Sorum Bayanlara... Sizce nasıl olurdu

daha önce soruldumu bilmiyorum ama sorum bayanlara sizce bayanlarda değilde erkeklerde kızlık zarı olsaydı ne olurdu

Not: Tamamen eğlenmek için sorulan bir sorudur abartmayın

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Keşke olsaydı ne güzel olurdu. O zaman da "zar" diye tuttururlar mıydı acaba. İşin ucu kendilerine dokunmayana kadar anlamaz tabi bu cinsler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Patlatırdık

1|2
    0|0
  • Güzel olurdu

0|1
    0|0
  • zarı olmayanın canını yakardım hahaha

0|0
    0|0
  • hiç iyi olmazdı ya gösterip vermezlerdi.

0|0
    0|0
  • bakireyim ancak kızlık zarina bi namus belirtisi olarak bakmıyorum. Ilk güne farklı bir heyecan katan bir olgu olduğunu düşünüyorum

0|1
    1|0
  • Hepsi popodan ilişkiye girip gay olurdu :S

0|2
    0|0
  • bu durumda erkeklerde vajina olurdu onlar hamile kalırdı bu durumda karşı tarafa artık annelik mi desem babalık mı desem öyle bir sorumluluk yüklenirdi düşünsene kocanla beraber ultrasona kontrole filan gidiyosun kocan hamile :D düşüncesi bile çok iğrenç :D

0|0
    0|0
    • ciniyetleri değiştirmekten bahsetmemiştim ama yinede yorum için teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 3

• Bazı kadınlar nasıl kızlıkları bozulmasın diye evlenene kadar kendilerini erkeğe bırakmazlar

erkeklerinde erkeklikleri bozulmasın diye kendilerini evlenene kadar kızlara bırakmayacaklardı ve herşey adil olcaktı

0|1
    0|0
  • hiç bir önemi olmazdı ergenlik çağına giren bi şekilde patlatırdı bence ne o öyle kadın seni isteyecek sen de yok olmaz benim duvarlarım mı var diyeceksin yapma dostum sorma böyle sorular.. :)

0|0
    0|0
  • Deyiş, o deyiş, Patladı Gitti :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...