Hamile olma ihtimalim varmı?

Adetimin son günü ilişkim oldu, sadece ucu girdi ama içime boşalmadı. İlişkiden 5 gün öncesine kadar doğum kontrol hapı kullanıyordum. Zevk suyuyla filan hamile kalınıyormuş diye duydum. Normalde adetlerim düzensiz, yani anlayamam da. Bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim.

Güncellemeler:
Yazmayı unuttum, 2 gündür kasıklarımda hafif ağrı var, adetime 10 gün var daha (olmam gereken tarihe) Acaba psikolojikmi?

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• Psikolojik. İçine boşaldığında hanile kalma ihtimalin milyonda birse içine boşalmadan ya da zevk suyuyla nerdeyse imkansız ki zaten doğum kontrol hapı kullanarak bebişleri baştan öldürmüşsün sorun yok onların mekanizması tüplerden yumurta salınımını engellemekle işliyo :) düzenli kullanıyosan adetinde düzensizlik yapabilir ama sorun :)

2|0
    0|0
    • Yok canim ya adet duzensizligi icin doktor vermisti, yillardir kullaniyorum ara ara. Ya icim rahatladi yaaa saolll degilimdir insallah

• tamam canım saol

• Bişey değil canım

Erkekler Ne Diyor 11

• Çay bardağının dibini örtücek kadar döllenme mevcut olmadıysa. Hamile kalmazsın. Tamamiyle psikolojik korku psikolojisi unutmayalım ki olmayan şeyleri bile oldurabilir :) Yine de gerekli olan işlemleri yerine getir 10 gün sonra kontrol et kendini.

1|0
    0|0
    • Boşalmadı da ben yine de ihtimal ne kadar die strese girdim. Teşekkürler

• Adetin son günü ilişkin en son değil mi?

0|0
    0|0
  • içine boşalmadıysa sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • 20 gün bekle kontrol et test cihazı ile. Bilemezsin...

0|0
    0|0
    • o kesin sonuç verirmi

• Hayır, en kesin sonucu kan testi verir. Bunun için doktora gitmeslisin. Ha, güncellemene gre adetin ggeliyor gibi, gelirse zaten endişelenecek bişey yok.

• Teşekkürler

• Hamilesin

0|0
    1|0
  • Hamile değilsindir korkma ama bir daha tekrarlama bence yazk.

0|0
    0|0
    • Pişman oldum zaten :(

• yazık size kardeşim dklık zewk icin hayatınızı feda etmeyin sabredin evlendiginiz zaman istediginiz kadar, seni kınamıyorum ama bir daha tekrarlama yazık etme kendine.

• Haklısın, hiçbişey diyemem.

• dogum kontrol hapını ne zamandır kullanıyon. devamlı kullanıyorson. olma ihtimalin yok.

0|0
    0|0
    • 6 ay içtim sonra ara verdim, aradan sonra 3 ay daha kullandım

• Sonuna kadar kullandım evet. İnternette zevk suyundan hamile kalınır falan yazıyo ya açıkçası o yüzden tedirginim

• ilaçları kullandıysan kalman korkmana gerek. yok. ilaç tergediğin an 3 ay sonra anca normal yumurta üretmeye başlarsın. hamilelik o zaman olur

• Başını'mı soktu sadece?

0|0
    0|0
  • Evet zevk suyu da bir miktar sperm bulundurabilir. Bir tanesi bile yumurtaya ulaşsa hamile kalmak için yeterli, idrar yollarınızda enfesyon olabilir. Israrımızı yaparken yanma ve zorlanma oluyor mu? Rengi koyu sarı mı?

0|0
    0|0
    • Hayır değil. Kistlerim var o yüzden adet düzensizliği yaşıyorum, kistte sebep olabilirmi die de düşündüm ama bilmiyorum

• Teşekkürler

• Rica ederim

• Hamilesin babasına haber verirsin artık.

0|0
    2|0
  • hangi gün yaptın kaç gün geçti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• psikolojiksin canım ya

2|0
    0|0
Yükleniyor...