Vajinusmus muyum ben yardim edin arkadaslar:(?

nisanliyim ve nisanlimla her cinsel birlesme denememizde husrana ugruyoruz on sevisme gayet normal ama birlesmeye sira geldimi cok panik oluyorum ya kendimi geri cekiyorum ya da nisanlimi itiyorum aci cekmekten cok korkuyorum deneyimli arkadaslara sorum cinsel birlesme sirasinda cok aci yasadinizmi yasadiysaniz bu aciyi tarif edermisiniz bir yanmami oluyo ya da sizlamami of cok korkuyorum nisanlim yarin gelcek yine ayni seyleri yasamak istemiyorum ya artik cinsel deneyim lise seviyesine dusmusken 26 yasindayim cocuk gibi korkuyorum ya da ortam uygun olmadigi icinmi ya da kendimi hazir hissetmiyor olabilirmiyim ama hazirimda nisanlim cok anlayisli bazen bu halime cok guluyor beni rahatlatmak icin ama deneyimli arkadaslar yardim edin lutfen

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• eşin olmadan zor
    yapın bu.

0|0
    0|0
    • resmi ve dini nikahimiz yapildi sadece dugunumuz yapilmadi hala

Erkekler Ne Diyor 9

• Benim bir kız arkadaşımda böyleydi sevişirken normal ama sekste vuruyor tırmalıyor istemiyor kötü sözler sayıyor kesin oda vajinusmus du bıktırmıştı tecavuz eder gibi yapmak istemedim bende yapmadım.

0|0
    0|0
  • korkularını yen

0|0
    0|0
  • Evet vajinismus...

Tedavi için mutlaka doktora gidin

0|0
    0|0
  • Nişanlın sana oral yapıyor mu?

0|0
    0|0
  • evlende düşün bunları nişanlım nişanlıyım

0|0
    0|0
  • O hastalıkla alakan yok. Sorun psikolojik sendeki

0|0
    0|0
    • bu psikolojiden nasil cikarim illa psikologami gitmem gerekiyo:(

• Valla profesyonelden yardım alman daha iyi olur senin için

• Evet bunun adı vajinismus. Çoğu belli etmesede ülkemizde birçok çift bu sorunu yaşıyor. Nişanlınız birleşme konusunda acele etmemeli. Siz kendinizi hazır hiddedinceye kadar sabretmelisiniz. Sabır, anlayış ve sevgi vajinismusun en etkili ilacı.

0|0
    0|0
  • nişanlına söyle kaydırucu kullansın. anklık basarsa girer sen çekmeye kalmadan olan olur

0|0
    0|0
  • evlen kolay gelir acı macı yok onlar yalan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gerçekten o moda girmiş bir kız içine girmesini ve çekeceğin acıyı düşünmez. Gerçekten sevişmiyorsunuz demektir. Gerçekten sevişirken çoğu bakire kız bekaretini falan hiç düşünmez. Biran önce içinde hissettiği o boşluk hissinin doldurulmasını ister. Yani biran önce girsin istersiniz.

Sizdeki duruma direkt olarak vajinusmus demek haksızlık olur. Psikolojik olarak acı çekeceğinize odaklanmışsınız. Oysa hiç acımıyor çoğu zaman.

0|1
    0|0
  • Kendini rahat bırak acır bisey olur diye korkma öp kokla o anı yaşa emin ol sandıgın gibi acımıyor o anın zevki farkli aci bile aklina gelmez

0|1
    0|0
  • Nisanlina yarin ayrilasin ne yapicaksin?
    Neyse soruya gelince öyle bir acidan bahsediyosunuz ki sanki ucunda ölüm var, bir müddet agrir büyük ihtimal okadar amma abartiniz bu olayi

0|1
    0|0
Yükleniyor...