Kız arkadaşınızın bakire olmadığını öğrendiğinizde onunla ayrılır mıydınız?

erkekler kız arkadaşınızın bakire olmadığını öğrendiğinizde onunla ayrılırmıydınız veya onunla evlenirmiydiniz? lütfen samimi düşüncelerinizi yazın sizde bakir misiniz?

0|0
12|68

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatıma bakire olan, olmayan ,bakire olupta sallamayan ve veren ya da buna çok önem veren ve vermeyen bir sürü kadın girdi hiç birini neden bakiresin ya da neden bakire değilsin ya da niye vermiyorsun diye yargılamadım.Sevginin ön şartı kabullenmektir .Olduğu gibi yargılamadan sorgulamadan kabullenmek.Eğer kabullenmiyorsanız ,sevginize şart koşuyorsanız ,zaten sevmiyorsunuz demektir .Ben bir kadın ile berabersem ,onun gönlünü fethetmişsem ,zaten bakire olsun ya da olmasın gözü benden başkasını görmez,benden başkasını düşünmez.Kadınımı cinsellik anlamında ve sosyo kültürel olarak tatmin ederim mutlu ederim.Lunaparkta dolaşmak gibi olduğunu söylerler benimle beraber olmanın heyecan bitmez.Buradan yola çıkarak diyorum ki bir erkeğin kadında illaki bakirelik araması ya da bir kadının erkekte illaki bakir lik araması kendilerine olan güvensizlikten ,tatmin edememe korkusundan ve aşağılık kompleksinden kaynaklanır.Ayrıca sevdiğin kadını bakire değil diye bırakmak ya da bakire ama vermiyor diye bırakmak ne erkeliğe sığar ne de centilmenliğe yakışır.Bekaret,bakirlik,zar bunlar gereksiz tartışmalar istediğiniz kadar kısıtlayın kendinizi zamanı gelince cinselliğinizi yaşayabilirsiniz ayrıca evlenmeden önce de yaşayabilirsiniz ya da ömür boyu yaşamaya da bilirsiniz seçim sizin .Ahlak ve değer yargıları görecelidir ve kişiden kişi ye değişkenlik gösterir dolayısıyla cinsellik ya da bekaret gibi konularda kimse kimseyi yargılayamaz ve karışamaz .Zaten insanoğlu da evrim geçiren bir varlık ,günümüzde kadın evrimin son noktasında artık tamamen erkekle tamamen eşit durumda ve tır şöförlüğü,askerlik gibi kol gücü gerektiren meslekleri bile en az bir erkek kadar hakkını vererek yapabiliyor.belki de 1000 yıl sonra dişiler de o gereksiz zar kalmayacak . yorgan gidecek kavga bitecek.

3|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 67

• Ahlak, iyi bir insan olmak, güvenilir, merhametli bir insan olmak bakire olup olmamakla ilgili değildir. Toplumumuz bu konuda çok iki yüzlü. Kendileri her haltı yerler, başkalarının eşine kızına kardeşine saygı duymazlar. Ama evlenirken "bakire" takıntıları ortaya çıkar. Namus beyindedir ! Çok sevdiğim bir laf var ülkemizdeki bu çarpıklığı anlatan "Erkeğin o..pusuna ÇAPKIN, kadının çapkınına O..ROSPU derler" diye. Sevgi ve güvene dayalı olmayan bir ilşki kuruyorsan...evlendiğin kişi bakir olsa ne bakire olsa ne !

4|0
    0|0
    • çok haklı konusmussun kardes..

• Evet evlenirdim.Bir yanlış olmuşsa ne var bunda.Onun bakireliğine göz diken iki ayaklı hayvanlar utanmalı bence

6|1
    1|0
  • Öncelikle ve kesinlikle bu bir güven meselesidir. bakire olmayan birisinin daha sonra neler yapacağını bilemezsiniz. Eğer eşinizin ya da sevgilinizin dah önce ilişkisi olmuşsa ve bunu kesinlikle bitirdiğine inanıyorsanız devam edin. yok eğer halen eski defterleri beraberliğinizde sıksık dile getiriyorsa unutamamıştır. Hemen geri dönün..

