Acaba bu duruma bile verecek önerisi olan var mı?

Arkadaşlar ben cinsellik kategorisinde takılıyordum önceden fakat sorunlarımı anlattığımda asosyal,pc başında uyandıktan uyuyana kadarki zamanni geçiren sadece yemek ve gerekli molalarda kalkan birisiyim dışarı pek çıkmam ancak bu benim lehime bir durum çünki ordaki yardımcı arkadaşlar bu durumumun yanı aşırı cinselliğe düşkünlüğümün nedeninin karşı cinsten kendime yakın hissettiğim kimsenin olmayışıymış benim yakındığım durumsa bir kızla muhabbet etmeye başladığımda kız ile ben 30 dk sonra "kanka" moduna giriyoruz muhabbetim iyidir esprili birisiyimdir hafif hiperaktifimdir fakat bir kızdan hoşlansamda muhabbet kurmak amaçlı yaklaşıyorum malum olay meydana geliyor ve arkadaş oluyor benim bile haberim olmadan 18 yaşındayım 4 ay sonra 19 uma giricem fakat emin olun doğru düzgün bir ilişkim bile olmadı hatta kesin emin olun. Sevgilim ile yanyana biryere bile gitmedim tabi sevgilim dediğim en fazla 1 ay sürdü suana kadar ve ondan önceki bütün denemelerim hüsranla sonuçlandı ve kendime güvenimi yitirdim şimdi benim birkaç sorum var.

Dışarı çıkıp asosyal olmak

Güzel Giyinip kendine bakmak saçına başına felan.

Fazla uçarı hareketlerde bulunmamak bunlar ilk temas için gerekli şeyler fakat ben nasıl yapabilirimki birisi ile muhabbet kurup arkadaşlıktan ileriye götürebiliyim? Onunla ciddi bir aşk yaşayabiliyim ben o yöndende çok derinimdir Bir kıza bağlandımmi etkisinden kurtulamam kolay kolay gerçi her giden bir iz bırakmadida değil ama artık kalp alışıyor acı çekmeye acı çekmediği gün hayırdır inşallah felan diyo :) Neyse asıl konuyu dağıtmayalım davranışlarım,konuşmalarım,yaptıklarım sizce nasıl olmalı hoşlandığım bir kızı nasıl benden hoşlanır hale getirebilirim?

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Yazinin uzun olmasina Ragmen bu Yaziyi okumakda israr ettim ve görülen (2 sey tuahfima gitti )

1. Sen cok uyanik birisisin ve Mu hikayeyi Kizlari kandirmak icin yazdin.

2. Yada Sen gercekden Magdur olan bir Arkadasimizsin ! !

Ben ( 2) Sikii tercih ederek konuya giriyim hayatinin nasil akdigin gecmisde neler yasadigini

bilmiyorum genel bir Aneliz cikardigimizda Senin belirtigin bilgiler Dogrultusunda Senin bir

Piskoloka gidip bir kac Seansdan sonra Gruup Seanslarina katilman gerekiyor böylelikle

sana baya katkisi olur. baya hipper Aktiv oldugunu beyan etmisin Piskologuna söyle sana

Orfiril long 300mg yazsin Seni rahatlati Sabahlari bir tane Aksamlari yatarken bir tane aldinmi

saga huzurlu olursun.

Seni daga fazla aydinlatmam icin baya bir Soru yöneltmem gerekir buda bir kac günde anca

Tamamlanir ben Almanyada oldugum icin baya zor yani.

Kafana takilan sikintilarin oldugunda yazismak isdedigin bir Arkadas olmasini isdersen bana yazabilirsin

Saygilarimka

Kaya

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...