Fazla homofobiğim sizce bu ileride hayatımda bir sorun haline dönüşür mü?

Çocukluğumdan beri homofobiğim. kızların yaptığı hiç bir şeyi yapmadım. biriyle şakalaşırken dahi bana kız sıfatı koyarsa o an deliriyorum. hani şakalaşırken takılır ya arkadaşlar birbirlerine. o an gözüm hiç birşeyi görmüyor. üzerinde pembe renkli olan hiç birşeyi kullanmıyorum. sizce bu ileride hayatımda bir sorun teşkil etmeye başlar mı? bu takıntım kişiliğimi olumsuz yönde etkiler mi?

Size şöyle söyleyim bir keresinde giydiğim spor ayakkabıyı bir kızda gördüğümde o ayakkabıyı bir daha hiç giymemiştim. ki simsiyah bir ayakkabıydı. psikolojimi anlarsınız umarım.

Güncellemeler:
anlamayanlar özet geçiyorum : gaylerden nefret ediyorum ve kızların yaptığı herşeyden soyutladım kendimi. anlatabildim mi? çıkmış bir bana gay olmana az kaldı diyorsun

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• İnsanları aşağılayıp büyük konuşma asla takıntı halinden de çık ileride çoluk çocuğunla yaşarsın. Bu %90 insanların elinde olan bir şey değil maalesef

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 0|0
    0|0
  • eeeeeeee sıyah tsrt gıyıorum bısıklet yaka seninkinin aynından haberin olaaaaa ;)

0|0
    0|0
  • sorun tabi.homofobik olmayan bi piskolağa git.

0|0
    0|0
  • Yorumsuz :D

0|0
    0|0
  • kişiliğin zaten yeterince olumsuz etkilenmiş bence. daha ne olmasını bekliyosun ki?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• tamam gay olmana az kalmış

1|0
    0|1
  • dönüşmüş bile zaten ki sormuşsun bu soruyu

0|0
    0|0
  • homofobi diye bir şey yok babacan. geyler kendilerine sataşanları bu lafla geri püskürtüyorlar sadece. delikanlı adamız pembe renk ters karı gibi konuşmak yanlış geliyor doğal olarak rahatsız oluyozhepsi bu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...