Toplumun değer yargılarıyla bunun zor olduğunu biliyorum, hatta evlen ya da evlenme denilmemeli ama şunu unutmayın sevgili kardeşlerim: namus cinsel organın ucunda değildir, beyindedir. Yaşayarak siz de göreceksiniz.

Yoksa otuz küsurluk ahir ömrümde ne bakireler gördüm ahlaksızdılar, ne bakire olmayanlar gördüm namusluydular..

1|1
    0|1
  • bu bakirelik olayında bakıyorumda ne kadar katı yorumlar gelmiş şimdi bende size soruyorum ulan kız arkadasın bakire değil diye terk ediyosun dier kız arkadasın bakire farzedelim ama çatır çatır vermiş arkadan nerden bilcen ? Bunlara bu kadar takılmyın güven varsa bakirelik problem değil

2|0
    0|0
    • mantıklı söylemişsın tebrık ederım senı..

• Anlamıyorum ya bekaret konusunda nasıl erkeklerle kendinizi bir tutuyosunuz. Madem bakire arıyo erkekler önce kendileri bakir olmalı mantığı da nedir.Tamam kadın erkek eşittir ama her açıdan değil.Erkekler kadınlardan daha güçlü oldukları için kadınlar değil erkekler gider değil mi askere?Madem eşitiz hadi buyrun askere, siz getirin eve ekmek falan. İşte şuan ki konumuzda da benzer bir durum söz konusu erkeklerle kadınlar farklı kardeşim hem ruhsal hem fiziksel.Bence kadınlar evlenmeden ilişki yaşamamalılar ilerde anne olacaklar çocuk emzircekler valla ben kadın olsaydım evlenirken de bakire olmasaydım utanırdım ilerde doğacak çocuğumu emzirirken.Sorunun cevabına gelince tek bir şartla ayrılmam ruhu bakire olacak.Zaten bakireyse de ruhu bakire olmalı bakire diye her önüme gelenle evlenemem.

0|1
    4|2
  • yahu niye ayrıliim.. yeterki beyni ve ruhu bekaretini kaybetmesin...

5|1
    0|1
  • bakirlik, bekaret; hayatın etkisiz elemanları bana göre.

3|2
    0|1
  • Kaç yaşında olduğunu bilmiyorum. En başta kendisi açık söylerse dürüst kadına hiç bir sözümüz olmaz..Kumbara değil kendi şahsiyeti önemli..Sevilir, evlenilir, çok güzel aile olur, eş olur...Karşısındaki adam olsun yeter..

2|1
    0|0
  • bakir değilim maalesef kız arkadaşım bakire değil diye asla vazgeçmezdim ondan. bakireliği takıntı yapmıyorum...

2|1
    0|0
  • Ben bakir diilim ki bakire birini arayayım...

Ayrıca hiç ama hiç anlamadığım bişi var, ten uyumunu yatak uyumunu bilmediğin biri ile nasıl olurda evlenirsin ? Ya birbirinizin seks zevklerinden hoşlanmıyorsanız ? ya firijitse ya öyleyse ya böyleyse... Birlikteliğin en önemli konularından biri hakkında hiçbir bilgisi tecrubesi olmayan biri ile evlenmek ve bu tecrubeyi seninle hiç yaşamamışken evlenmek bana göre hayatının kalan zamanındaki seks için zar atmak gibi, ben atmam böle zar :)

1|1
    0|0
  • Bu durum çok farklı Çok seviyorsam ve baştan en baştan bana gelip dürüstce anlattıysa başından geçen olayı sorun etmezdım yargılamazdım .

