Anal ilişki tavsiyesi?

Arkadaşlar bir kadının canını yakmadan nasıl anal ilişkiye girebilirim ne yapabilirim (not: partnerim istiyor ama canım yanarsa olmaz diyor )

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Bayan kendi istiyorsa daha az canı yanar da ne bu merak?

0|1
    0|0
    • O istedi herşeyi yapar mıyız falan derken analdan açıldı konu... isterim çok dedi ama canım yanarsa zorlayamam dedi.. onu incitmek istemiyorum zevk vermek istiyorum

• Yaa gaylar de kadın yerine konulduğu hissi oluyor sanırım ondan seviyorlar bilemeyeceğim.. yani acı çekmeyi seven kadınlar var filmleride bilemeyiz bu kişiye göre değişir ama zevk alması çok az bir ihtimal.

• Oranın gevşemesi alışması önemli değil mi sonradan rahat rahat girip çıkmıyor mu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• iyi de yapmak zorundamısın. neden kendini aşağılatıyorsun. bence yani benim kendi düşünceme göre bir kadının anal teklif etmesi erkeğe hakarettir. yani seni tertemiz olması gereken yere değil boka layık görüyor. bence bunu kabul etme. sen bilirsin yine. bana teklif edilse çok bozulurum

0|0
    0|0
  • Güzelce kayganlaştırıcı jel sürersin.. Sonra penisin başını sokarsın ve ondan sonra ona bırakırsın o tamamen alır içine.. Ne zaman rahatlar ve sana hadi git gel der ise o zaman faaliyete başlarsın... Zorlamayacaksın asla onun istediği gibi olacak o zaman zevk alır..

0|0
    0|0
  • Analdan uzak durmanı tavsiye eferim yakışıyor erkeğe. Bayanlar içinde hoş olmuyor.

0|0
    0|0
  • Anal ilişkinin acısızı mı olurmuş Yav. Uyuştursan bile ertesi gün yanar

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
Yükleniyor...