Kızlar bikini bölgesi için?

Bikini bölgesi için ağda yaptırmak istiyorum ama korkuyorum sizce kuaföre gidip aldırmalı mıyım yavaştan?

Güncellemeler:
Kızlarrrr!!!

0|0
47|45

En İyi Kız Görüşü

• Epilator daha sağlıklı.
    Ağda uygulanan her bölgede sarkma, morarma vs yapar.
    Acıyı minimuma indirmek icin emla creme kullan..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 45

• bundan daha da çok korkulacak şeyler var bu hayatta

1|1
    1|0
  • Ne zaman kızlar kabul edecek doğal seven erkekler de olduğunu , hepsini almadan da temiz olmanın mümkün olduğunu

0|0
    1|0
    • Temizlik bu erkek ne alaka ya

• Temizlik su ile sabunla , losyonla olur , ağda temizlik değildir traş etmektir bir tür bence ama beden ve tercih şemin sonuçta

• Senin goruşun benım temizlik anlayışım farklı

• konuyla alakası yok ama oraya neden bikini bölgesi deniyor

1|1
    0|0
  • bu fikir bana iğrenç geliyor yaa, kuaförlerde özel bölgelerin temizliği...
    bu geç yaşımda da olsa öğrenmiş bulunuyorum işte..

0|0
    1|0
    • Nasıl yani

• bayan kuaförlerinin bu amaç uğruna kullanıldığını yeni öğrendi yani :))

• Ogrendi derken öğrendim demek mi istedin?

• git arala bacaklarını alsınlar

0|2
    5|2
  • kendin yap

0|0
    1|0
  • Bu çile çekilirmi ayda haftada işte kaç günde bir se,

Lazer yaptirin kurtulun ne gerek var, kararma sarkma vs oluyormuş hemağda mağda vs,

Ne güzel işte pempiş pempiş klasin kukunuz lazer yaptirin lazer :))

0|0
    0|0
  • Erkeklerden daha çok cevap maşallah :D

2|0
    0|0
  • ağda yaptıracağına lazer epilasyon bari yaptır ama istersen bir dene o yönde kültüründe olsun onlar ağda yaparken ki muhabbetleri ne bir bak enteresean şeyler söylerler belki.

0|0
    0|0
  • ben yaparım hem yalarım hem ağda yaparım

0|2
    9|0
  • benımde kısa bır donem kuafor deneyımım var bana soracak olursan kendın yap en son cagren olsun kuafor

0|0
    0|0
  • Biraz daha korkarsan stresten dökülür bakarsın

1|2
    1|0
  • keyfin nasıl isterse

0|0
    0|0
  • meraktan geldim :)

0|0
    0|0
  • Baskasina mi ellettircen iyyyyy kiz olmakta sormuş yaa

0|0
    1|0
  • Bak daha önce hiç aldırmadıysan kuaföre ya da bir epilasyon merkezine git aldır kendin yaparsan kanama olabilir genital bölge hassas çünkü zaten sürekli ağda ile aldırırsan zamanla incelme ve azalma görünecektir.

0|0
    0|0
  • 50 lira civarında ipli epliasyon aleti al kendi işini kendin gör açma millete oranı buranı gerek yok ;)

0|0
    0|0
  • yani bunda korkucağın birşey yok benim bildiğim kadarıyla çoğu kız kuaförde aldırıyor ve oldukça da kısa sürüyor evde kendin uğraşçağına git aldır tertemiz olsun

0|0
    0|0
  • Kendine işkence etme git onlar yapsınlar.. En güzeli ve rahatı bu olduğuna eminim..

0|0
    0|0
  • Ağda ile alma ileride pişman olursun , güzelim yeri mahvedeceksin. İlla alacağım dersen evde temiz bir şekilde sen yap.

0|0
    0|0
  • Tak hastane eldivenini yol. Bide kuaföre para mı yeditcen

1|0
    0|0
  • kızların ozlelı :)

0|0
    0|0
  • Daganik kalsin;)

0|0
    0|0
  • Sadece kızlar diyosun konuyu açtığın kategoriye bak :)

0|0
    0|0
  • biz kız değiliz taağmmı niye soruyosun l*n :C

0|0
    0|0
  • adaminadenk geldin

0|0
    0|0
  • ya bundan korkuyorsan ileride ne olacak

0|0
    0|0
  • Ben yaptırıyorum cok hıjyen ve... acısız.. işin ehli insanlar onlar git git brncr git

0|0
    0|0
  • aldır iyi olur

0|0
    0|0
  • Epilasyon yapılmıyormu oraya?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 46

• agda sarkiklik yapiyor ileri ki yaslarda. bence eski usul falan ama jilet en iyisi. her banyo yaptiginda alirsin yani o kadar zorlayan bisey degil ve temizleniyor da.

0|0
    0|0
    • Jilet mahvediyor neresi iyi

• Karartıyor ve daha cok gurleşyor

• gurlesmesi dogru da kararmadi benim ki

• ben kuaföre gidip ağda yaptırıyorum çok acıyor ama alıştım. 15 günde 1 gitmelisin sende

0|0
    0|0
  • Elalem neden görsün ki orayı sen al? ya da mecburmusun nedne alıyon?

