Prezervatif zevki düşürür mü?

Prezervatif ile yapılan seksin tadı çıkmaz mı? Yani geriye çekme yöntemi ile yapmak daha mı zevkli olur yada bu riske girmeye gerek varmıdır? Çok ince formları var ama genede zevkli olmaz diye düşünüyorum. Öteki türlüde kendime güveniyorum salarım birden içine diye .D

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• eğerki genelev gibi yerler kullanıyosan prezervatif kesinlikle kullan 2 dk lık zevk alcam diye hayatın kayar öyle izlersin AIDS i filan var bunun düşünsene biri babana soruyo oğlunuz neden öldü AIDS den gitti yavrum filan çok kötü bi durum ama sevgilinle filansa doğum kontrol hapını düşünebilirsin daha mantıklı geliyo bana :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Herşeyden önce güvenlik

0|0
    0|0
    • vajinanın içini hissetmek çok zevkli tabiki prezervatif bu işi bozuyor ama siz birde kızsınız buna daha cok ihtiyacınız var

• İhtiyaçlar ertelenir yada bastırılır ama bir hatanın geri dönüşü yok

• herhalde

0|0
    0|0
  • et ete değsin :D seks yaparken zaten birçok tehlikeyi göze alıyoruz. neyse genelleme yapmayayım. kaliteyi düşürür bence. gerek yok

0|0
    0|0
  • prezervatif olmadan zevk alamiyorum. surekli kafamda soru isareti varken sekse odaklanmada sorun yasiyorum. cok cok ince olanlar var. durexin sensual mi bir turu vardi. adini hatirlayamadim. takmasi zor onun da. tirnagim takiliyor illa.

ayrica kondom sadece dogum kontrol yontemi degildir. cinsel yolla bulasan hastaliklardan da korur.

0|0
    1|0
    • ince formluyla denedinmi hiç penisi içinde hissedebiliyormusun yoksa o plastik bariz belli oluyormu? yada erkek arkadaşına sordunmu böyle iyimisin mutlu musun diye?

• durex elite kullaniyoruz. yahu penisi icinde hissetmek ne alaka? icine prezervatif takili bir dildo soksan hissetmeyecek misin :D sormama gerek yok. rahatsiz olsa soyleyebilir. konusuyoruz cinsellikle ilgili konulari. altimda gayet memnun, mutlu oluyor. gorebiliyorum bunu zaten.

• tenin tene değmesi gerektiğini düşünüyorum bu nedenle partnerimin prezervatif kullanmasını istemem

0|0
    0|0
    • hamile kalma riskini göze alabildiğine göre çok zevkli olmalı. no prezervatif .D

• belkide ben korunuyorumdur hı?

• Belkide...

• kondomsuz gibi olmaz bence kondomda hissiyat azalıyor sanırım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ya kardeşim şu aziz mübarek RAMAZAN ayında buda sorumu şimdi, git abdest al Allah rızası için 2 rekat namaz kıl, Siyasi görüşü aşırıya kaçan tv kanalları bile ramazanın bereketinden bahsederken sen inançlıda olsan inançsızda olsan git Allaha yönelt kendini az ya

1|1
    0|1
  • bi yanda sperm kacarmı kaygısı bir yanda zevkin azalması...seçim lazım.Prezervatif hissiyatı yani dolayısıyla zevki düşürüyo

0|0
    0|0
  • Şimdi yok incesi varmış falanmış filanmış yazacak arkadaşlar. Yok öyle bir şey en incesi bile zevki düşürür hatta bence öldürür. Bir peçeteyi ağzına koy sonra karşındakini öp, ondan ne kadar zevk alıyorsan işte o kadar :)

0|0
    0|0
  • Ben kullanmam. Her buldugum boşluğa atlamam. Bi sevdiğim insanla ciddi olduğum insanla yaparım. Ondada sonnucu her ne olursa katlanırım .

0|0
    0|0
  • Bazı prezervatifler varki zevki ikiye bile katlıyor. Önce iş güvenliği ! Şu doktorlara para kazandırmayın artık zevki kaçırdığı falan yok =)

0|0
    0|0
  • anti virüs lerde pc yi kasıyo ama her deliğe girmek için şart

1|0
    0|0
  • sonradan pişman olacaana daha az zevk al boşver

0|1
    0|0
  • sevmiyorumbirinde yarıda çıkarıp attım

0|0
    0|0
  • zevk meselesi zevk alanda oluyor almayanda...

0|0
    0|0
Yükleniyor...