Anal ilişkide kan gelebilir mi?

Az önce başıma geldi bu konuyu açacağımı hiç düşünmüyordum çok sert davrandı hiç yumuşak olmadı bu yüzden kan gelmiş olabilir mi? Tuvalette silince peçeteye kan geldi aklım uçtu yemin ederim biyerime bişey oldu sandım çok korkuyorum açıkçası gerçekten bakireliğimi bu şekilde kaybetmek istemiyorum benim tahminin arka taraf fazla zorlandığından oldu bir ara içimden çıkıp ön tarafa fazla sertçe bastırdı ama yanlışlıkla oldu kızlık zarı bu kadar çabuk bozulamaz değilmi? Hala kan devam ediyor gerçekten inanılmaz korkuyorum arkadaki kılcal damarlarım zedelenmiştir değil mi sadece saçma sapan cevaplar vermeyin şu an büçok önemli.

0|0
5|40

En İyi Erkek Görüşü

• Kayganlaştırıcı kullandın mı? Gevşetti mi?

Bu nasıl nick. Bu nasıl ülke. Nerde bu millet. Nasıl sevişiyonuz siz :D

1|0
    0|0
    • :( kullandik

• Yok cok sert davrandi sadece oyle seviyor yapicak bisey yok

• Orası sert davranılacak yer değil. İlerde gaz kaçağı, bk kaçağı oluşabilir bak.

Erkekler Ne Diyor 39

• Hayır neden hala bakirelik derdindesin bende onu anlamadım. O zar senin saflığın ve el degmemisliginin temsili.. yani artık senle alakası yok o zarin.. bir insanı kandırmaktan başka işine yaramaz, bence yanında hazır biri varken şöyle patlatsin da kimsenın gunahina girme sahteliginle...

1|1
    0|0
    • Ben kimseyi kandirmiyorum ki. Herkese kimle catir catir naptiysam anlatiyorum.

• Ne aşağıladım ne yerdim, nete takıntı olurum.. Görüşümü bildirdim..

• Gorus bu sekilde bildirilmez. Neyse sagol.

• Kızlığa bir şey olsa ne olur olmasa ne olur ruh bakire olmadıktan sonra

5|4
    0|1
  • Yuhhuuu onca sorudan sonra bakire ha ve önün de şapka çıkarıyorum:(bildiğin şapka ha kafaya takılan). Meryem ana bile bu kadar koruyamazdı bakireliği Wallaa helal. Neyse asıl konu anal olarak ilk defansa bakirelik gibi kan gelebilir doğal bir şeydir. Hatta ilk olmayanlarda bile kan geldiğini görmüşlüğüm vardır.

0|0
    0|0
    • Benimde ilk degildi :/ sok oldum zaten

• Alkol icmedim..

• Yine mi klişe God 4-1 ( BU sefer kıçının acısı four u eksiliyo) You.(Alkol içmediğin için.)

• Korkma arkadaşım aynısı sevgilimle biz yapınca da oldu sevgiliminde benim de ilkimizdi ben yavaş yaptım ucu girince birşey olmadıda yavaşca ittirdim yarısına kadar girince aklı gitti sevgilimin yarısına kadar sokup git gel yaptım aynı şekilde bitince lavaboya gitti sevgilim kanamış dedi gelince peçetede kan görmüş senin gibi sonrasında birşey olmadı iki gün otururken acımış hep okadar :)

0|1
    0|1
  • sert davrandıgı ıcın zorladıgı ıcın fazlaca kan gelebılırde gecmıs olsun

0|0
    0|0
  • kusura bakma da isminin hakkını verememişsin..

0|3
    0|0
  • Evet, anal ilişkide kan gelebilir. Sanılanın aksine anüs oldukça hassastır. Fazla zorlanırsa kan gelebilir. Çok ağrı veya sancı çekiyorsanız doktora görünmenizi öneririm.

0|0
    0|0
    • Dis hemoroid olmusum galiba:( neyse şu an kan yok mutluyum

• Bundan sonra asla yapmiycam

• Orası belli olmaz :) Ama daha saygılı ve nazik olmasını isteyebilirsin.

