Acaba eşcinsel miyim? Biseksüel miyim? Yoksa normal miyim?

Ben yeni evli birisiyim fakat son zamanlarda internetten gay sitelere giriyorum ve çok zevk alıyorum. kendimi pasif konumda hissediyorum izlerken. Gay sohbet sitelerinden birileri ile tanışıyorum cam açıp kendimi parmaklarken izletmek hoşuma gidiyor. Hiç kimseyle buluşmadım simidilik. Straponada ilgim var yani Bayan tarafındanda becerilme hayali kuruyorum. Becerilme İsteği hissi psikolojikmidir? Ayrıca güzel veya cinsel bölgeleri çekici Kızlar görüncede normal erkek gibi ona istek duyuyorum. İsimde başarılı gayet kültürlü sanata ilgisi olan tiyatro ve fotoğraf tutkunu sosyal hayatım olan birisiyim ama sonradan böyle şeylere ilgim olmaya başladı. Sadece benmi böyleyim başka ben gibi varmıdır? Normal midir?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• eğer erkeklere psikolojik anlamda ilgi duyuyorsan yani yakışıklı erkekler hoşuna gidiyorsa, iç geçiriyorsan 100 de yüz 100 biseksüelsin tabi kızlara da cinsel anlam dışında ilgi duyuyorsan... Çok zor bi durum saplantı haline dönmeden hemen vazgeç eşine yönelmeye çalış olabildiğince, dua et dine yönel... Şimdi sende obsesif kompulsif bozukluk ta olabilir takıntı yani bu nası bişeydir sen atmayı istediğin halde seni rahatsız eden düşünceleri kafandan atamamaktır... Maddi durumun iyiyse psikiyatriye görün ama özel olanlara diğerleri hap verir gönderir ama açıkçası ülkemizde psikiyatri branşının başarısız olduğu kanatindeyim yeterince bu işlerden anlayan tecrübeli doktorlar yok ülkemizde...Sana tavsiyem güvenilir bi bioenerjist bul kesin netice alırsın diyemem ama kundalini enerji çakranda tıkanmalar meydana gelmiş olabilir, kozmik temizlik çalışmasıyla belki düzeltilebilir, psikiyatriye gidecem diyorsan da tecrübeli ve bu işten iyi anlayan bulabilrsen tabi bi hipnozcu bul ya da narkoanaliz de yaptırabilirsin bunları iyice araştır denemek te fayda var umutsuzluğa kapılma netice alırsan bana dön, Allah şifa versin...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• eşin? O ne olcak ?

0|0
    0|0
  • yeni cinsel tercihin hayırlı uğurlu olsun

0|0
    0|0
  • Yazık eşine üzüldüm şimdi. Daha önce farketseydin de kadının hayatını mahvetmeseydin bari..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• biseksüel olmalısın

0|0
    0|0
  • hiç bir şey bu konularda para ile degil .. ya vereceksin . ya alacaksın . her iki taraf içinde mutlu olmak için bekleyen bir sürü insan var insanlık için :)))

0|0
    0|0
  • Bastırılmış bir biseksüellik olabilir.

0|0
    0|0
  • kime göre normal neye göre normal :)

takma bu kadar kafana, neyse osun.

0|0
    0|0
  • normal olmadığın kesin ama ne olduğunu bende anlamadım... sanırım biseksüelsin

0|0
    0|0
  • sanata ilgisi olan, kültürlü yakışıklı... kesin anlayışlı, sevdiğini her zaman söyleyebilen, kibar da birisin...

0|0
    0|0
  • çok güzel bi kadınla mı seks yapmak istersin?yoksa çok yakısıklı bir erkekle mi?

bu soruya cevabın kesinlikle erkekse eşcinselsin...

ikiside olur diyorsan biseksüel...

sadece kadın diyorsan normalsin.

0|0
    0|0
  • arkadaşım benim durumumun ileri safhası gibi birşey bir ara bende buna benzer bir konu açmıştım kendime obje sokmaktan zevk alıyorum diye ve acıklama aynen böyleydi şuanda gay değilsin biseksüelliğe yakınsın zevk almanın nedeni safra kesesi. Eğer ileride birisine o deliği genişletmesini söylersen ve oda bunu denerse o zamandan sonra biseksüelsin demektir tabi zamanla kadınlara ilgini kaybedersenki evli olman bi avantaj bakir olursan benim gibi o zevki alamadıgın için o safra kesesinin verdiği zevk ayrı birşey gibi geliyor fakat tabiki sen evli oldugundan tekrar söylüyorum ulaşabildiğin bir vajina var bu zevk sanmıyorumki ondan güzel olsun. kendini onunla tatmin et ve ona karşı ilgini azaltma derim tamam bakarsın denersin ve seversin biseksüel olarak kalmaya çalış olmaman daha iyi fakat gayliğe adımını atmamaya dikkat et. Ve bir erkeği becerme gerçi kadının arkadan becerilmesine pek dogru birşey değil. :)

0|1
    0|0
  • onu bunu bırakta içinden ne geliyorsa onu yaşa derim, strese sokman yersiz öyle yada böyle içinde var, hapsetme bırak çıksınn:)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...