Ciddi olmadığınız bir kızla yatar mısınız?

bakire bir kızla demek istiyorum kız size ciddi yaklaşıyor ve bu fırsatı veriyor onunla evlenmeyi düşünmüyorsunuz bunu yapamısınız?

0|0
2|28

En İyi Erkek Görüşü

• ciddi düşünmüyorsam ve kız benden önce başka bir erkeğin elini tutmamışsa onun elini bile tutamıyorum ben. kabul ediyorum yok artık diceksiniz ama ne bileyim ya büyük sorumluluk

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 27

• ciddi olsa da olmasa da, Allah şahit ki, kimseyle yatmam. Birkaç dklık zevk için kendimi yakamam. Allah korusun. Zaten öyle kızlar da uzak olsun...

0|1
    0|0
  • yok

0|0
    0|0
  • yapmam ciddi düşündüğümü bile evlenmeden yapmam ya ben ölürsem bişey olursa kız ne yapıcak çok kötü olur

0|0
    0|0
    • sızın gıbı erkeklerınde var oldugunu bılmek guzel gercekten tsk

• bunu yapmak için yılların verdiği bi abazalığa ihtiyacın olmalı yoksa aklı başında hiçbir erkek o vebalin altına girmez...

0|0
    0|0
  • böyle birşey başıma geldi kız kapalıydı ve hiç ilişki yaşamamış ve bu konularda çok yakınlaşıyordu ve kendimden uzaklaştırdım yoksa başıma kalabilirdi, sevdigim kızla bile yapmam böyle birşeyi çok büyük sorumluluk hemde hesabı verilmez

0|0
    0|0
  • karar verme mekanizması sağlıklıysa ona uzun vadeli düşünemeyeceğimi belirtirim gene de yaklaşıyosa( :) artık nasıl bi yaklaşmaysa ) onunla birlikte olurdum ama ramazandan sonra

0|0
    0|0
  • hayır.

0|0
    0|0
  • afedersin ama Vereni cami avLuSunda yaparLar :/

0|2
    0|0
  • ben ciddi olduğum kişyle yatmam o benim namusum olucaktır ciddi olmöadığımla gelip geçiçi yatarım hiç bi şekildede kızı kandırmam evlenicem die

0|0
    0|0
  • bakire ise asla yapmam, bir kızı yüz üstü brakacak kadar şerefsiz değilim.

0|0
    0|0
  • Bakire Olmazsa Zaten Ciddi Düşünmediğin Kızla Yatmak İçin Çıkarsın...Ama Bakire'yse Yapmam Öle Bişi Günahına Girmem,Arkadan Çalmak İsterim Kabul Ederse :)..

0|0
    0|0
  • ciddi düşündüğüm bi kızla yatmam düşünmediğimle değil .

0|0
    0|0
  • Bu soruyu sen de cevaplayabilirsin.Kim ciddi bir kızı kirletmek ister ki.Karısı olacak yani

0|0
    0|0
  • Bundan böyle bakire ise mimkin deel :)

0|0
    0|0
  • hayır aslaaa bu kötülüğü yapamam ona bir anlık zevk için yapamam

0|0
    0|0
  • Ciddi düşündüğüm birine asla yapmam eninde sonunda benim olcak zaten helali daha iyi.

0|0
    0|0
  • sonuç da kıza yazık ben yapmazdım

0|0
    0|0
  • yatarım.

0|0
    0|0
  • Daha kimseyle yatmış sayılmam.Ama alışırsam ben arsızımdır ya yatmak isterim :)

0|0
    0|0
  • yok, hayır sarhoş olurum o zaman belki ama günahı fazla olan işlere girmeyi düşünmem

0|0
    0|0
  • hayır kesinlikle.

0|0
    0|0
  • adam damacanaya sokuyor gerisini anlatmiyorum

0|0
    0|0
  • millet şimdi afedersin kapı deligine sokacak :D Sen ciddi olmadıgın kızla yatarmısınız die soruosun ? Nefes bile almasın devir o devir yani ;)

0|0
    0|0
  • Tabikide :D ciddi olmasam niye cıkayım soruda hata var :D

0|0
    0|0
  • böyle bir fırsat gecti elime ve yapmadım cunku okadar sokaga dustukı sex o kız bunu haketmedıgı ıcın bende ona oyle bırsey yapmak ıstemedım ve yapmadımda bana cıddı yaklasan sevdıgını hıssettıgım bırıne asla yapmam cunku okadar yapılcak kız varkı abaza gıbı bulduguna gırmek sacma

0|0
    0|0
  • hayır yapmam... Çok çıktı karşıma yapmadım o duruma çok geldim ama yapmadım yapmam da... soysuz, şerefsiz değilse hiçbir Türk erkeği de yapmaz...

0|0
    0|0
  • hayır yapmam ama o da ciddi düşünmediği halde istiyosa kaçış yok o vajina benimdir =)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bekaretini evlenecegin adama sakliyorsan, eline kirmizi cuzdani almadan guvenme derim.

0|0
    0|0
  • bakire falan dinlemez bence erkekler ha üstüne kalacak diye korktuğundan yapamayabilirler ama :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...