Ciddi ve seven bir erkek hakaret edilince kafada bitirir mi?

sevgilim sinirlendiğinde gözü hiçbir şeyi görmeyen, siniri geçtiğindeyse özürler dileyen, benim sinirliykenki söylediklerimi kale alma diyen biri.

geçen gene tartıştık, ben onu çok sıkboğaz ettim, o da beni aşağıladı ve bu sefer roller değişmişti. kötü şeyler yazdım mesajda ve o karşılık vermedi. ertesi gün pişman oldum ve mesaj yazdım gene cevap vermedi ki ne kadar şiddetli tartışırsak tartışalım beni cevapsız bırakmazdı. birkaç gün sonra aradım gene cevap alamadım. tartıştığımız gün kuzeninin duvarında yazan "artık kimsenin beklentilerine göre yaşamak istemiyorum" şeklindeki yazıya "aynen" diye yorum yapmış.

ilişkimiz bir yıllık, aileler biliyor her ne kadar tanışmasalar da, ve ev almak için girişimler yapacak kadar ciddi benimle.

kendisi 32 yaşında (sağlıklı yorumlar yapabilmeniz için söylüyorum)

sizce bitti mi bu ilişki? yarın bir hafta olacak konuşmayalı, bekleyişlerim boşuna mı?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• sana sinirliyken söylediklerimni dikkate alma demiş. o sinirlendiğinde sende sinirlenmişsin ve kötü sözler etmişsin. Bu ağırına gitmiş olabilir. Bırak arama dönerse senindir dönmezse seni haketmemiştir.

Ama sinirin de bir hastalık olduğunu unutma. Bunu benden iyi kimse bilemez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• adam seni bitirmiş ben onu anladım.

0|0
    0|0
  • kimine koyar kimi umursamaz karşındakinin karakterine bağlı.gerçekten kırıldıysa muhakkak gönlünü alabilirsin ama bunu bitirmek için bahane ediyorsa geri döndüremezsin. biraz daha çabala sonra bırak neler olacağını izle

0|0
    0|0
    • gönlünü alamıyorum çünkü telefonlarıa cevap vermiyor, bahane miydi bilmem ama kavga ettiğimiz günün sabahı bana ne kadar aşık olduğundan bahsediyordu.

• inşallah düzelir aranız ne desem boş :s

Kızlar Ne Diyor 3

• kendi yaparken iyi siz yapınca mı kale alıyo.kusura bakmayın ama kendi bilir.zaten size cevap vermemiş bırakın peşini.gelirse gelir.gelmezse de karaktersizmiş.

0|0
    0|0
  • bitmesi iyi olur bence. ben de sinirliyken agzima geleni soyleyen, karsimdakini kiran biriyim. fakat karsimdaki bana kotu soz soyledi diye de trip yapmam. sen de cekme bence.

0|0
    0|0
  • Baya olmuş ya 1 haftadır hiç mi konuşmadınız

0|0
    0|0
Yükleniyor...