Psikiyatra git diyor Arkadaşlarım sizcede gerekli mi?

8 yıl önce biten bir ilişkim hala hayatımı mahvediyor. Kimseye bağlanamıyorum. Sürekli kıyaslıyorum. O olsa böyle yapmazdı diyorum kendi içimde. Ayrıca cinsel Hayatımıda etkiliyor bu durum erekte olma sorunu yaşıyorum. Ve çok zor orgazm oluyorum. Normalde sorun yok ama biri ile olunca oluyor. SiZcede tıbbı destek almalı mıyım?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Baya ciddi mesele ama mutlaka bir uzmana görün ilerde evlenrsen büyük problem.. 8 yıl olmuş hala unutamadnmı yazık.

0|0
    0|0
    • Ikimizde ayrığı istemedik belki de ondan oldu. Lise sonda 4 yıllık birliktelik bitmek zorunda kaldı Dönme şansımda yok ne facei var ne teli aynı:/ nerdedir ne yapıyor onu da bilmiyorum:/ ama çıkaramıyorum aklımdan.

• Sen bir destek al artk ilerde evlenrsen esinede yazık edersin.. tabi bu meseleni çözmeden sakın evlenme..

• Tamam teşekkür ederim cevabınız için.

Kızlar Ne Diyor 2

• 8 yıl önceki aşkını hala unutamadınmı panpiş

0|0
    0|0
    • Öyle ya:/ aslında öyle günümü onu düşünerek geçirmiyorum ama bir şey oluyor kız arkadaşımla o olsa böyle yapmazdı diyorum veya onunla yaptığım bir şey geliyor aklıma:// çok zorlanıyorum artık ya:(

• Peki teşekkürler. Takıntılar cinselliğe etki eder mi peki. O neden oluyor ya:/

• Gelen gideni aratir diyecegimde senin is ciddi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• psikolojik destek şart dostum..

0|0
    0|0
    • Artık gideceğim herhalde ya evlilik çağı geçiyor ama ben kimseyi sevemiyorum:/

Yükleniyor...