(Kizlar) Adet donemimiz?

Adet donemimdeyim ve agrim cok.. ilac aliyorum ama sanki fayda etmiyor! Ve adet oldugumda cikolata yemezsem huysuzlasiyorum, sinirleniyorum.. ve canim surekli biseyler cekiyor, cok yiyorum sanki hamilemiysim gibi?

Benim gibi olan varmi? Agriniz olunca napiyorsunuz? Ve benim gibi cok yiyen var mi?

Bildigim kadariyla evlendigimizde agrimiz olmayacak dogru mu?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım bol bol badem ye. maydonozu al suda kaynat süz iç. bol bol hem de. maydanoz ödemi atacağından ağrılarını da keser. ayaklarını çok sıcak tut. bu çok önemli. banyoda sıcak duş al ve karnına hamur yuğurur gibi masaj yap. ama dediğim gibi ayakları üşütme.

1|0
    0|0
    • En iyi cevap seninki :)

• teşekkür ederim.

• ha bu arada sakın ha çikolata yeme. bu yanlış bir uygulama. adetine bir hafta kala tuzu da azalt. balık ve et ye. sebzelerden çok ye. fındık fıstık ye

Erkekler Ne Diyor 5

• Evlenince zar yırtılacağı için ağrı olmuyor olsa da az oluyor.😎

0|0
    0|0
  • evlendıgınızde deıl dogumdan sonra agrılarınız azalıcak ve seker ısteme olayınızda kan sekerınızın dusmesı kesınlıkle ters bı durum yok

0|0
    0|0
  • ürigenal resektörler sonucu bu ilginin olması doğaldır. doğru tespit edinmiş evlendiğinde ağrılar olmayacaktır

0|0
    0|0
  • Çikolata yollayalım sana :)

0|0
    0|0
  • cicişini sıcak tut :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben her ay acile gidiyorum o agri yüzünden ama ben de tam tersi hicbir şey yiyemiyorum midem bulaniyor çok fazla. Papatya cayi içmeyi dene rahatlatiyor.

1|0
    0|0
Yükleniyor...