Lütfen bılgı sahıbı ve adam gıbı cevap verecekler baksın?

arkadaşlar benım bır hastalığım var surelıklı kendıme dokunmak ıstıyorum ve bunu kuccukende yapıyordum cınsel bölgeme bır seyler bastırıyordum büyüdükçe bunu yapma sekıllerım farklılaştı ama kendımı durduramıyorum ve kuccuken bır kac kere kalem sokmuştum vajinama kızlığım bozulmusmudur ve bunu durdurmam ıcın ne yapmam gerekıyor

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• hastalık olarak görme sadece itiraf etmişsin bir şeyleri kendi içinde zarında yerli yerindedir. sokma öyle şeyler bunu engelledikçe artar aksine vibratör gibi oyuncaklar alarak daha sağlıklı şekilde kendini tatmin etmelisin.

1|0
    0|0
    • bozulmamısmıdır

• teşekkür ederim

• ne demek umarım gidersin bende teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 15

• Senin gibi birçok kız var.. Bu bir hastalık değil..
    Ayrıca zar konusunu fazla kafana takma.. Artık birçok erkek bunu önemsemiyor..
    Önemseyen birine denk gelirsen de durumu anlatırsın, sana güvenmesi ve inanması gerek..
    İnanmadığı ve güvenmediği biriyle hiç evlenmesin zaten..
    Ayrıca doğuştan zarı olmayan kızlar var, onlardan biri de olabilirdin.. Bunu sorun eden erkekler hata yapıyor bence.. Senin gibi kızların günahını alıyorlar boş yere..

0|0
    0|0
  • Seksi hatalık olarak görmen çok yanlış , nasıl zevkli nasıl mutlu ediyor kendin görüyorsun
    Günlük hayatını çok ciddi olarak etkilemiyorsa devam et dünyanın en güzel şeyi olan seksi yaşamaya
    Birşeyleri içeriye sokmak zarar vermiş olabilir ama hala bakire de olabilirsin , en iyisi bir doktordan görüş Alman
    Böylece eğer bakire değilsen çok daha rahat yaşarsın seksi
    Bakireysen de özen gösterirsin olur biter

0|0
    0|0
  • Sevgili bulcan bol bol seks pampa. Nası olsa kızlık yine gidicek senden.. Bu arzu bu istek. Bu şehvet.. Ne seni durdurur.. Nede zevkini bastırır..

0|0
    0|0
  • bozulmuştur arkadaşım :/

0|0
    0|0
  • Bu hastalığın adı ''nymphomaniac'' .. Normaldir fazla dert etme.. Öteki sorunların için iste özelime gel.

0|0
    0|0
  • 1-1,5 santim içinde vaginanın zar bence kız değilsin şu anda

0|0
    0|0
    • Doktorlar 4 5 cm diyor.

• Kızlık zarı, girişten yaklaşık 1.5 cm içerde bulunmaktadır ve bu ince perdenin ortası adet kanının akması için açık ve deliktir. Yani vajina girişini tamamen kapatmaz. Bu deliğin şekli ve yapısı, kızlık zarı tiplerinin belirlenmesinde kullanılır. Kızlık zarının yapısı, elastikiyeti, yeri ve kalınlığı her kadında farklıdır. Kızlık zarı yapısına ve şekline göre ilk ilişki sonrası olan kanamanın miktarı ve olup olmaması da değişkenlik göstermektedir. Kişinin kendi kızlık zarını görmesi ve değerlendirmesi teknik olarak mümkün değildir.

• Piskologa gorunmen sart ve zar konusunda doktora gorun durduramaiorsuj cunku alismissin baya

0|0
    0|0
  • Normaldir o ya

0|0
    0|0
  • psikolağa gitmen lazım bence

0|0
    0|0
  • Kızlık konusunda doktora git bu durumdan kurtulmak için de bir psikoloğa başvur

0|0
    0|0
  • Yapmayın şöyle şeyler yavrucum.

0|0
    0|0
  • Bozulup bozulmadigi tam belli olmaz esnek de olabilir jinekologa gorun derim

0|0
    0|0
    • görünemem cunku bu konularda asla kimseyle konuşamıyorum yanı bu tur konulara cok utangacım

• Yahu jinekologdan niye cekiniyon devlete git demiyozki ozel de bayan dr a git

• yardım ederim ama ilk başlarda inandırıcı olmaz

0|0
    0|0
  • Buş delik gürmeyeyim yuksa duldururum (İpivajiştoürominos) astalığına yakalanmışsın.
    Cinekoloğa gürünmelisin.

0|0
    0|0
  • sexopat öyle birşeydi o hastalığın adı nedim zor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Cinsel dürtülerini kontrol edememek hastalıktır. normal diyen abazanlarımızı pek bir çıkarcı gördüm. psikiyatriste başvur. kızlık zarı için de bir jinekoloğa muayene ol

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimal bozulmuştur.. ne sıklıkla dokunuyosun ki

0|2
    0|0
    • yanı haftada 2-3 kere dokunmamaya çalışıyorum ama tamamını sokmuyordum ve hıc kan olmuyordu yanı hatırlamıyorum ama bugünlerde aklıma takıldı

• Normal haftada 2 3 kere dokunman. d ayrıca kalemi sokmussan zarına bağlı tabi ama büyük ihtimal yırtılmıştır

• azmışsın hastalığın adı bu:)

0|2
    0|0
Yükleniyor...