Geride kalan zihniyete sahip ülkelerde kız çocuklarının sünnet edilmesi hakkında fikirleriniz nelerdir? Video detayda?

Bu videoyu izleyince içim ürperdi. Fikirlerinizi merak ediyorum.
http://www.youtube.com/watch?v=zcWzuRHpsn8

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• vahşet. başka şey değil. gereksiz saçma sapan bir uygulama. eski mısırlılardan kalma bir inanış. firavun döneminin inanışı. hala sürdüren topluluklar var. zaten bu sünnetin esas adı firavun sünneti

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Doğru bulmuyorum çok içler acısı bir durum bence ☺

0|1
    0|0
  • Bu nasıl geri kafalı bir zihniyettir!!!

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Erkeklerinde sünnet edilmesi doğru değildir, çünkü o postu Allah boşuna yaratmamış onu kesenlerin bir çoğunda erken boşalma sorunları gözüküyor ya da sertleşme.

1|0
    0|0
    • O açıdan bir zararını görmedim ama bunu arastıracağım.

• Tevrat'tan bir kesim ne acınacak bir durum ki bunu din adına yapıyorlar. Aslında Kur'an'da böyle birşey bulamazsın. İşte imtihan tam olarak budur :) Müslümanım diyenlerin bir çoğu hatta %90'ı Allah'a baş kaldırmıştır aslında

Yar.17: 7 Antlaşmamı seninle ve soyunla kuşaklar boyunca, sonsuza deksürdüreceğim. Senin, senden sonra da soyunun Tanrısı olacağım.

Yar.17: 8 Bir yabancı olarak yaşadığın toprakları, bütün Kenan ülkesini sonsuza dek mülkünüz olmak üzere sana ve soyuna vereceğim. Onların Tanrısı olacağım.”

Yar.17: 9 Tanrı İbrahim’e, “Sen ve soyun kuşaklar boyu antlaşmamabağlı kalmalısınız” dedi,

Yar.17: 10 “Seninle ve soyunla yaptığım antlaşmanın koşulu şudur:Aranızdaki erkeklerin hepsi sünnet edilecek.

Yar.17: 11 Sünnet olmalısınız. Sünnet aramızdaki antlaşmanın belirtisiolacak.

Yar.17: 12 Evinizde doğmuş ya da soyunuzdan olmayan bir yabancıdansatın alınmış köleler dahil sekiz günlük her erkek

• Abi bu nedir ya yazık yahu

0|0
    0|0
Yükleniyor...