Bir erkek sadece cinsellik için mi sevgilisini aldatır?

Bir erkek sadece cinsellik için mi sevgilisini aldatır? Sorum bu sadece bunun için mi? sevgilisiylede cinsellik yaşıyorsa ,

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• şerefsizse ve sevgilisi vermiyorsa aldatır gerçi şerefsizse kız versede aldatır.

0|0
    0|0
    • kızla beraber yasıyor arkadaşım

• yemin ediyorum bende anlamadım ama bu dedıklerımın hepsı doğrudur bırebır yasandı bu olay , ancak soyle bır duurm var özelde yazamalıyım burada olmaz. çocuğun gecmişler ılgılı

• Tamam kaldırıyorum özeli yaz bakalım

Erkekler Ne Diyor 11

• İhanetin mazereti bahanesi olmaz.
    bir erkeğin erkek demeyim bir adamın hayatında biri varsa ondan başka ğül koklamaz bir başka bayana kıza dönüp yan ğözle dahi bakmaz.
    Bakan kişi yapan kişi yok işde nefsim çekdi dayanamadım öyle oldu şu oldu bunlar mazeret bahane ihanet ihanetdir mazereti bahanesi yokdur.

0|0
    0|0
  • Bir erkek sevgilisiyle sevismek istiyorsa ve sevgilisi buna karsi cikiyorsa napiyo gidip bazi hayat kadinlariyla tek gecelik iliskiler yasiyor. Sevgilisi vermezse ayse fatma verir secenek cok. Sonrada kiz beni aldattin diyor halbuki kiz kendi elleriyle itmis oluyor baskasinin kollarina

0|0
    0|0
    • l*n sevgılısı cocukla bırlıkte yasıyormuş onu aldattı

• evet çok haklısın , hadı bunu yaptın bari yaptıklarının arkasında dursaydı pislik durmadı işte kaçtı korkak.

• Ozelden yazsana

• yani evet heralde bilmyrm

0|0
    0|0
  • sevgilinle yaşıyorsun anladık sanki seninle evlenicek merak etme seni sevmıyordur istedi zaman kullanıyordur iyi yapıo

0|0
    0|0
    • yo ben degıl ben 3. tekil şahısım , zaten sevgılıyle nısanlandı

• mantığım aldatır dıyor

• Tartışılmaz bu mantıksız bile olsa aldatır senı seven bırısı zaten evlilik konusunda birçok şey yapmak isticektir sana bunu verebilicek varmı? 200 milyar masrafa senin için girebilcek birisi varsa evlenmelisin :)

• Gerçek erkek... aldatmaz...
    Çünkü gerçek erkek cinsel organı ile değil
    Karakteri ile değer bulur...

0|0
    0|0
  • Aldatir

0|0
    0|0
  • Her erkek ve kadın aldatmaz. Namuslu yaşıyanı bulmak zor mu

0|0
    0|0
  • Aldatmak bir hata degildir kimse yanlislikla siyunup sevismez. Bitirin iliskinizi soyle sorular acmayin suraya

0|0
    0|0
  • Seven aldatmamalı.

0|0
    0|0
  • Hersey icin olabilir

0|0
    0|0
  • sevigilisiyle cinsellik yaşıyor mu?

0|0
    0|0
    • evt yasıyor dıye yazdım