1|2
    3|3
  • Ileride kökten kurtulmak istiyorsan ağda yaptırma. Çekip yeni çıktıkça kökleri güçleniyor ve dirençli oluyor. 6 seansda bitecekse 10 seansa kadar uzuyor. Zaten Türkiye'de çok pahalı değil artık lazer ve jiletle aldığında canın çok daha acıyacak lazer yaptırırken secim senin.

0|0
    0|0
    • 3 defa okudum anlamak için :D

• Üzgünüm :( ama anladıysan sıkıntı yok. Anlamadıysan düzgün bir şekilde yazarım bir daha☺️

• Yok anladım teşekkür ederim canım

• Elaleme oranı buranı açmanın doğru olduğunu düşünmüyorm her bakımdan evde kendin al başlarda çok canın yanıyor ama zamanla alışıyorsun

1|0
    0|0
  • kuaföre niye gitcen yaa.. kendin yap..

0|0
    0|0
    • Cesaret yok işte

• Deme bakalım çekebilcen mi :)

• ahaha :) hızlı çekersen fazla hissetmezsin.. zaten bir kaç seferden sonra daha alışırsın.. ben çekeyim istersen ahah :))

• Valla ben meslek lisesinde okuyorum kuaforluk ama ağda yapmak istemem ben kremle aliyorum ama 1-2 hafta sonra ya kuzenim ya da annem alacak ağdayla biraz korku var can acisi diye ama ölecek kadarda degildir 2 kere yapmislardi eskiden biraz kaniyacaktir simdi ama olsun 1 ay rahat olcaz...

0|0
    0|0
  • Kendin yap bence hem bu soruyu buraya yazman biraz abes olmus

0|0
    1|0
    • Ne sorayım? Opuşme sevişme mi sorayım gayet kızlardan bilgi alacağım bir soru sordum

• ağda iyidir kuaföre ilk gittiğinde utanır sıkılırsın belki ama alışırsın ne kadar erken o kadar iyi tabi iyi bir yer olsun

0|0
    0|0
  • agda ilerleyen zamanlarda o bolgenin estetigini bozar yumusatir, epilasyon yaptir akilli bidik ;)

1|1
    0|0
  • Gel kız ben alıyım :D :D :D huahhahau :D

0|2
    1|0
  • paran varsa lazer yaptır kurtul benim gibi. ama ağda da jiletten kat kat daha iyidir. düzenli olarak ağdaya gidersen o bölgedeki kılların seyreldiğini, kalanların da daha yumuşak çıktığını farkedersin.

1|1
    1|0
  • epilatör kullan

0|0
    0|0
  • kızlar bnce bu tarz soruları braya yazmayın

3|0
    0|0
    • Canım gerçekten zor durumda olmasam sormam ablam yok anneme söylemekten utanıyorum

• :) insanlar boş olunca

• :(( aynen

• Kuaför en iyisi devamlı bir kız olsun alan utanma da olmaz benimkisi çok iyi hem konuşuyoruz hem yoluyor utanma kalmaz birazdan sonra bende başta utandım ama onlar rahatlatıyor seni git temizlen pis gezmek daha günah

0|0
    0|0
    • İlk olduğunda utanıp sonrasında utanmamak ar perdesinin yırtılmaya başladığını gösterir.

• Ben erkeklere bacağımı açmıyorum gerizekalı ananınki yırtık ki seni doğrumuş karşında işini yapan kadın var nereye utancan?
      Kızlar temiz olsun kokmasın demesini biliyorsunuz beyinsiz Salatalık taşıyan salaklar iyiliki hayatımda erkek yok mk abazası

• YaP lazer ne ugrasiyorsun

1|1
    0|0
  • Ayda 1 git ben 20 gunde 1 gidiyorum temiz ve rahat

0|1
    0|0
  • lazer yaptırmıyorsan ağda yaptır en temizi

0|0
    0|0
  • İlk seferi kendim yapamazsın kuaföre git seyrelsin sonra kendin yap

0|0
    0|0
  • kuaföre gıdıp alma Allaha şukur elin var kendin evde yap günah birkere

0|0
    0|0
    • Herşey günah yq hey allam

• Herkes dayanamaz çok zor

• devam edeceksek mesaj at bana en iyisi boyle kendimizi baya rezil ettik @Poinem

• Ilk defa yaptircaksan biraz acıyabilir ama alısırsin 2. 3. den sonra acımiyo

0|0
    0|0
  • Hayır avret yerini kimseye açma bir kere alışırsan hep gidersin en yakının ablan annen vs. bir bayandan yardım al ilk olarak zaten 2. sinde kendin yapabilirsin :)

0|0
    0|0
  • Adam akilli bir kuafor bulmalisin yoksa tahris ve morluk olusur

0|0
    0|0
    • Kuaförüm varda o amaçla hiç gitmediğim için bakalım artık

• 10 dakikalık şey,, sık dişini.

0|1
    1|0
    • Alışmalıyım değil mi? Yani en iyi cozum bu? Cunku en mantıklı bu
      Evli değilim daha erken ama o zamana kadar azalır diye düşünüyorum haksız mıyım?

• Alışmalısın yaşın kaç ki daha erken başlamalıydın. Ağda azaltır. Evli ol ya da olma bu temizliktir.

• 18 im

• ağda iidir.. güvenilir birini bul ama

0|0
    1|0
  • Kuaföre git

0|0
    0|0
  • Lazer yaptir. Ugrasma agdayla falan.

0|0
    0|0
  • Iyi ki kizlar demissin :D

0|0