Sorunlu muyum yoksa normal mi?

selam arkadaşlar sizden ciddi cevaplar bekliyorum ben hard sexi seviyorum yatağa bağlama erkeği kışkırtıp vermeme:)) popoların tokatlanması saç çekme arkadan erkeğimin abanması anal değil yanlış anlaşılmasın vs...bunlara bayılıyorum fakat bakire bir bayanım sizce ben çok mu gereksiz tutkuluyum sexi seviyorum ilerde evleneceğim kişiyle sorun yaşarmıyım yoksa bu erkek için bulunması zor bir allah vergisi mi bana?çok mu ateşliyim ben yaaa:((((

Güncellemeler:
erkek degılım ya cıddı soru soruyorum pskologa mı gıtmelıyım sızce cok anormal bu ısteklerım bakıre bır bayan ıcın ?
çogu bayan benım gıbı mı dıycem ama bakırelıgını kaybeden bayanların zaten ateslı olması dogal degıl mı ama ben bakıreyken boyleyım ya ben pskopatmıyım:(((

0|0
10|41

En İyi Erkek Görüşü

• bakiresin hard seviyosun? yapmadığın şeyi nasıl seviyosun:D sürtünürkenki kıvılcımla yangın çıkarma dikkat et:D

0|0
    0|0
    • :)))

• hayır akrep burcu degılım

• ekle arkadaşım

Erkekler Ne Diyor 40

• Senden her eve lazım, evli olmasam hemen burada sana evlenme teklifini bile yapardım.

Yalnız evleneceğin insana dikkat etmelisin o kişininde en az senin kadar sekse geniş bakan biri olmalı ki istediğini alabilesin.

Birde bakire olmadığını düşünüyorum da işte o zaman o erkek arkadaşının ne kadar şanslı biri olacağını tahmin etmek hiçte zor değil.

Her insanın içinde her duygudan vardır. Kimisinde yemek yapma, kimisinde aşk, kimisinde sevgi, kimisinde seks ön plandadır. Sonuçta diğer duygularda sende var ve içlerinde en yüksel olanı ve baskın olanı seks se. Dikkat etmen tek konu partnerinin de senin gibi olması. Seks ve fantezilere at gözlüğüyle bakmayan bir partnerle muhteşem bir uyum içerisinde olursun.Aksi durumda sana her şey monoton gelebilir.

Psikolojik açıdan normalsin ama genede gitmek istersen de gidebilirsin bunun sana zararı olmaz. Yalnız burada gene dikkat etmen konu her psikoloğun bir olmadığını, bu konularda uzman olmuş kişilere gitmeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • bakıreyım nıye yalan atatyım zaten bakıre olupta bu kadar ateslı olamama bı anlam verdıremedıgım ıcın sordum soruyu

• pekı evlenmeden zaten bunları yasamayı dusunmuyorum ben ama yıne sex konusunda fıkrını alırım

• Her zaman için elimden geldiğince mantıklı ve doğru bir şekilde yardımcı olmaya çalışırım.

• Henüz deneyimin olmadığından ateşli denemez ama, meraklı ve heveslisin. Herhangi bir profesyonel yardım almana gerek yok, bu bi problem değil çünkü, sadece hormon sevilen yüksek. Bu durum ilerde partnerinle keyifli bir hal alacak zaten, kendine sıkıntı yapacağın bir konu değil, hatta bunu muhtemelen avantaj olarak yaşayacaksın.

0|0
    0|0
  • anal değil...bakire bir bayanım :D:D ben yanlış anladım...daha doğrusu hiç anlamadım

0|0
    0|1
  • ilginç

0|0
    0|1
  • Valla bu hayallerini evlendiğinde erkeğine yaşatabileceksen evet bir erkek için gerçekten bulunması zor bir nimetsin...

0|0
    0|0
  • azmışsın.

0|0
    0|0
  • cinsel deneyim yaşamadan nasıl ona buna bayılıyosun anlamadım. belki canın yanıcak, kaçıcaksın yataktan. hard seks izlemeyi seviyorum de bari

0|0
    0|0
  • bunun sebebi bu yaşa kadar bakire kalman hep hayal gücüyle bişeyler yapıp yeni fantazileri yaşatman ve yaşamak istemen sex yapmaya başladığında belli olacak herşey

0|0
    0|0
  • Sen varya on numara hatunsun ! seni alan adam asla boşayamaz. Her zaman ayrı fantazi, of yavrum of. Sen ender bir cevher olmalısın, ölü adamı dürülten cinsten, kendine çok iyi davran, sen süpersin.!

0|0
    0|0
  • sorunlu falan değilsin rahat ol bakire olmanda bu kadar ateşli olmana bir neden erkeğin hoşuna bile gidebilir senin bu fantazilerin

0|0
    0|0
  • senin gibi bi kız tanımıştım.. tanıdığım en dengesiz ve sapık insan. ilginçtir ki psikoloji okuyor. ve o da bakireydi..

