Masturbasyondan sonra bölgem sızlıyor?

On dakika icinde 5kere falan kısa kısa orgazm oldum. Uzun oldugumda sizlamiyor ama kisa kisa oldugunda sizliyor bir sure. Ayni seyi yasayan kizlar var mi acabaa

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• bahsettiğin zincirleme orgazm. vücut sakinleşip rahatlayamadan yenisini çağırıyorsun. gayet normal.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• boşalamama sorunu var iştee kızların %90ı bu sorunlar karşılışaıyor ve masturbasyon yapmasını bilmiyor.. istersen bu konuyu acıklıyım?

0|0
    0|0
    • Canim bu konuyu ben sana daha iyi açıklarim emin ol. Kizlarin masturbasyon sonrasi bosalmasi gerekmez zaten. Kadınların bosalma olayi erkekler gibi degildir. Gel ben sana aciklayayim istersen

• Sevgilimle bir sey yaşamıyoruz. Teorik bilgilerle tabiki tıpın alakasi olur. Pratikte olmaz

• cahillik böyle birşey her şeyi biliyon :D::Dd

• Canim sende alemsin yaniii ya bir koca alican ya da kocaman bir vibratör :))

0|0
    0|0
    • Kocanin daha zamani var ya :D vibratore de gerek duymuyorum valla ellerim onu aratmiyor hahaha:D

• Tecrubelisin yaptin yani :))

• Terlettin beni :))

• On dakikada 5 keremi uhh masallah :)

0|0
    0|0
    • Ama kisa kisa iste uzun orgazm yasadigimda bu kadar sık olmuyor:)

• Uzun olmasi o an icin daha zevkli kisa da tam rahatlayamiyorum ama tabi cok orgazm yaşamak da ayri guzel:D ay secemiyorumm:DD

• bir o olsun bir oburu sirayla ikiside ayri guzel :)

• Hazzın doruklarına varamıyorsundur.

0|0
    0|0
    • aynen galiba tam da senin dediğin gibi. Kisa oldugu icin bende boyle hissediyorum. Kasilmadan kaynaklanan bir sizlama degil

• hangi bölgen sızlıyo

0|0
    0|0
    • Kibar dilde bulamadim:))) masturbasyon hangi bolgeye yapiliyosa o bolgem

• çok mı sert davrandın minik cik şeye kıyamam :)

Kızlar Ne Diyor 2

• normal canım. kasılmanın neticesi. sorun yok.

0|0
    0|0
    • Orgazmlarim uzun surdugunde olmuyor. Uzun olmadiginda tam rahatlayamiyorum. Rahatlayamadigim icin mi sizliylr araca diye dusundum ama

• olabilir kasık kaslarında tam gevşeme olamıyor belkide. iyi bir ilişki halinde orgazm sayısı çok daha fazla olabiliyor. ama o zaman bile o sızlamalar olabiliyor.

• kasılmadan dolayı olabilr

1|0
    0|0
Yükleniyor...