Gebelik testi alıcam ama utanıyorum :(?

benim eczaneden gebelik testi almam gerekiyor ama yaşım daha 18 bir de küçük gösteriyorum. eczacıdan bunu isterken çok utanıyorum. sizce sorun olur mu o anda bir şey der mi bana? bir şey derse nası davranmalıyım :(

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• o yaşta deldirdin demekki tebrik ederim birisinin altına girerken utanmıyorsunda gebelik testi alırkenmi utanıyorsun git iste bıdı bıdı edersede nüfus cüzdanını göster büyüğüm de.

0|0
    0|0
    • Anneme alıyorum dersin.. doqaçlama yap.. deki yaa. İyi olaninda gebelik testii. alcam annem. Markasini soyledide unuttum dersin..(. yazik sana kizim ya hamileysen...

• 26 27 yaşında fıstık gibi kız arkadaşlarım var evlenmeden olmaz diyen bunlar 18 de yapıyorlar bu işi garip durum

Erkekler Ne Diyor 14

• Sorun olmaz alman. Bazı büyük marketlerde bile var zaten.

0|0
    0|0
  • migrostan al ;) ya da annem şundan istedi diye git şuçu annnene at zaten test pozitif çıkarsa anneni çok anacan :)

0|0
    0|0
  • Bir AVM den Migros'a giriyorsun 3-5 tane abuk subuk şeyler alıyorsun arasınada onu sıkıştırıyorsun hepsini toptan ödeyip çıkıyorsun :D bu kadar

0|0
    0|0
    • ya ben hiç farketmedim neresinde var migrosun :(

• Bayan görevlilere sorarsın onlar yardımcı olurlar yani hoş eğer gittiğin Migros'ta yoksa büyük şehir merkezinde kalabalık bir eczaneye git oradan al fakat bu işin şakası yok yani beklediğin her an zarar yani

• O insanların işleri bu utanılacak bir durum yok. Zaten hamilelik testi almanın yaş sınırı da yok. Rahat ol yani kasma.

0|0
    0|0
  • Yani yaparken utanmadın da alırken mi utanıyorsun kendi muhitinde tanınıyorsan uzak bir eczaneden al

1|0
    0|0
  • senin gibi o kadar kişi var ki adam bir şey demez alışmıstır

0|0
    0|0
  • Utanma bence Bayan bir eczacıya git ondan iste

0|0
    0|0
  • birşey demez merak etme.

0|0
    0|0
  • Testi alirken bir kutuda condom al neme lazim

0|0
    0|0
  • adamın işi bu ne olucak. umrunda bıle olmazsın

0|0
    0|0
  • sikişirken utanma test alırken utan

0|1
    1|2
  • hiç birşey diyemez aksine eczacılar utanan insanları anlamaz. Kendi muhitine uzak bir eczaneden al.

0|0
    0|0
  • İnşallah hamile olursun:)

0|0
    1|0
  • ne utanıyon mk biz nasıl prezervatif alıyoz sanıyorsun :D doğanın kanunu bu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kağıda markasıyla beraber Gebelik testi yaz.
    Alcagın ezcanenin adınıda yaz altına.
    Merhaba Kolay Gelsin Bunu alıcakmısınız var mı sizde diye sor
    Bakarlar incelerler varsa verirler.
    teşekkür ederim deyip cekip gidersin..
    Ben senin yaşında bu sekilde yapıyordum..
    Bazende yanımda kücük kız cocugunu getirirdim.. Alısverisimi yaparken annem yine hamileysek yandık 3. gelicek derdim cok güzel rol yapardım :D:D

2|0
    0|1
  • O haltı yerken düşüncektin

0|0
    0|0
  • Niye utaniyosun ki utanma yani yok bişey bunda kimse de bişey diyemez sana

0|0
    0|0
  • nasıl hamıle olma ıhtımalın mı var ya benmde var cok korkyom ya ben test almaya cesart edemyom

0|0
    0|0
    • sende benim yöntemi dene kız :D

• en iyisi büyük eczaneden almak bence dimi kalabalık olunca çok dikkat çekmezsin :(

• ya al nolcak kım ne dıcek bırıne alıyom de ya da deme al bısey olmaz

Yükleniyor...