Kızlardan tiksiniyor musunuz?

Kızlardan tiksiniyor musunuz?
Regl olmalarından, ped kullanmalarından adet olduğunu bildiğiniz anda tiksinir misiniz?

• Hayır tiksinmem.
    61% (11)74% (32)70% (43)Oy Ver
  • Evet iğrenç geliyor.
    39% (7)26% (11)30% (18)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• tiksinti neden olur? ya da nelerden tiksinilir? pis olan şeylerden. peki kadın adetliyken pis midir? elbette hayır

pis olmayan bir şeyden tiksinilmez. bazı insanlar eski yahudi inanışından kalma hurafelere inanmış. kadını adetliyklen pis sanır. halbuki değildir. biraz araştırma yapıp öğrenseler kimse tiksinmez.

bakara suresi 222. ayette " ey Muhammed. sana kadınların adet günlerini sorduklarında de ki; onlar pis değildir. onlar için bir eziyet dönemidir."
    Allahın pis demediğine biz mi pis diyeceğiz.

bazıları pis kan akıyor diyor kokuyor diyor koyu olduğundan pis diyor. bunlar bilgisizlikten.
    rahim topuzu üzerinde çok özel bir doku var. bu dokunun görevi sperm yakalamaktır. her ay bu doku özelliğini yitirdiğinden kan yolu ile atılarek yenisi kaplanır. işte kandaki renk ve koku bu dokudan dolayı. ya değilse pis değil. kadının en hassas yeri orası orada pis şeyin ne işi var. ayrıca insan vücudunda öylesine pis kan olur mu ölür be insan.

4|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• neden tiksineyim ki, dünya nüfusunun yarısı bu hastalığı yaşıyor. Bayanların sinirli olmaları dışında benim bir şikayetim yok. :)

3|0
    0|1
  • hayır tabi ki. normal bişey bu

2|0
    0|1
  • onların suçu değilki bu neden tiksiniyim.

3|0
    0|1
  • Amann konusunu bile acma.

1|0
    1|0
  • aaaaa

1|0
    1|1
    • Noldu?

• Anlamadım işte:/

• tiskinmesin diyorum kızlar doğanın kanunu bizdede meni var gereksiz yerde gelen istemeden gelen bende çok oluyor o daha sinir bozucu iğreç kokuyor öğğğğğğğğğğ

• Bakımlı olsunlar yeterli, tripleri dışında sıkıntı yok. Sms paketi bitmiş bana salça oluyor, banane la atmasaydin her yere turkcell in siyosu ben miyim bana trip atiyorsun o_O

0|0
    0|0
  • Ya tiksindirici gibi geldi içim tuhaf oldu :D

0|0
    0|0
    • Neden:D

• Merak etme alışırsın:D

• Iykkk hayerrrrrr :D ruyalarima giriyormus bide hahah :D

• Tiksinmem

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • Bunları duyunca bir tiksinti geldi bile

0|0
    0|0
    • Neden?

• Bende olmuyor

• Bilmiyorum bir yerde tuvalette kanlı bir pet görmüştüm pis bir koku geliyordu ondan beri tiksinme var

• regl olmayla s*çmak arasında bir fark görebiliyor musun?

0|0
    3|2
    • ikiside doğal ve normal birşey demek istedim herkes eksiyi basmış :)

• Ben çok yanlış anladım:DdDd

• :))

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...