Göğüslerde asımetriklik nasıl karşılarsınız?

Eşinizin bir gögsü digerinden büyükse biride biraz daha kücük. Biri el dolduruyor olsa biri avuc ici kadar olsa
Ameliyat olmasini mi isterdiniz?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• eşime ameliyat olmasını söylemem. kendisini çok kırmış olurum bir bayana bu nu diyemem. kendisi rahatsızlık duyuyorsa yardımcı olurum her zaman.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• dogalliktan yanayım. bu durum sağlığını etkiliyorsa eğer elbette isterim. diğer yönden benim için bir problem olmaz.

1|0
    0|0
  • Kendi rahatsız olmuyorsa benim için sorun olmaz.

1|0
    0|0
  • Bir nefeste iki cihani yaşatıyor ne güzel ışte..

0|0
    0|0
  • Sorun Olarak Görmem Düşünmem Bile

1|0
    0|0
  • Hayır istemem , doğal her zaman daha güzeldir. Ayrıca insan vücudu tam simetrik değildir

0|0
    0|0
  • o nasıoluyo be ikiside aynı değilmi

0|0
    0|0
  • biri diğerinden büyükse diğerinin ondan küçük olması gerekir zaten bunu belirtmene gerek yoktu :D

0|0
    0|0
  • Mezura mı var elimizde birader

0|0
    0|0
  • acaba eşit olan bayan var mı önce onu sor kızlara

0|0
    0|0
  • Bakmak lazim duruma :d en iyisi ayrilmak olurdu herhalde simdi ameliyata o kadar masraf fila sonrada dogallik olmayacak en iyisi yenisini bulmak daha mantikli

0|0
    1|0
  • Doğal yapısını bıçak ile şekillendirmesini istemem onun bu tür saçma birşey yüzünden ameliyat olup kısa sürede acı çekmesini istemem.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bendede var o. Pek sikinti edilecek bir durum deg gil.

0|0
    0|0
  • her kadında öyle olur diye biliyorum bende de öyle çok az bir fark var sıkıntı edilecek bişey değil canım

1|0
    0|0
    • Olur ama bazen cok belli oliyor sanirim. dönemle alakali

• olmaz ya boşver büyüklüğü iyiyse ameliyata gerek yok böle şeyler sorun değil

• Ben zaten düsünmem olmayida isteyen olur muydu diye sordum

Yükleniyor...