Spiralle hamile kalan var mı?

Korkuyorum taktirmaktan var mı bu sıkıntıyı yaşayan

0|0
49

En İyi Erkek Görüşü

• Hanimefendi tipda 100 % sonuc yokdur spiralde ise %99 dur koruma orani yani gebe kalma ihtimaliniz yokdur artik spiraller ck kaliteli hic bir siknti yasamazsniz sadece uc ayda bir kontrole gitmenz yeterli baz kisilerde bir sene sonra falan kok yapaniliyor o zamanda cikariliyor sorun yok kesnlkle tavsiye ederm gecmis olsn

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• bununla ilgili makale okumuştum. hamile kalanlar varmış evet. hiçbir doğum kontrol yöntemi %100 değildir.

0|0
    0|0
  • Doğum yapmadıysan sakın taktırma derim arkadasım. hamile kalamadı spiral yüzünden uzun zaman doğum yaptıysan eğer ilk dogumunu sorun yok ama doğum yapmadan taktıranlar hamile kalamıyor dusuyor bebekleri araştır..

0|0
    0|0
  • Yok herşey yolunda

0|0
    0|0
  • düşük ihtimalde olsa var

0|0
    0|0
  • hayır kalmazsın canım istediğin kadar boşaltsın spermimimi vajınanı doldursun

0|0
    0|0
  • Halam duyduğuma göre konuşurken duydum sprial ile hamile kalmış, birde yüzde yüz korunuyorsun diyorlar, o zaman nasıl hamile kalmış çok merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • spiral bakır içerdiğinden sağlığına yıllar sonra çok zararlı tavsiye etmem. zararlarını tam araştır.

0|0
    0|0
    • o vücuduna karışan metaller kolay kolay atılmazlar.

• spirali doktor kazara böbreye takmamışsa itina ile test edilir ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hiç biri %100 sonuc vermez risk var hepsinde

1|0
    0|0
  • var surekli kontrol ettirmmen lazım ve sağlıgada zararlı

1|1
    0|0
  • Ya bunca senedir kullanıyorum ama şu ergenlerin cevabı beni deli ediyor sanki kullanmışlar gibi yorum yapıyorsunuz. Yok bir sıkıntı rahat ol sende bir kez kontrole Git ayrıca içlerinde en güvenilir yöntem

1|0
    0|1
  • Kaynım kalmış,

0|1
    1|0
Yükleniyor...