Sevdiğiniz kadın / adam ya da eşinizin kısır olduğunu öğrenseniz onu terketmeyi düşünür müydünüz?

Veya birlikteyken her hangi bir kaza ya da hastalık geçirip kısır kalsa , yine ayni sekilde mi davranirdiniz yoksa farkli mi olurdu?

Güncellemeler:
Sorulara resim eklemek lazim aslinda :))

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Hayır şu an zaten çocuk sahibi olamıyoruz eşimin bir ameliyat geçirmesi gerekiyor ve bunu hiç bir zaman vurmadım yüzüne hele terketmeyi hiç düşünmedim ben daha fazla düşüyorum üzerine ilgileniyorum oyun oynuyorum bana seninle evlendiğim için bir konu da pişmanım keşke daha önce bulup evlenseydim seni diyor 19 yaşımda evlendik daha erken ne olacaktı diyorum :D Bilmem aynı sokakta olsaydık aynı sınıfta olsaydık aynı lisede olsaydık ömrüm hep seni görerek geçseydi diyor şimdiden sonra seninleyim artık dediğimde sen artık bir eşten daha fazlasısın diyor eğer bu sorun bende değil de sende olsaydı bende vurmazdım yüzüne bende sana destek olurdum diyor ama senin gibi dertlerini unutturamazdım sen benim dertlerimi unutturuyorsun diyor bir eşten daha fazlası olduğumu söylüyor aşkımm benim yaaa ölüürm ben ona olursa olur olmazsa olmaz veren de alanda Allah

0|5
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yoo terk etmem zaten evlatlık alcam bir tane ilerde inşallah

0|2
    0|0
    • Kendin dogurmayacak misin?

• dogururum ama dedigin gibi problemim varsa ya da eşimin varsa evlatlık alırım öyle bir hevesim var ne biliyim sevap

• Hayır asla terk etmem :) evlat ediniriz ne var bunda?:)

0|1
    0|0
  • Evlilik sadece cinsel ilişki ya da üreme amaçlı yapılmaz, ama tabii ki düzgün giden bir cinsel yaşamın ve aşkın meyvesi olan çocukların sosyal hayata ve evliliğe mutluluk getirdiği de aşikardır.

Sevdiğim kişide öyle bir sorun olduğu takdirde öncelikle ona tedaviyi önerir ve her zaman yanında olduğumu da ifade ederdim. Kesinlikle ayrılmak için bir sebep değildir.

Aynı şey benim için de geçerli olabilir diye düşünürdüm. Söz konusu ben olduğumda ondan da aynı tepkiyi beklerdim.

1|7
    0|0
  • görücü şeklinde tanıştıysak ve çocuk istediğim için evleniyorsam bırakırım aksi halde bırakmam

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bırakmam

0|1
    0|0
  • Karıyı buldukta ayrılması kaldi

0|1
    0|0
  • Çocuk için mi evlenir insan , ben evlilik düşünmüyorum ama karar versem kısırlık sorun olmazdı

0|1
    0|0
  • Asla.

0|1
    0|0
  • seviyorsam terketmem evlatlık ediniriz ne var yani

0|1
    0|0
  • Asla bırakmam tabiki o

0|1
    0|0
  • Evet