Kondom seçimi ve önemi.

aman zaten kullanmıyorum balon yapıp atıyorum demeyin. sizin kullanıp hoşnut kaldığınız, eşe dosta önerebileceğiniz marka ve model var mıdır?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Durex in yeni mucizesi durex fetherite ultima: hem ultra ince (diğerlerine oranla %20 daha ince),hem dayanıklı (ince olmasınarağmen dayanıklılıktan taviz verilmemiş bizzat tarafımdan test edildi ve onaylandı),hem de sensi fit yapısıyla uyumlu ve duyarlı şu an piyasada ki prezervatifler içinden tek geçerim.daga önce durex elite kullanıyordum o da çok başarılıydı ama durex fetherlite in üzerine tanımam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• durex elite. ustune tanimam. cogunu denemisimdir. daha iyisini gormedim. okey cok dandik bir kere. zart zurt yirtiliyor. durex cok daha saglam ince bile olsa. tirtiklilar hic iyi degil. kalin oluyor. hoslanmiyorum. yok cilekli, yok muzlu vs cok gereksiz. sanki orali kondom varken yapiyoruz. yani ben yapmiyorum da yapan vardir illa.

0|0
    0|0
  • O nasıl birşey panpiş :(

0|0
    0|0
  • Okey çifte haz ve Zİrve favorimiz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• En iyi kondom marka olarak tartışmasız Durex tir.

En iyi koruma olarak Okey extra favorimdir hem daha iyi korur sperm öldürücüdür hem daha çok kayganlık hissi veriyor.

Okey extra olmaz diyorsan durex ten şaşma.

0|0
    0|0
  • var fosforlu olanı var . karanlıkda ışıl ışıl parlıyor . birde acıkda iseniz kırda bayırda jandarma başınızda bitiyor . olaya el koyduk burda neler oluyor . bu neyin ,sen kimsin ne yapıyorsunuz . neden fosforlu hadi basıldık anlıyorsunuz . yarm kaldıgı için . piknik hayırlısı olsun :))

0|0
    0|0
  • mercedes tipi spor model gibi bıçak saına takılıyor . sahicini aratmaz . ferahlatıcı özellikleri var :)))

0|0
    0|0
  • Ben kullanmiyorum ama herkes okey yada durex der diye dusunuyorum

0|0
    0|0
    • durex saplam ve battal boyu onda var :)))) okey standart avrupalıya göre ölçüleri kediye gitseler miyawwww demez :)))

• tek bir gerçek var Bim'den almayında ne yaparsanız yapın ben ettim siz etmeyin

1|0
    0|0
  • Ne kadar sakıncalı olsa da ben kullanmıyorum. Zerre tat almıyorum kullandığımda.

0|0
    0|0
  • sevmesem de kullanmak zorunda kalıyorum bazen

0|0
    0|0
Yükleniyor...