İlişkiye girerken kondomu yanlış kullanmak hamilelik riskini ne kadar arttırır?

Sevgilimle dün ilişkiye girdik ama kendisi biraz salaktır kondom içerde kalmış ama bunun o sırada mı çıkarken mi olduğunu bilmiyor yarısı yere döküldü içimede kaçmış mıdır hapı yutayım mı

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Her halukarda kondomun çıkmaması gerekiyor yani nasıl takmış öyle sadece baş kısmına kadar mı geçirmiş kondomu tamamına dibine kadar takmamışmı?öyle kolay kolay çıkmaz o çünkü yani kayar eder ama çıkmaz.sabah derhal ertesi gün hapı alsaydın çünkü kondom çıkmışsa spermler büyük ihtimal vajinanın içerisine gelmiştir ve bildiğin gibi hareketlidir spermler senin de yumurtlama zamanınsa yumurtana doğru koşturmaya başlamış olabilirler.Tabii her ilişkiden sonra hamile kalınacak diye birşey yok ama şu an bana göre hamilelik riskin var daha erken evrede olduğu için idrar tahlilinde belirlenmez bir kaç gün sonra mutlaka kan tahlili yaptır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Her ihtimale karşı hapı alın. Prezervatifi içeride bırakmak, sevgilinizin salaklığı değil sadece bir hatadır. Neyse ki çözümü var. Aynı şey bir daha olursa, sevgiliniz ya da siz elle prezervatifi kavramalı ve ucunu kapayıp çekmelidir. Bu durumda risk artmaz.

Ayrıca, düzenli bir ilişkiniz varsa, doğum kontrol hapı kullanmayı deneyin. En güvenli yöntem budur.

0|0
    0|0
  • Sonuçta penis inmeden çıakrmak lazım kondomu.İçine sperm girmiştir mutlaka.Adet gününe kaç gün vardı yanlız oda önemli?

0|0
    0|0
  • hapı yuttun mu bilmiyorum terlemekten çıkmış olabilir daha dikkatli olun sevgilin salaksa eskiyi ver yenisini al o zaman

0|0
    0|0
  • :) Geçmiş olsn belli olur yakında zaten mide bulantısı bas dönmesi felan olursa cocuk yolda bıran once cresine bak sen kaç yasındasın kı ? 18-19

0|0
    0|0
  • kondomun içte kalması sıkça yaşanabiliyor. dikkat edilmesi gerek. hamilelik riskide elbetteki taşıyorsun şuanda.

0|0
    0|0
  • daha önce ertesi gün hapı kullanmadıysan alman en iyisi

nolur nolmaz tabi senn yumurtlama gününde olup olmadığın gibi ayrıntılar önemli

hap çok fazla hormon içeriyor bünyeyi çok etkiliyor iyice düşün

0|0
    0|0
  • Ertesi gün hapı al. Hapı yut ve yumurtlama dönemine bak.spermler kadinin vücudunda 2-3 gün canli kalıp yumurtayı dolleyebilir.

0|0
    0|0
  • hapı yut. sevgiline de small bişeyler bakın

0|0
    0|0
  • hap al kesinlıkle gidip gelırken de çıkmış olabilir.nasıl bilmiyor kondomun içinde sperm varmıydı çıkardığınızda.sperm varsa boşaldıktan sonra çıkartırken çıkmıştr yoksa gidip gelırken çıkmıştır ve içine boşalmıştır

0|0
    0|0
    • muhtemelen boyundan büyük işlere kalkışmış.penisinden büyük bir kondom almışki çıkmış yoksa çıkmaz kolay kolay.

• Nerene neyin bulaştığını biz mi söyliycez lan

1|0
    0|0
  • :))) hapı yutmuşsun zaten

0|0
    0|0
  • dikkat etmek gerekir.

0|0
    0|0
  • o şeyin kondom oldugundan eminmisin ?

0|0
    0|0
  • hapı yuttun zaten içinde kaldıysa

0|0
    0|0
  • %21.5

0|0
    0|0
  • bulaşmıştır sevgilinde çüküne göre kondom alsın

0|0
    0|0
  • millet sevgilileriyle kocalarıymış gibi birlikte oluyorlar valla.

evlenince napacaklar bilmiyorum.çok sıkılırlar.cinsellik el yüz yıkama gibi birşey olmuştur.

oysa cinselliğe evlilikle başlama evliliği daha güzel,heyecanlı ve cekici kılar.

herşeyin boku cıkmış.

valla en mantıklısı evlenmemek.

bize gelene kadar kim bilir kaç kişiyle yapmıslardır.

ben erkek halimle bu kadar düşkün değilim uckuruma.

kızları anlayamıyorum.

2|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Olabilir ama düşük ihtimal

0|0
    0|0
  • Kondom nasıl yanlış takılır çok merak ettim şimdi :) içine kaçmış olsa bir miktar mutlaka dışarı çıkardı.

0|0
    0|0
  • çoktan yutman lazımdı hapı

0|0
    0|0
  • kondom içinde kaldıysa hamilelik ihtimalden fazla oldugunu okumustum

0|0
    0|0
Yükleniyor...