Ya ben tuvalete giderken?

Kulodum da ara sıra şeffaf yapışkan bir şey akıyor o ne? Bazen çok az geliyo ama bu son 2 haftadır düzenli her gün gelmeye başladı. ne olabilir bu sıvı

0|1
2|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Her şey olabilir.

Normal ya da Fizyolojik akıntı olabilir, vajinanın nemli kalması için (bu normal ve olması gereken bir şey)
    İlişkiye girdiysen hastalık kapmış olabilirsin
    Vajinit olmuş olabilir onunda 3 tipi var

Eğer ki çok rahatsız etmeye devam ediyorsa bir kadın doğum uzmanına görün.

0|0
    0|0
  • kaç yaşındasın?
    o vajinal kayganlaştırıcı sıvı rahatsız oluyorsan günlük ped kullan

0|0
    0|0
  • herhamgı bı koku yapıyor mu?

0|0
    0|0
  • şeffaf ise sorun yok ama koyu renkte ise sıkıntılı...

0|0
    0|0
  • ergenlik çagıı

0|0
    0|0
  • gözün aydın tatlım
    bebek geliyorr

0|0
    0|0
  • Hamilesin. ssss

0|0
    0|0
  • Zevk suyu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 13 14 yaşlarındasın muhtemelen hadi olmadı en fazla 16. Gayet normal bir durum endişe edilecek birşey değil. Sağlıklı bir vajinaya sahipsiniz. Vajiana kendisini her an temizler. Salgıladığı vajinal sıvılarla birlikte dışarıya doğru düzenli bir akıntı oluşturur. Bahsettiğiniz akıntı bu akıntı işte. Her akşam çamaşırınızı değiştirme adeti edinmelisiniz. Aynı çamaşırı 2 gün giymeyin mümkünse.

0|0
    0|0
    • 1. Si 19 yaşındayım. Çamaşırımı günde 2 kez değiştiririm öldürsen aynı çamaşırı 2 gün giymem o kadar yani. Sadece fazla salgılandığı için tedirgin oldum bu

• Fazla salgılanıyor gibi sormamışsın ama soruyu. Sanki ilk kez karşılaşıyormuşsun gibi sormuşsun o yüzden öyle bir cevap verdim. Aşırı salgılanıyor olması koku ve kaşıntı yoksa libidodandır. Yani cinsel ihtiyaçtan.

• akıntı olabilir mi? ergenlik sonrası akıntı olur bu şeffaf ya da hafif sarı gibi ama koyu sarı, gri kahverengi gibi bir sıvı olursa iyi olmaz doktora gidilmesi gerekir yani kadın doğum mümkünse... Ama yinede sende bir git doktora bu bazı kızlarda daha fazla ya da daha az olabilir hatta bu yüzdne günlük pedler var... aşağıda aşırı istek demiş mast. yaptığında ya da cinsel isteklerin arttığı anlarda sıvı gelebilir detaylı olarak araştır...

0|0
    0|0
Yükleniyor...