• merak etme anal sekse alışık değilsen hele birde partnerin sana acımadıysa kan gelir. ama bu burnun kanaması gibi birazda sürebilir. eğer partnerin vajinana girmediyse kızlık falan bozulmaz. lastik gibi zarı çıt kırıldıma çevirdiniz yaaa :D merak etme bekaretin salam ama partnerine söyle arkadan girerken aşırıya kaçıpta fazla kanatmasın

0|0
    0|0
  • Gotunu yırtmış hacı dayı

1|1
    0|0
  • analdan erkeği anlarımda kızı anlamam niemi:S acıdan başka zevki alamaz ha şunu diyorsa başka ACI ÇEKMEK ZEVK VERİR :))

0|1
    0|0
  • @amazingasshole anal ilişkide gir çıklarada krem ya da ıslaklığın etkisi gecer vajına gibi sulanmaz anal o yuzden sert dabrbeler hafif yırtılma olur deliği çevreleyen damard ayırtılma ve g ötün kanar ve kanal temizliği yapınca sonra içine krem sıktın o çok önemli çok rahat edersin anal seks candır

0|0
    0|0
  • kremsız ya da vazalınsız ılıskıye gırmeye calıstıysa ve acelecı davrandıysa kan gelmıs olabılır ama korkma önle akalası yok

0|1
    0|1
    • Krem vardi ama ilk basta zaten cok acidi :(

• Ya dis hemoroidim olmus buna ragmen sabah hala yapmak istedi saka gibi si mi yaptirmadim bende

• e tabi senin sağlığın daha onemlı sonucta kımse senden değerlı olmamalı

• Arkadan kan geliyo sen buraya yaziyon. Yapmaa hayrettin abii

0|2
    0|1
  • Gelme ihtimali yüksek

0|0
    0|0
  • Analda fazla zorlamaktan olmuştur kayganlaştırıcı da kullansan yapısı gereği arka deliğin içine bişey girmeye değil içinden bişey çıkmaya programlı.

0|0
    0|0
  • biyertine bişey olmuş zaten. daha ne olacaktıki

0|0
    0|0
  • bir kaç gün acır sızlar sonra geçer. Analda sakin davranması gerektiğini öğrensin odun vajina gibi sertliği kaldırmaz anal.

0|0
    0|0
    • Soyledim anlamadi bir postayla kaldi kendisi kaybetti ve hala aciyo :(

• Fotoya bakınca ne çok şey kaybeytiği anlaşılıyor zaten. Hayvanlığın lüzumu yok bir halt yiyrceksen usulüne uygun yiyeveksine. Neyse geçmiş olsun tekrar

• tam olarak demek istediğini anlamadım ama, kayganlaştırıcı tarzında bir şey kullanmadınsa ister istemez anal bölgende yırtılmalar olmuştur..

0|0
    0|0
  • Sen haftada kac kez anal. seks yapiyorsun deligin ne halde merak ettim,, birde gercekten zevk aliyormusun

0|0
    0|0
  • doktora gitmelis kılcal damar bozulduysa onlar yardm eder

0|0
    0|0
  • Kadinsin :)

0|0
    0|0
  • @мuhåмi bir görsün o anliyor sanirim

0|1
    1|1
  • Saçma cevap değil ama neden bunu yapıp pişman olurcasina inşallah kizligima bişey olmamıştır diyorsun?

0|0
    0|0
  • Direk zorladıysa olabilir. Fakat neden anala giriştin onu çözemedim :))

0|0
    0|0
    • Bakireyim cunki

• Yapanlar genelde; "çekilecek acı değil bir daha yapmam" diyor :)) Yapma tabi boşver.

• Acidan değil kanadigi icin 8 9 kere yaptim bugune kadar

• Yaşadıklarını başkalarının bilmesi seni tahrik ediyor anlaşılan :D

0|2
    0|0
    • Sacmalama ilkkez biseyden bu kadar korktum.

• Patladıysa da dönüşü yok madem bir halt yiyorsun dikkatli partner seçseydin ^^

0|1
    0|0
  • sıkıntı yok bakiresin.. arka taraftan bu durumda kan gelebilir zorladıysa arkaya tabi..

0|1
    0|0
    • Zorladi :(

• Delimisin bidaha asla

• eee tabi dediğin daha mantıklı :)

• Devam ediyorsa zar degildir. Doktora gorunmende fayda var.

0|0
    0|0
  • bir doktora git

0|0
    0|0
  • Cok seksisin dayamamamistir ben olsam kiyamazdim valla yavas yavas

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 5

• görmeden bir şey diyemeyiz

2|12
    0|1
  • Kendi düşen aglamaaz derim sadece.

5|10
    0|1
  • Oralar zedelensin de Allah akıl sağlığını korusun. Hani akıllı işi değil çünkü.

0|1
    0|0
    • Bidaha yapmicam hala cok aciyor :/

• Sanırım biraz Zorladı ondan korkma bişy yok canım

0|1
    0|0
  • merak etme kızsın daha bozulmaz. basur falan varsa o kanamış olabilir. analcı

0|1
    0|0
Yükleniyor...