Yastıkla mastürbasyon nasıl oluyor?

Arkadaşım yastıkla mastürbasyon yaptığını söyledi. Yastığı bacaklarının arasına alıp üzerinde ritmik gel gitler yapıyormuş. Bunun kızlık zarına bir zararı varmıdır?

0|0
5|22

En İyi Erkek Görüşü

• alternatif kendini tat-min yolu

0|1
    0|0
    • bak şimdi hacı aynı şekilde iki küçük çop torbasına ılık su doldurup ağızlarını bir bağlıyorsun, onu da kurnaya asıyorsun, arasına şampuan döküyorsun...:D teknoloji böyle ilerlemiş olmamalı halbuki :(

Erkekler Ne Diyor 21

• Yastığı zorlamadıkça bir zarar gelmez kanısındayım, ama yine de bu siteden bu becerebilecek bir dişi varolduğu kanaatindeyim.

0|0
    0|0
  • ilk şart:yastık kaz tüyü olacak

0|1
    0|0
  • Traş et öyle yap, kılların sürtünmeden kukuşunun canını yakar sonra.Zarına zararına birşeycik olmaz.

1|0
    0|0
  • kız arkadaşım bu yöntemle yaptığını ve tahriş olduğunu söylemişti. ya yastık seçimi yanlıştı. yada fazla sert davranmıştı. kızlar daha iyi bilir herhalde

1|0
    0|0
  • arkadasın yumuşak sevıyor demek, yastıkla oluyorsa ne ala...

1|0
    0|0
  • Benim kız arkadaşımın anlattığına göre evleri 2 katlı merdivenlerin korumalıklarından kayarak iniyormuş lişeye giderken. Öyle tatmin oluyormuş.

0|0
    0|0
  • Barbie bebeklerinizi de öpüştürüyor musunuz?

1|0
    0|0
  • Yok rahat ol yapabilirsin sana tavsiyem yastığın üstüne buzdolabı poşetini koy tamam mı üstüne biraz krem koy kayması için ama vajinana zarar vermicek şekilde rahat rahat git gel

0|0
    0|0
  • Kızlık zarına değilde yastığa bir zararı olabilir. Yazık o yastığa.

0|0
    0|0
  • haha bi kız arkadsım vardı o yapıordu :D uyuz oluordum. ama cok zevk alıordu bunu biliorum

0|0
    0|0
  • Millet azgınlıktan napcanı bilemez hale gelmiş .

2|0
    2|0
  • giren çıkan yastığa

1|0
    0|0
  • Yastıkta girinti çıkıntı yoksa olmaz :D

0|0
    0|0
  • söyleyene niye sormadın

0|0
    0|0
  • yok... olsa olsa yastıga zarar verir...

0|0
    0|0
  • Yok.Ama yastık ymuşak kaçmaz mı.Biz onu delmek için kullanırdık eskiden :)

0|0
    0|0
  • Nesnelerle boğuşmayı bırakın ya bakireliğim gitmesin diyosan analdan ilişkiye gir en iyisi bu

0|0
    3|0
  • sen daha hala denemedin mi?

0|0
    0|0
  • :D:D:Dhahahaha 9 8lik mi ritimler:D

1|0
    0|0
  • kesinlikle olmaz. sadece tatmin olursun ama çok yorar seni :) bizde 2 yastık arasına :)

0|0
    0|0
  • Dene ve gör

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sürtünme olarak mast. zararı olmaz

1|1
    0|0
  • istemdışı bir durum. Bende ilk zamanlar buna yöneliyordum.Cinsellikten uzakta olsam dürtüler buna yönlendiriyordu beni.yastık yumuşaktır zarar vermez. Zaten içe sokma değildir olay sadece bacaklarının arasında onu hissetmektir. yumuşak bişekilde okşanmak dokunulma ihtiyacı buna yönlendiri insanı.

0|0
    0|2
  • bir kızın bu şekilde kızlığı bozulmuş eski erkek arkadaşım tıp fakültesi öğrencisiydi o söylemişti.

0|0
    1|1
  • vajen girişine birşey sokmadan kızlık zarına nasıl zarar gelsin ya. analdan hamile kalır mıyım gibi birşey olmuş bu. tam haydar dümenlik soru. araştırın okuyun biraz yahu

3|0
    0|2
  • Herşeyi söyledide göstermedimi nasıl yaptığını.Hem karşında canlı örnek varken neden ona sormadın kızlığını.Şimdi o bakire değil dersin.Bakire değilse tecrübelidir sana akıl verir

0|0
    1|3
    • Bakire olmayan kız yastığa mı sürtünür? :) Belli ki sertbir şeyleri klitorise sürtemiyor.Acıdığını falan hissediyor

• Ben relaks ım.Ama cevaplarımı alanlar biraz istedikleri cevapları alamayınca agresif oluyorlar.

• Eyi hadi bakalım :)

Yükleniyor...