Kondomu yanlış kullandık galiba size de oldu mu? :(

İlk defa kız düştü bardan tam sevişecez dedi dur :(

Çantasından prezervatif çıkardı ben de o heyecanla takamadım ve yuttum gitti ona taktım dedim :( Offf bağırsaklarım ağrıyo ya

Sucuk şeklnde micar mıyım sizce :((

Heyecandan hemen boşaldım kız hissetmişmidir :(

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 14

• Simdi ey Kardesim Sana Cevap yazalimki Karanlikda Kalmisin Aydinlansin Kaldigin yer.

Hayatimda Dünyayi Gezdim ama benim Türk Insanimin Yasadiklarini hic bir Ülkede görmedim

Duymadim. Bence Sen Kizsin Bence gercekden Kizsin neden ( Cünkü Sen Kondomu Prezervat nasil yutarsin olsa olsa diyorum Kiz agzina aldiysa böyle bi Kaza gerceklesmisdir. Yoksa bir Erkek nasil olurda Yutar yani.

Ama ben Senin soruna Erkek misin gibi Cevap veriyim .

Hersey iyi güzelde ben bir kac seye anlam veremedim ! ! !

Sen nasil oluyorda bukadar Sorumsuz oluyorsun ne Kendi Sagligini Düsünüyorsun nede Kizin onu gecdik Kiz ya hamile kalirsa ne olacak Alabilecekmsiin o Sorumlulugu.

Onu gecdik Barda oldu diyorsun Kiz yoksa Kör Kütük Sarhosdu ve Sen kizdan Faydalandin Öyle ise hicmi Utanmiyorsun Kendinden bukadar acizmisin Sen ?

Bide Erken Bosalmana gelelim böyle seyler iki Partner arasinda sikinti olmaz Erken bosalmisin uzun zaman Sex yapmasan olur böyle seyler ikinci turda telafi edersin anlata bildimi Kardesim Sorumsuz davranma Akili ol

1|1
    0|1
    • Belki de tro dur genç.Hemen önyargılı yaklaşma :))

• Erkek cinsel sistemini korumak için nelerden kaçınmalı?

Sarhoşken cinsel ilişkiye girmekten.Çünkü seminal sıvıyla birlikte bol miktarda alkol atılır ve böylece zarar gören spermler anormal veya patolojik hamileliklere sebep olur.

Tanımadığınız veya çok az tanıdığınız kişilerle ilişkiye girmekten.Günümüzde “gizli fahişelik” tehlikeli boyutlarda bir artış göstermektedir ve kontrolü mümkün olmaması cinsel hastalıkların yayılmasına sebep olmaktadır.

• önüne takmaya çalışırklen arkandan çıkması da değişik bişi olur :/

kısmet bu işler.

1|3
    0|0
  • bokun kondomun içinde paketlenmiş olarak çıkabilir belki.sonra da balık misali okyanuslara açılır.dağılmadan tek vücut halinde..

1|1
    0|0
  • eskişehir de bi hoca var süpanekeyi tersten oku hiçbişeyin kalmıyo :) vay bee dedirtin çok güldüm yav niye yutuyon atsan ya bi yere

0|1
    0|0
  • neye niyet neyi kısmet, senin ağzın o arada takman gereken yerde ne arıyor sorarım sana

çok güldürdün beni Allahta seni güldürsün emi

0|1
    0|0
  • Yuh diyorum oha diyorum başkada bir şey diyemiyorum.

0|0
    0|0
  • Kimler troll'lük yapabilir, kimler yapamaz bu sitede buna overclocked8 reyiz karar vermeli bence...Kontrol onda olmalı...

0|1
    1|0
  • komik olma çabaları vol.354627

1|1
    0|1
  • kalıp kalıp sçarsın artık :)

0|1
    0|0
  • Muhabbete omu geldi senmi gttin nasi basardin konuyu oraya

0|0
    0|0
  • tebrikler.. uyanık geçinen arkadaşım ya kız aids se ? prezervatif i boşver b*ku yemiş olabilirsin

0|0
    0|0
  • bağırsakların niye ağrıo çözemedim ?

0|0
    0|0
  • iğrençsinnn

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun ben doktorum. durum ciddi arkadaşım bir doktora gidip görünmeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...