0|0
    0|0
  • :))) öyle yargılama kendini bazı bayanlar ya da erkekler çok daha ateşli olabiliyor bir sen de değil.Bu hormonal sanırım.Ayrıca ateşli olman bence artı erkekğin için ama erkekğini iyi seç sana yetişebilsin bir de sex yapsan nasıl olursun:)))

0|0
    0|0
    • fark olur mu sex yapsam daha da bı ateslı mı olurum:(((((

• kolay gelsın:D

• :)) teşekkür ederim düşünme işte herşey normal yaniii

• ne istediğini bilen kategorisine alıyoruz seni.

0|0
    0|0
  • hem bakire olduğunu belirtip hem bunları falan nasıl yapabiliyorsun hasbinallah.. bence sen hemen biriyle seviş, yoksa ateşin sönmez diyim.. Bir de ben kedime farlutal veriyordum azmıyordu, sen de dene..

0|0
    0|0
    • yapmıyorum yapmak ıstıyorum

• böyle biriyle evlenmeyi çok isterdim... anormal olduğunu da düşünmüyorum.. bunlar güzel fantaziler.. keşke beni eklesen de konuşsak...

0|0
    0|0
  • yaw hiç sorma ben de doyumsuzum bir saat durmadan düzünce başlıyorlar ağlamaya, yok acıyormuş yok tahriş oluyormuş...heralde acıcak, tahriş olcak bir saat boyunca sondaj yapıyoruz; bizim de kayışımız kopuyor... çözümü yok sanırım... derdine yan lady

0|0
    0|0
  • bence sende benim istediğim bişeyler var ama benim istediğim kimsede yok kafaya takma zevkler ve renkler tartışılmaz :) devam bence

0|0
    0|0
  • bakireyken nasıl abanabiliyo sana ben onu idrak edemeyince ileriye geçemedim

1|0
    0|0
    • ya kımsenın bısey yaptıgı yok :D bunlar ısteklerım

• e iyiymiş ozaman

• eklesene bi kaçtane sorum olcak sna:)

• Hayir normalsin.partnerin için sorun yoksa tamamdir.yazdiklarin cok güzeldir.

0|0
    0|0
  • sen bir ye benden de bak birdaha hard isteyecek halin kalıyormu. üstüne oturamaz ederim valla:D

0|0
    0|0
  • ben sadistim benim de çok hoşuma gider ama bu..sen bi düşün mazoşist misn?

0|0
    0|0
    • mazosıstmıyım sence:(((

• eklersen izah ederm.şu an ofisteym de.çok ta meşgulum akşam felan eve geçince istiyosan uzun uzun tartışırız ;)

• :))

• yok

0|0
    0|0
  • Benimle evlenırmısın ? :D

0|0
    0|0
  • p*rno filmi izliyormusun

0|0
    0|0
  • bence harikasın hayalimsin

0|0
    0|0
  • erkek değilsen gerçekten harika bi bayansın tam aradığım..

0|0
    0|0
  • Oovvv.10 numara

0|0
    0|0
  • bagarta bagarta yapılman gerek senın

0|0
    0|0
  • gerçek ilişkiye girince daha çok ateşliolursun merak etme .özetle başına vurmuş senin

0|0
    0|0
  • voltaj fazlalığın var... toprakta yalın ayak yürü düzelirsin...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 10

• Hııı hıı çok ateşlisin .. sürtünmeden ateş çıkaracak kadar ...

2|0
    0|1
  • Normal

0|0
    0|0
  • münafik.

1|1
    0|2
  • Hayır, sandığın kadar ateslı değilsin sadece heveslisin.

1|0
    0|0
  • hard surtunme seviyorsun yane.

1|0
    0|2
  • Bende sein gibiyim aynen ama erkek arkadasim bu tarz seyleri pek sevmiyor, o daha kibar davraniyor falan, sevismek hayvani bir durtudur boyle olmasi normal bence

0|0
    1|0
  • bu saydıkların bana insanlık dışı geliyor

0|0
    1|0
  • Evet bende de var o.Üzgünm ama seks yapmayan kadınların hele ki evliolup da seks yapmayanların içinin geçmiş olduğunu düşünüyorum.seks felan bunlar iç meselesi .bazılarında vardır bazılarında yoktur.bizim gibilerin tek yapması gerekn fazla azmamak çünkü bundan yararlanmak isteyen çok oluyor.ben bastırıyorum .en güvendiğin erkek arkadaşına söyle bunu sana kaşar der ama yüzüne değil.sonra da sen azdın der.o yüzden dikkat içinde sakla ve anormal görme kendini .çünkü tek değilsin :))

0|1
    1|0
  • Bende bakireyim ve tıpkı senin gibiyim.

0|0
    0|0
  • bende bakireyim ve bende bunlara bayiliyorum helede minik bir hatunum off guclu bir adam olsun sabahlar olmasin

0|2
    0|0
Yükleniyor...