
    0|0
  • yurumez o is. guveni tekrar kazanmak cok zordur.

0|0
    0|0
  • kız haklııı

0|0
    0|0
  • kız haklı..ayrılsa yeridir

0|0
    0|0
  • HAHAAA :D

0|0
    0|0
  • Haklı ben olsam çükünü kopartırdım o adamın

0|0
    0|0
  • Cinsel hayatınız varsa tepkisi saçma ama 2 kez aldattım demişsin güvenmiyor demekki sana o şekilde düşününce mantıklı

0|0
    0|0
  • cinsel hayatınız varsa deliye dönme sebebi nedir?

0|0
    0|0
  • sevgilin hasta galiba.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• ne yani erkek ertesi gün hapı mı taşımalı tabi prezervatif taşıyıcak, dünyada görünce şaşıran kadın milleti bizim milletimizdir herhalde bunu

0|1
    0|0
  • kardeşim Allah senden razı olsun az önce bende cüzdana baktım prezervatifler ve eski sevgili resmi çıktı... ikinci konuda da ben ayvayı yiyecektim dötümü kurtardın resmen...

vallaha annemler bulduğunda bile açıklama gereği yapmadım o yüzden pek mantıklı bişey uyduramam ama bi çare var kızın yeme kapasitesine bağlı;

prezervatifle elizabeth daha güzel oluyor dersin temiz, değişik vs... utandığımdan söyleyemedim de vs... yerse iyi olmadı dersin "ya ne olur ne olmaz diye tutuyordum her erkek saklar muhakkak mokunu çıkartmasan olmaz yani"...

0|0
    0|0
    • Kardeş eyvallah :D Bak gördünüzmü adamın ilişkiyi kurtardım :D:D

• Sen harbi değişiksin :D

• sanırım... açıkçası bana da diğer insanlar değişik geliyor... anlamadım ki kim normal :S

• Yenge ne dese haklı walla...

0|0
    0|0
  • 2 kere ihanete yakalamış afetmiş przvatfle yakalasa ne olacak afeder bir kaç güne sala gitsin kafana takma

3|0
    0|0
  • bence söyle de,

Açık ve net söylemek gerekirse, seninle ilişkiye girmek isteiğimz zaman için yanımda bulunduruyorum. Bir gün yaparsak diye cebimde taşıyorum ;)

0|0
    0|0
    • Ya onun için çekmecemde duruyor biliyor böyle birşey yapmam çnkü kendi evimden başka hiçbiryerde onunla ilişkiye girmem ben sonuçta namusum

• O zaman Ne diye, Cebinde taşıyorsun güzel kardeşim kendi dertsiz başına dert açtın

• Ya sen de bu kadar insanı yeme şimdi, gül yaprağımı bu unutmuş muş:)) Belki bi afet düşer de lazım olur diye sakladım de açık açık:)) Yada kıza: ek işe başladım balon satıyorum parklarda de:)))))

0|0
    0|0
  • seni seviyorsa sıkıntı yok dostum en sonunda tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer kürkçü dükanıdır. ama aksi halde müthiş bir bahane vermişsin kıza

0|0
    0|0
    • Beni seviyor ayrımasından korkmuyorum ki sadece soğuk olması rahatsız ediyor

• sıkıntı yok bu kızlar tripli yaratıklar zaten ama ben hiçbir zaman sonsuza kadar trip atabilen bir kız görmedim:D rahat ol sen dostum

• ben bunu yaşamıştım. allah sana kolaylık versin

0|0
    0|0
  • Prezervatifi kimin icin aldiysan onunla sevgili olmayi dene

2|0
    0|0
  • aranızda cinsel bişeler yoksa.

ne olur ne olmaz belki aramızda birşey olur diye saklıyorum de. sana da utandığımdan söyleyemedim dersin.

0|0
    0|0
  • Senin için saklamıştım de

0|0
    0|0
  • acaba baskasiyla yapar mi veya benle her zaman cinsellik yasamak icin mi yaninda hep tasiyor diye. yaninda tasisan suçlu olursun tasimasan da suçlu olursun niye korunmuyon diye bu sefer de vermezler. anlayacagin kiz milleti işte normaldir.

0|0
    0|0
  • senin iyiliğini düşündüğüm için taşıyorum de bence

0|0
    0|0
  • balon yapıp oynuyorum dersin dostum...

0|0
    0|0
  • ne işi vardı cüzdanında :)

0|0
    0|0
  • onun için taşıdıgın yalanını sölemek cokmu zor.

şimdiki gençler çok pasif . size veren kızın ben

0|0
    0|0
    • Ya söyledim inan bana benim kadar profesyonel yalancı az bulursun fakat bu kız 2 yıllık ilişkimiz var tanıyor beni yemiyor :D

• yok yaw kızlar öledir robokop gibi takılırlar . ben cok değiştim de , durumu acıkla arkana bile bakma . 2 gün inanmaz 3. gün aramaya başlar

• NotFaund çocuğu iyi açmışsın:)) Prezervatifi unuttuğu falan yok hala yalan söylüyor demekki:))) De get ben kızın yerinde olsam kırarım o yumurtanı senin :))

• en keyiflisi uyuyormuş gibi yapıpta olanları seyretmek :):):)

0|0
    0|0
  • Onun olsun ya bir prezeratif için bu kadar nıye uzuluyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...