Arkadaşlar ne kadar çok boşalıyosunuz bn aşırı derecede boşalamıyorum çok fışkırmıyo akıyo sizlerde nasıl?

Soru detayları: akıyo gene de bn dah açok olmasını istiyorum biraz da fışkırsa güzel olurdu neden olabilir

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım elindeki zik altındaki de taşak. bunu meyve suyu fabrikası mı sandın. çok sık boşalıyorsan sperm üretimi elbette yetişmez ve akıntı olarak çıkar.

ayrıca neden fışkırmasını istiyorsun. derdin ne. böyle saçma şeyler için vücudunuzu hırpalamayın. fışkırsın istiyorsan 3 gün ara ile boşal. 1 hafta arayla boşal. sabredemiyorsan o zaman buna razı ol. seni neden rahatsız ediyor ki. hani desen sperm gelmiyor. tamam eyvallah sorun var. eee daha ne

0|0
    0|0
    • haklısın aslında bunda 2 3 ay önce ben çekerek boşalamadım gece rüya görürdüm sabha boşalırdım boxera sonra birinde çekreken baya kaptırdım ilk o zmn çekerken aktı sonra da hep geldi ama fışkırmadı önceden gelmemesi şaşırtıcıydı ya sonradan çekince gelmeye başladı hayal falan kurudm falan abya dalmıştım o zmn oldu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• önemli olan meninin gelmesi ama çok mast yapıyorsan az gelmesi normal. Bir de besinler çok etkiliyor, şekerli gıdalar, tahin pekmez gibi şeyler çok arttırıyor. Kendimden örnek verirsem, günde bir kez yatarak mast yaparsam yüzüme fışkırıyor, ya da kadının içine boşaldığımda bardaktan boşalır gibi boşalıyor ama sayı 2-3 -4 derken giderek azalıyor. Sendeki normal bir durum biraz sağlam ye. Tahin pekmez, çikolata tarzı şeylere bir yüklen ve sonra dene bakalım. Aradaki farkı görürsün ;)

0|0
    0|0
    • tmm. D ya çok takmadım da ne bileyim herkes fışkırtınca :D bn de sorun ne dedim :D ama haklısın iyi beslenmiyorum pek :D

• valla o konuda ki rekorum çekyatın üstünde otururken bir attırdım kafa hizasından 1 metre yukarı gitti

0|0
    0|0
  • yumurta meni sıvısını çoğaltıyormuş diye duymuştum...

0|0
    0|0
  • Her zaman fışkırmaz benim öyle bir sorunum yok

0|0
    0|0
    • akıyo hafif yükseliyo çok az

• En az 4 5 fışkırmadan sonra akmaya başlıyor

Yükleniyor...