Kız arkadaşından ayrılmasını istiyorum ama yapmıyor beni de bırakmıyor. Çok karmaşık ne olduğunu anlayamadım.

Uzun zamandır konuştuğum görüştüğüm biri var. Beraberken sadece cinsel anlamda yakınlaşıyoruz öpüşüyoruz bazen de sevişiyoruz. Bunun böyle nereye kadar gideceğini sorduğumda susuyor. Kız arkadaşından ayrılmasını istiyorum ama yapmıyor beni de bırakmıyor. Şu an uzaktayız ama hala konuşuyor benimle. Sebebi ne olabilir ya da ne yaparsam sadece benimle olabilir? Kız arkadaşını sevip sevmediği bile belli değil, 3 yıldır da beraberler sanırım.

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Bir an önce kendine gelmelisin.. Aynaya bak ve naptığını düşün.. böyle sürüp gitmez.. umarım doğru kararı verirsin..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Aslında sorunda cevabı belli.Böyle bir ilişkisi varken senle tabiki bırakmaz seni.Kötümser olucak ama boşuna bir beklenti içine girme büyük ihtimal bu işin sonunda senden ayrılacak ve sen aldığın yaralarla kalıcaksın..

0|0
    0|0
    • ya benim için cinsellik degildi o sonrdan girdi işin içine ve ilkk cıkmaya basladıgımızda kız arkadası oldugunu bilmiodum..

• Ama ne yazıkki şuan o çocuğun senle olmasının tek nedeni bu..

• Güzel Böyle devam edin. Kız arkadaşı ile sorun yaşadığında yanına gelir, beraber sorunlarına çareler bulursunuz. Aklını başına getirmesinde yardımcı da olabilirsin. Ama olan senin hayatına oluyor. Beraberlikte yaşıyorsun. Kız arkadaşı yerınde olsaydın sevgilinin senden haberi olmadan başka bir kızla yakınlaşmasını nasıl karşılardın. Bırak üzgün kalsın. Onun sorunu seni ilgilendirmez.

Yön ver hayatına. Yoksa arkadaşın gibi sende arada kalacak, 2. Kadın olacaksın.

0|0
    0|0
  • Bir kadının en buyuk dusmanı bir kadındır sözüme olaya giriyorum nede olsa gizlisin :)

Keske bizide bulsa 2 kız cocuk nasıl bir yakısıklı nasıl bir anlayıslı anlayamadım.

Sana tavsiyem sadece cinsellik isteyen kisiden uzak dur.

Ama baska turlu olmuyor dersen cinsel pehrize gir onla ayrılmadan bana dokunma de

0|0
    0|0
  • Şu an yada geçmışte aşık olan veya, Şu an O’na aşık mıyım diye düşünen kişiler, hayatlarında enaz bir defa aptalı oynamışlardır… sendekı durumda bundan ıbaret:)

0|0
    0|0
    • cok iyi özet :) şaşırdım :S anlamadıgım sey 2 aydır görsüşmüyoruz vee sanırım uzunn bi sürede görüseşmicez sadece telde konuusyoruz napıon nasılsın falan gibi ben bi ara görüşmeyelim dedim ama yinede bırakmadı uzun bi süre görüşmedim ama yok bırakmıoa benden alabilecegi bişeyde yok aslında.

• ... Sen eğlence olmuşsun ! ( bunuda sen istemişsin )

0|1
    0|0
  • ne seni ne onu seviyor yahu :) ne guzel iki kadin gotururken neden teke dussun ki adam?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sebebi, tenin..

Canım üzgünüm ama kullanılıyorsun.

Hayatında biri varken, senin onu kabullenmen en baş sebep zaten.. Kabul etmişsin ki başta, öyle almış başını gidiyor.. Kabul ettiğin için keyfi yerinde adamın..

Kızı sevip sevmediğinden ne kadar emin olabilirsin ki.. 3 sene dile kolay

0|0
    0|0
    • ama o kızıda arayıp sormuyo sonucta onunlada görüşmüyo uzaktalar kız faceden vs yazdıgında soguk cevaplar veriyo evet tenim oldugunu düşünüyorum ama 2 aydır beni görmüyor ve baya uzun bi süre göremicek. aynı olmıyacagını da bilio ama yine bırakmıyo. sanırım ben vazgecmeliyim aramıyorum hiç aradan 10 gün faln geciyo hadi bakalım baslıyo gene aramaya.. ne yaparsam peki tamamen uzaklstırabilirim.

• anlasıldı saolun birilerinin bunu yüzeme vurması gerekti..suan itibariyle sildim.

• Tamamen bağlarını kopararak uzaklaşabilirsin. Kendini kullandırma, değil üçüncü, erkeğinin gözbebeği olacaksan beraber ol. Ne kadar kötü olabilir ki diye düşünmeden edemiyorum, insan dayanamadığı biriyle değil 3 sene 1 gün dahi sürdürmez. Soğuk cevap fark etmez, konuşmazdı istese. Hakkında hayırlısı ne ise o olsun İnşallah. Dikkat et kendine.

• tek yapacağın şey derhal ayrılmak..gözlerin kör olmus resmen..eğer zaten seviyorsa buna katlanamayacak ve peşinden gelecektir.

0|0
    0|0
    • evett baslarda öyleydim şimdi zaten görüşmüyoruz okul bitti sadece telde msjda arada sırada ama yine seviyorum hala.

• Kaliteli olmamayı sen istemişsin canım 2.kadın olmakla gururmu duyuyorsun?

0|0
    0|0
    • hayır tabiki.. olay aslında tam olrak öyle dgil biz takılmaya basladıgımızda ben ıkız arkadası oldugunu bilmiordumm cok cok sonra ögrendim uzun süre konusmadım görüşmedim o arada hep aradı ama ben dönmedim daha sonra dayanamadım artık.. biliyorum dogru degil yaptıgım

• O seni artık garanti altına almış başlarda ona geri dönmemen sonucu değiştirmiyor şu an ne yaptığın ve nasıl davrandığın önemli.

• sen onun cınsel ıhtıyacısın sadece.kız arkadası ıse hayatının kalbının ıhtıyacı

0|0
    0|0
Yükleniyor...