Vajinal orgazm nasıl olur?

daha önce kimseyle ilişki yaşamadım ama merak ediyorum bunu. bakire olanlar genelde klitoral orgazm yaşar o şekilde boşalır ya peki vajinal orgazm nasıl oluyor tuhaf geliyor bana klitorisle oynamadan boşalmak falan. gerçekten öyle mi oluyor yani klitorise dokunmadan mı boşalınıyor?

0|0
48

En İyi Erkek Görüşü

• Alıntıdır :

Orgazmın en kolay ve çabuk yolu; klitoris. Ama klitoral orgazm vajinal orgazma göre çok sıradandır. Klitoris en hassas bölgedir, vajinanın tüm duyarsızlığına karşın her dokunuş bi orgazm edebilir. Asıl olay G noktasını bulabilmek ve uyarmak. G noktası uyarılan kadınlar da meniye benzer bir sıvı gelir, renk ve kıvam aynı erkeklerdeki gibidir ama sperm içermez tabi ki. Bu noktayı penisle uyarmak zordur. Özellikle misyonerdeyken. Doggy en uygun pozisyon. Ama daha çok elle uyarılabilir, G noktası vajinanın 2-3 cm içinde. Yoğun baskıya karşı duyarlıdır. Düzgün bir biçimde uyarıldığında büyür ve orgazmı destekler. Her kadında G noktası vardır ama her kadın boşalmaz.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• öğreneceksin, acele etme, zamanı geldiğinde onuda tadıp mutluluğa bir kademe daha ekleyeceksin... umarım sana o hazzı yaşatacak bir erkek olur hayatında...

0|0
    0|0
  • vajinada ciddi belirgin bir şekilde kasılmalar olarak olan boşalma şeklidir.. ve bunu yaşayan çok sayısı azdır

0|0
    0|0
  • doğru adamla..

0|0
    0|0
  • merak ediyorum bu soruya kızların cevap vermesi gerekirken neden erkekler cevap verio :) size noluo

0|0
    0|0
    • erkeklerin cevabı daha fazla ya sorma :)))

• ama tabı partnerınede baglı bır durum bu akıllıysa pespese bosalırsın

0|0
    0|0
  • anlatılmaz yasanır bence

0|0
    0|0
  • penıs ıcıne gırdıkce ıslanmanın etkısıyle vajınal organzmı yasamak guzeldır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• açıkçası bende kendimde bunu soruyorum yaşadığım aslında ne ? Mst. zevkini yaşamayı bekliyorum bazen. Aslında ilşkide zevk alıyoruz ama orgazmı başkasının aracılığıyla tatmaya çalışmak zor oluyor.Ne yaşarsak kar aslında çok büyük beklentilere gerek yok. Sevdiğin seni tüm vücunla seviyor daha ne.

1|1
    0|0
  • aslında vajinal orgazm çok daha zevkli ve dorukta bir orgazm yaşatıyor. düzenli bir sex hayatın oldugu zaman bunu çok iyi anlayacaksın.

0|0
    0|0
  • bak bende merak ediyorum klitoral orgazmın yerni tutar mı

0|0
    0|0
  • valla ben yasadım 2 3 kere güzel birsey ama bugun yasayamadım mesela her zaman yasanmıyor zor bayagı

0|0
    0|0
    • bugun neden yasamadın

• ya ben orgazmın nasıl birsey oldugunu cok merak ediyordum 2 3 kere oldum, ama caba gosterdiğim de oluyor sanırım bugun o cabayı gostermeye usendim

• hımm anladım olsun yaşamışsın en azından ne güzel :D

Yükleniyor...