Bakirmisniz kısmına gelince

Ben 25 yaşındayım bir çok kez ilişkiye girme fırsatım oldu kaba tabirle halende var fakat ben bunu yapmak istemiyorum özel bir durum oldugunu ve sıradan biriyle ilk tecrubemı paylasmak ıstemıyorum dıyebılırım ve karşımdakı insanın bana daha cok guven duyacagını tahmın edıyorum

bir kaçtanede nedeni var bana göre

1. Kendime saygım oldugundan

2. evlenecegım kısıye saygım oldugundan

3. Fazla dindar biri değilimdir ama Zinanın gunah oldugunu bıldıgımden

1|0
    0|0
  • erkek nasıl bakire bir kız istiyorsa bu arkadaslık için felan değil ben evlilik üzerinden konuşuyorum kızında erkeğin ilişkiye girmeyenini isteme hakkı vardır evlilik dışı ilişki haramdır ve en büyük günahlardandır anlayana

2|0
    0|0
  • evlilik kararı almak için bakirelikten daha önemli şeyler var. ama bakire olması hoşuma giderdi

5|0
    0|0
  • kesinlikle olmaz evleneceğim kadın benden önce başkasının altına yatamamış onun tenine ruhuna dokunmuş olucak he ? Bunu kabul edicek insana da adam denmez

1|2
    5|2
    • bu senın dusuncen arkadasım farklı dusunenlere hakaret etmemelısın erkeklerde cok temız deıl her hovardalıgı yapıp da benımkıne kımse ellemesın dıyemez o ellıyorsa herkesınkıne mutlaka onunkınede elleyecektır bırılerı kendısı akıllı dursun kızı da oyle bulsun kızlara çok haksızlık edıyor erkekler...

• 3 disslike vermişler ama sonuna kadar haklısın

• ne kadar sacma bı adamsın sen benım bakıre olmadıgımı nerenden cıkardın! aranan bı ınsan deılım ayrıca kımseden bı umudum da yok ! merak ettıgım bı konuydu erkeklerın dusuncesını almak ıstedım. benı tanımadan bılmeden yargılamayazsın ayrıcaa ben zaten evlenıcem sacma sapan yorumlarını kendıne sakla!

• ayrılmazdım. benim için pek bir önemi yok çünkü. ayrıca bene bakir değilim zaten.

1|1
    0|0
  • evlenmemde ayrılmamda,çünkü evlenirsem içim rahat etmez ayrılırsamda yanlız kalırım dışım rahat etmez:)yeni birini bulana kadar salağa yatmak en iyisi:))

0|0
    2|1
  • bakire değil beler dikkat

0|2
    2|0
    • nerden biliyorsun kafana göre yapma günahımıda alma soruyu merak ettıgım ıcın sordum...

• Evlenirim ayrilmam

1|0
    0|0
  • evlenirim

1|0
    0|0
  • asla evlenmem

1|1
    3|1
  • her erkeğe gore degişir bu...o kadar farklı bir psikoloji ki bu ayrılmazsın ama soğursun belkıde o kişiyle ılerısını dusunmezsın ya da oncek kadar sevmeyebılırısn bunu duyduktan sonra... ama bunu yanında her boku yeyıp bakıreyım dıye gecınenlere oranla daha iyi. yanı her ıhtımaldede oncekı kadar sevgı olmaz.. en ıyısı bu tur seylere onem verıyorsanız evlenene kadar bekaretınızı koruyacaksınız

0|0
    0|0
  • kesinlikle hayır

1|1
    3|2
  • bide ben ona abanırdım maksat zaten bakire değil sonra şutlardım

0|1
    2|0
  • ben ayrılırdım.

sebebi ise insan oğlu hayatı boyunca hiçbir zaman ilkini unutamaz. bu bakireliğini verdiği erkekği bile onu o kadar sevmişki vermiş

ya şimdi başkasını seviyor ney bu ? şıp sevdimi

diyeceksin anal ilişkiye girip oraya dokundurmayanda var diyeceksin kim bilecek değilmi? erkekte hovarda olmayıpta temiz birini arıyorsa bulur. diyeceksin evlenen çok sen bide sonuçlarına bak onların

