Parmakla kızlık bozulması kolay mıdır ?

Merhaba , parmağın %70ini içeri sokarak kızlık zarı bozmak kolay mıdır ? Hafif bi acı (baskıdan dolayı yarım saatte geçti ) Ama kan gelmedi. Esnek zar vs bunları biliyorum da , Parmağın penise göre daha ince olması kızlığı bozmamış olabilir mi ? Bir de reşit bir insanın kızlık muaynesine gitmesi bekarken yasal mıdır ?

Güncellemeler:
Doktora gittim , muayne sonuncda kızlığım durduğu hiç bi zarar görmediğini öğrendim. 4 4lük bakiresin dedi (: Şanslısın yine dedi :) Bu da bana ders oldu bi daha asla ..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Muayene olabilirsin onda sorun yokda Zar vaijanın 1-1.5 cm gerisinde .Parmak sokunca bozulmuyorsa esnektir.

• Bence sen tam zara kadar sokmamış olabilirsin parmağını.

• Herkeste aynı değildir. Doktor senin için önemli bir şeyse bi daha denemeyin , çoğu durumda bozulabilir, sen şanslısın sadece dedi

• Yok bilgi olsun diye.Rahatsız ettiysem kusura bakma.Çok saol yardımın için.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 15

• bozulması zor

• sen niye parmağını oraya sokuyon ki ?

• parmakla kızlık bozulabilir ama kan gelmemesi bozulmadığına işaret olabilir...evet parmağın ince olması zedelemiş ama yırtmamış olabilir...ama doktora gözükmekte fayda var...neden yasal olmasın...doktorla senin aranda birşey...ben kızlık zarımın zedelendiğinden şüpheleniyorum aklıma takıldı kontrol edebilirmisin zarar var mı diye muayene olabilirsin...ama iyii birine git bazısı ters gözle bakabilir...

• geçmiş olsun.

• bence lastiğinin havası inmiştir

• bir keresinde eski kız arkadaşımla sevişirken parmağımı kullanmamı istemişti. kan felan da gelmedi. demekki kız bakireliğinin korunması adına parmağı tercih etti. saygı gösteriyorum. ve sonuç olarak da parmaklamanın kızlık zarını bozmayacağını söylüyorum.

• kan gelmediyse bozulmamıştır. biraz daha soksaydın o hafif acı önce yanmaya sonra daha şiddetli bir acıya dönüşürken kızlığın bozulurdu. zaten bunu da kendin yapamazsın. çünkü hafif acıda parmağını geri çeken daha çok acıya zaten dayanamaz, daha ileri gidemez. kızlığın bozulmamıştır !

• Teşekkür ederim. İyi ki muayneye gitmişim yoksa içim içimi yerdi

• "güncelleme" gözün aydın :)

• Şöyle bir durum var kızlık zarı bozulmuş ama kan gelmemiş de olabilir. Muayene yasal evet.

• yasal

• her zar aynı tipte değildir. kimisi vardır, sadece adet kanının geçebileceği kadar ufacık bir delik vardır, kimisi süzgeç gibidir, kimisinde tek büyük bir delik vardır. muhtemelen seninki son söylediğim gibi. o yüzden parmağını sokmuş olsan da kanama olmamış. tabi bu hiçbirşeyi göstermez. evet, bekarken de kızlık muayenesine gidebilirsin.

• Ya kızım git işinbe başka işin gücün yok mu mübarek gün

• merak ettim niye sokuyosun parmağını

• Geçmiş olsun artık bir kadınsın.

• kan gelmedi mi?

• o zaman sorun yok zevkine mi yapmıştın

• Hayır

• link Net Bilgiler Var.

• Kan gelip gelmediğini sen anlayamassın. Çünkü kızlık zarı patladığında gelen kan zaten bir iğne ucu kadar birşey diye biliyorum. Yani şuanda kız değil kadın olabilirsin. ;)

• Sen çok patlattın heralde :D

• igne ucu kadar mı emnmisin :))

Kızlar Ne Diyor 6

• hangi parmak olduğuna göre değişir şimdi bi baş parmak var bi serçe parmak bi de ayak parmağı .

• kanamayabilir. Parmak ayrı penis ayrı. parmak geçer gider . Muayenede kimse olmaz. Normal muayenede bile olmaz.Reşitsen bu muayene bilgiside sadece sana yasal olay varsa yasal mercilere bildirilir.

• bozulmaz, ben kendi parmagımı sokmustum hemde 2 3 klere, ama cinsel ilişkide bozuldu sorun etme

• ya sana ait bir organa kendi parmagını bile sokamaman cok saçma , insan merak ediyor sonucta , birsey olmaz

• Evet bende merak ediyorum , Kızlık zarı yapısı itibariyle ortası delik ve parmak ince olduğu için mi bozmadı acaba. Ben bozmuştur diye düşünüyorum. Doktora gidicem bakalım

• o nası oluyo yaa cidden çok enteresan parmağınızı neden sokuyorsunuz hadi soktun esnek çıktı sonra mı bozuldu nası oluyo bunun mantığı nedir

• Benim bı arkadasım doktora gitti bu nedenle, için rahat olsun. Zar Derinde oluyormuş :)) birleşme olmadan kolay kolay bozumazmis.

• kızlık zarı vajina girişinin 1,5 -2 cm içinde buda demek oluyorki bozulma ihtimali oldukça yüksek

• ben zamaninda butun parmagi sokup tam bozamamistim bacim. senelerce bozdum sandim. ilk iliskimde de cok az kan geldi bir saat sonra. aynayla bakiyordum hala orada. en son biraz kalinca bisi girince bozuldu tabi. sonra baktim cidden bozuldu. 23 yasina kadar aslinda bakireydim yani.o yuzden soran gizlicim esnek olabilir.

• diossunnn. ben gayet gorup anlayabiliyorum. doktor da bakip soyleyecek :-) oturacak o sandalyeye acacaksin bacaklarini ayirip bakacak. aynisini evde de yaparsin. gel bana ben bakayim yani. ahaha su

• Doktora gidicem, Bizim anlayabileceğimiz bir şey değil.

• olabilir canım. ince gelmis olabilir yani. acip bakacaksin baska yolu yok anlamanin.il

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...