Aşk-ı Memnu'daki aşkı yaşamayı göze alır mıydınız? Yasak aşk hakkında düşünceleriniz nelerdir.

Behlül ya da Bihter olarak bakmayalım olaya. Herşeyi göze alarak yasak bir aşk yaşamayı dener miydiniz? Aşk-ı Memnu'daki aşkı yaşamayı göze alır mıydınız?

Güncellemeler:
Her zaman yüreğimize laf geçiremiyoruz hayat bize ne getirir bilemeyiz tabi :)

0|0
108

En İyi Erkek Görüşü

• ne kadar yasak? adam yengesiyle yatip kuzeniyle evleniyormus ya yani izlemedim ama oyleymis buna yasak denmez olsa olsa sopalik ask olur adi da ask-i sopa

5|8
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Allah ıslah etsin öylesini, boşan ondan sonra ne yaparsan yap, kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapmamalı insan.

Hele ki hayat arkadaşına...

Aşk bittiyse, bu tür davranışlara meylediyorsa insan, en güzeli ayrıldıktan sonra özgür halde iken bu tür işlere kalkışmaktır...

0|0
    0|0
  • Romanın orjinalinin içine ettiler yaaaa...

Herkes biribirini tohumlamak için bekliyor..Sadece behlül mi...Cinsellik dolu bir diziydi mübarek

0|0
    0|0
  • yasamazdim, ensestin dolaylisi resmen

0|1
    0|0
  • ... Okanda ki yaşlı amca kimdi ? O'nun dediği gibi Aşk- Memnu' yu yazan zibidinin tekidir.

1|0
    0|0
  • bir daha asla..

0|0
    0|0
  • Aşk bu ya... Kimse garanti veremez :P

0|0
    0|0
  • amcamın karısıylamı .)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Hayatta gördüğüm en saçma film resmen AŞK adı altında farklı zihniyetleri ortaya çıkartmaya çalışıyorlar.Kaç kere mahkemelil oldu o film hiçbir şekilde savunmuyorum doğruda bulmuyorum yaşanılacak öyle aşk hiç yaşanmasın daha iyi.

0|1
    0|0
  • Yüreğe laf geçmezse, akla mantığa laf geçer.

0|0
    0|0
  • Büyük konuşmamak gerekir her zaman. Çok aşık olursan denersin belki ama mantıklı düşüngüğün zaman zaten istemezsin yaşamayı.

0|0
    0|0
  • @gurbet_kuşu ile aynı fikirdeyim. yasak aşk olayını aşmıştı o dizi. ve asla öyle bir aşk yaşamayı düşünmem ve yaşamam da.

0|0
    0|0
  • yasaklar çekicidir neden olmasın

0|0
    0|0
  • asla

0|0
    0|0
  • evet olurdu

0|0
    0|0
  • Mantığım önde gider her zaman.