0|0
    0|1
  • dürüst olmak gerekirse biraz kafaya takardım ve bu olayı kurcalardım sorardım ona herşeyi anlatmasını söylerdim türkiyede kadın olmak malesef zor evliliğe gelincede çok seversem ve olabilir

0|1
    0|0
  • ben bakirsem evlenmem tabiki

0|2
    0|1
  • ben kızlığa önem veririm başkasıyla yatmış biriylede işim olmazdı evlendiğimde bende bakirdim

2|1
    0|1
  • eğer biri benden önce yaptıysa onu daha çok sevdiğini gösterir. ben yapmadıysam o da yapmamak zorunda. başkasının dokunduğu yere ben dokunmam imkansız! duyduğum saniye bitmiştir olay. yol veririm gitsin daha önce zevklendirdiği erkek evlensin

1|0
    0|0
    • Bu devirde eline erkek eli degmemis kiz bulman imkansiz. Ancak koylu kezbanla evlenirsin sen

• bu kadar zor değil buldum hemde köylü felan değil gayet modern bi insan evlenmeyi düşünüyorum

• tanrı güvenseydi kadına kotmazdı o zarı* <3

0|0
    1|1
  • bu arada bakire kim? hiç cinsel ilişkiye girmemiş olan mı kızlık zarı yerinde duran mı?cevap cinsel ilişkiye -hiç girmemiş olansa eğer bunu bilmenize sanırım imkan yok

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    37

Kızlar Ne Diyor 12

• Birinin tecrübeli olması gerekiyor. Benim düşüncem erkeğin tecrübeli olması. Ben kendimi erkek yerine koyuyorumda benimde içim almaz sanırım.

4|5
    1|0
    • ama erkekler bı çokk kısıyle bırlıkte olmussa bızımde mıdemız kaldırmaz onları onlar neden haklı görüyosun?

• Şöyle düşün. Bir erkek cinsel ilişkiye girdiği insanı çabuk unuutur kalbinde izini taşımaz.

Ama kadın ölene kadar onun izini taşır. Kalbindede beynindede görüştüğü çıktığı hiçbir erkeği unutamaz zaten. Seviştiği erkeği asla unutamaz bu durumda. Kadınlar masum olmalı bence. Kadın Erkek eşitliğini desteklemediğim tek nokta bu.

• bence insan aşıgım güveniyorum diye ilk günden kendini vermemeli kimseye herseyi rayına oturturup gelecegin olduguna inanıyorsan yasarsın cinsel hayatı sonra kafanı taslara vursanda faydası olmaz bence bakirelik önmli hayattaki en büyük heyecanınızı hiç ugruna kaybetmeyin 5 dakikalık zevk için bir ömür damga yemeyin derim evleneceginiz kişye saklayın kendinize bu hayatta kimseye güven olmaz bu iki taraf içinde gecerli

1|0
    0|0
  • ahahhahha:D

bakireyim karşımdakininde bakire olmasını daha cok ısterım cunku kendıne hakım olabılen bırı asla aldatmaz :)))

2|3
    1|2
  • Bakireyim,bakir isterim ama bu devirde bulucağımı sanmıyorum.

0|0
    0|0
    • Ben iliskiye girmedim 22 yasima kadar. Sevgilim bir kere bile olsa sormasi bana bunu. Gecmisin onemli degil diyo. Keske girseymisim onceden diyorum ben de

• Olsun geçmişin temiz olması her zaman iyidir.

• yaşını bilmiyorum ama bulursun ya ben de onlardan biriyim

• en baştan konuşulmalı herşey beklentiler karşılıklı olması için.Sonradan çıkan süprizleri kimse sevmez.

