Cinsellik bölümüne gizli kullanıcı olarak yorum atanlar...

gizli kullanıcılardan 'bayan' olarak görünenlere gerçekten inanıyor musunuz? fake hesap açan erkekler çok mu eğleniyor ya da azmış mı bu kızlar? :) attıkları bazı yorumlar gerçekten ilginç..görüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar.

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• evet mesela direk ben sevgilimle sevişirim ya da analı felan güzel gösteren tiplerin sahte olduğunu düşünüyorum .gerçek fikirler değil.bunun kötü olduğunu da bilmiyorlar .mesela belki bi kız sevişmek istemiyor ama oradaki bi cümleyi görünce belki içinde bi ışık yanıyor .grup yaptım eğlendim ,anal yaptım çok güzel ,sevgilimle düzenli iliişkim var yatarım kalkarım mutluyum bunlar sahte geliyor açıkcası .

0|1
    0|0
    • genel olarak çok doğru bir yorum yapmışsın..hatta bazıları kız bile değil.

• mesela bir şey diyorsun hemen ayrıl diyorlar .kolay mı o kadar ?bence de .bi kız asla ve asla sevişmeyi erkek gibi istemez .mesela seks olmadan aşk olur mu?diye sormuşlar .bazıları sekssiz neye benzer demiş. valla biraz kadın ruhundan anlıyorsam içinde istek bile olsa böyle demez,kimse onu tanımasa bile bunu söylemez.erkeler de bu kızlar ne azmış demesin.zaten öyle azmışlar görüyor

• yine de gerçekten azgın olan ahlak dışı kızlar var mutlaka..

Kızlar Ne Diyor 4

• haahaa inanın hemen deşifre ediyorlar kendilerini hele tıfıl olunca.

çok komik duruma düşüyorlar.gençlik merakı işte .

0|1
    0|0
  • kolpa hepsi

0|2
    0|0
  • valla bence mümkün onların gerçekten kız olması.sen fazla iyimsersin

0|0
    0|0
  • azdım sevişmek istiyorum lennn

0|0
    0|1
    • noldu eğlendin mi bari?

• balkondan bağır.. elbet biri gelir :D

• öyle ama asıl nokta şu ki neden gizliyorsun kimliğini o halde, neden çekiniyorsun?

Erkekler Ne Diyor 4

• bazıları kadın.

bazılarnın cd, gay, bisexuel falan olduğu hissi uyanıyor bende.

0|1
    0|0
  • evet mesela analı övenlere çizgiyi çek dostum çoğu ya ergen ya *bne

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • azmış olan sözde gizli bayana duyrulur...

en kolayı orta parmagını kullan sen bir kere bayan değilsin

0|1
    0|0
Yükleniyor...