Ağda yaparken ayna ile baktım Kızlık zari göremedim her hangi bir delikte yok nasıl bir şey kisi kendi göremiyor mu dalga geçmiyorum öğrenmem lazım?

Gizli Üye
Arkadaşlar lütfen ciddi cevap verelim bide basur olmuşum onu öğrendim zaten kucuklugumden beri zorlanıyordum iyice çıkmış dışarı çok canim sıkkın anneme bile soyleyemiyorum
Ağda yaparken ayna ile baktım Kızlık zari göremedim her hangi bir delikte yok nasıl bir şey kisi kendi göremiyor mu dalga geçmiyorum öğrenmem lazım?