0|0
    0|0
  • esnek zarlilarin durum vahim.

0|1
    0|0
  • kız basta soylese kabullenen kabullenr ama sonradan ögrenıldıgınde kabullenecegıını dsunmuyorum

0|0
    0|1
  • ayrılmam diyen ayrılıyo gördük.

1|0
    0|0
  • zarımı sorgulayacak adam hadsizin önde gidenidir. mümkünse hayatıma kalabalık etmesin, yol alsın.

0|1
    0|1
    • Zarın hesabı sadece tavlada sorulur. O da tutuyorsa :)

• bakir erkeğin bakire kız istemeye hakkı vardır ama diğer türlü çifte standarta giriyor saçmalıktan başka birşey değildir

1|0
    0|0
  • ben bakire değilim. bakire olmayan kız şeydir aldatır böyle bişey yok. bende sevdim inandım güvendim hep yanımda olsun hem ilkim hem sonum olsun istedim o beni buna inandırdı. bırakmıycağını evlenceğimizi söyledi defalarca belki de çoğu erkek gibi... ama çok samimiydi bana karşı öyle iyiydi ki her zaman yanımda beni mutlu eden sevgisini gösteren sürprizler yapan biriydi. birlikte olduk evet üstünden 1 sene geçti daha yeni ayrıldık. gözümün içine aşkla bakan çocuk bambaşka biri oldu. yaptık evet ama napıyım olmuyor seni böyle kim alır sana karşı bişey hissetmiyorum ben hep senle olamam umrumda değilsin beni rahatsız etme demeye başladı. size karşı dürüst olan bir kızı asla bırakmayın yanında olun mutlu edin herkes hata yapar önemli olan sizle birlikte olduğu zamanda neler yaptığı. sizden öncesine bakmayın. ne kızlar var bakire ama herşeyi yapmış niye böyle düşünmüyosunuz. bi insanın kişiliğine bakın bel altı düşünmeyi bırakın. hata kızlarda değil benim durumumda olan çok kız var önce erkekler bi kendisine baksın

2|0
    0|1
    • önemli olan sizinle olduğu zaman diyosun ama ne kızlar var diye bahsettiğin kızlarda senden farklı bişey yapmıyor sen kendini neden onlardan ayırıyosun.

• bekarete göre mi güvencek kız da öncesinde başka bir erkeğn sözlerine kanmş güvenmş demek ki. biz istemez miyiz sevdiğimiz kişiyle olalım ilkimiz hem de sonumuz olsun diye ben çok istedm ama olmadı ve benm elimde olan bişey değldi o beni yarı yolda bıraktı. bi daha birine kolay kolay güvenir miyim hiç sanmıyorum. yaşadıklarımı yaşamadığım için anlaman mümkün değil. sen bakirsen krşında da bakire birini isteyebilirsn bişey diyemem ama sevdiğn birini bunun bakire olmadğı için bırakmak da sevgi dgl

• bu durumda zaten kabahatli hep saf olması istenen masum köylü olur

• Ya sen neden erkeklere bakir misiniz diye soruyorsun ki ? Ne alaka .. Onlar öyle dusunmuyorlar tatlım bende elbette sevgilim öyle birşey yapmıs olsaydı önceden soğurdum ayrılırdm .. Yapmıs oldugunuda dusunmuyorum cunku allah korkusu yuksek derece var fakat onlar yapmıs olanlar sadece yapmak ıcın yapıyor karsı tarafa bi his duydugu ıcın degıl çogunlugu böyle bizm hemcinslerimiz ise aşık olduğu ıcn kandığı ıcn yapıyor .. Ben asla böyle birşey yapmadım yapmam da .. Zina günah denen birşey var ki yaparsam vicdan azabından yaşayamam ki ben .. erkek olsam karsımdaki bakire olmasa elbette ayrılırdım

0|2
    0|0
Yükleniyor...