Kapat

Masturbasyondan sonra bölgem sızlıyor?

On dakika icinde 5kere falan kısa kısa orgazm oldum. Uzun oldugumda sizlamiyor ama kisa kisa oldugunda sizliyor bir sure. Ayni seyi yasayan kizlar var mi acabaa

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• bahsettiğin zincirleme orgazm. vücut sakinleşip rahatlayamadan yenisini çağırıyorsun. gayet normal.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• boşalamama sorunu var iştee kızların %90ı bu sorunlar karşılışaıyor ve masturbasyon yapmasını bilmiyor.. istersen bu konuyu acıklıyım?

0|0
    0|0
    • Canim bu konuyu ben sana daha iyi açıklarim emin ol. Kizlarin masturbasyon sonrasi bosalmasi gerekmez zaten. Kadınların bosalma olayi erkekler gibi degildir. Gel ben sana aciklayayim istersen

• Sevgilimle bir sey yaşamıyoruz. Teorik bilgilerle tabiki tıpın alakasi olur. Pratikte olmaz

• cahillik böyle birşey her şeyi biliyon :D::Dd

• Canim sende alemsin yaniii ya bir koca alican ya da kocaman bir vibratör :))

0|0
    0|0
    • Kocanin daha zamani var ya :D vibratore de gerek duymuyorum valla ellerim onu aratmiyor hahaha:D

• Tecrubelisin yaptin yani :))

• Terlettin beni :))

• On dakikada 5 keremi uhh masallah :)

0|0
    0|0
    • Ama kisa kisa iste uzun orgazm yasadigimda bu kadar sık olmuyor:)

• Uzun olmasi o an icin daha zevkli kisa da tam rahatlayamiyorum ama tabi cok orgazm yaşamak da ayri guzel:D ay secemiyorumm:DD

• bir o olsun bir oburu sirayla ikiside ayri guzel :)

• Hazzın doruklarına varamıyorsundur.

0|0
    0|0
    • aynen galiba tam da senin dediğin gibi. Kisa oldugu icin bende boyle hissediyorum. Kasilmadan kaynaklanan bir sizlama degil

• hangi bölgen sızlıyo

0|0
    0|0
    • Kibar dilde bulamadim:))) masturbasyon hangi bolgeye yapiliyosa o bolgem

• çok mı sert davrandın minik cik şeye kıyamam :)

Kızlar Ne Diyor 2

• normal canım. kasılmanın neticesi. sorun yok.

0|0
    0|0
    • Orgazmlarim uzun surdugunde olmuyor. Uzun olmadiginda tam rahatlayamiyorum. Rahatlayamadigim icin mi sizliylr araca diye dusundum ama

• olabilir kasık kaslarında tam gevşeme olamıyor belkide. iyi bir ilişki halinde orgazm sayısı çok daha fazla olabiliyor. ama o zaman bile o sızlamalar olabiliyor.

• kasılmadan dolayı olabilr

1|0
    0|0
Yükleniyor...