Erkeklerin akli neden hep kizlarda?

Erkeklerin akli neden kadinin, kizin vaginasinda ya da poposunda?
Hicmi düsunmezler Allahin oralari insanlara bosaltim organi diye verdigini?
Sizdede yok mu popo ve penis? Poponuzla miciyor penisinizle cisinizi yapmiyormusunuz?
Nedir bu bosaltim organi meraki?
Öteki tarafta (inananlar icin) Allah sormayacak mi size Bre Gafil benim micin diye verdigim organi neden yalarsin diye? Orada yalamayanlarin yaninda utanmayacakmisin?
Unutmayin Hicbirsey gizli degil ALLAH herseyi görüyor.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• hadi leyn, ikisini verseler sana hayır istemem demezsin...
    yani istemem yan cebime koy hesabı seninki...

0|0
    0|1
    • Oyle olsa bunlari niye yazim organ sapigi

• Elestiri yapan kibar olur kedi cigere ulasamiyormus anlayabiliyormusmuyum. Senin karsinda aptal biri yok. Yasin buyuk olabilir ama maalesef anlama kapasiten 5 yasinda. Elestireceksen dogru olan ne nasil olur bilimsel ne varsa soyleyeceksin. Bu boyle olur dogrusu su nedenle bu diyeceksin. Kedi ciger Yok anlayabildin mi dersen bu elestiri degil hakaret olur buyuk adam

• tekrar ediyorum... """hadi leyn, sallıyorsun, orala da hayır demezsin , anala da bundan eminim, ama KS de böyle yaparak bulamazsın haberin olsun :):):) puhuhuahahahahah

Kızlar Ne Diyor 1

• Yani açıkçası düşüncen biraz saçma geldi o zaman niye Allah kadın üreme organıyla erkek üreme organını birbirini tamamlayacak şekilde yaptı?

0|0
    0|0
    • Iyi okumus anlamis olsan sacma gelmez cok haklisin derdin. Ben amannn sakin cinsel iliskiye girmeyin demiyorum. Tabi anlama kapasiten olmayinca anlayamiyorsun Allah islah etsin ne diyim

• Oral seks diye birsey yok yahu dinde tam tersi örtünün altinda sevismeyi söylüyor. Birak oral yapmayi. Anla yani. Din adamlari anal haric hersey serbest diyor ama penisi vaginayi yalayin demiyor. Belki oksarken ufak öpücük konabilir o kadar.

• :D neyse daha fazla uzatmıycam herkesin kemdi düşüncesi

Erkekler Ne Diyor 1

• haklisin kardes ama herkes sapitmis

0|0
    0|0
Yükleniyor...