Sizce bunlar 4 gün boyunca yakınlaşmadılar mı şaşırtıcı?

benim bir tane kız arkadşaım var ve 4 kız arkaşdaıyla birlikte üniversitede ev tuttular bundan 1 hafta önce ise sevgilisi burdan kalkıp onun ouduğu şehire gitti evde kız arkadaşlarının hiçbiri yokmuşşş ve 4 gün boyunca o çocuk o evde kaldıı ve yakınlaşma olmadı sadece öpüştük dedi ben şahsen yemedimm.. dahada yakınlaşma olmuşmudur 4 gün diorum 1 gün olmadı 2 gün olmadı elbet olur die düşünüorum ateşle barut yanyana kalmaz.. onlar kafede bile oturudkları zaman bile birbilerinin boynunu öpüp koklayan insanlarla bence daha fazlasını oldu die düşünüorum sizzcede olmuştur değil mi

Güncellemeler:
yani çok salak insnlar var yahuu kız sadece yankatan 2 kere öpüştük dedi bu kadar ya sanan ne diyenlere demekki beni ilgilendirioda soruorum sanan ne diceksenn sorumun içine sıçmaaa

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kapıdan girer girmez kapının önünde yapmaya başlamamışlarsa o çocukda bir sorun var demektir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Alan razı veren razı boşver oldular ya da olmadılar.
    çok merak ediyorsan büyük olasılıkla olmuşdurlar olmadıysalar bile başka şeyler yapmışdırlar.

1|0
    0|0
  • gelde inan değilmi :)

1|0
    0|0
  • olmuştur..
    reklam olmamak için öpüştük demiştir sadece..
    nerelerini öptüklerinden bahsetmemiştir

1|0
    0|0
  • kesinlikle yalan yalamış yutmuştur bile

1|0
    0|0
  • tabı olur sen orda olsa senı bıle bıplerler dımı

1|0
    0|0
  • neler neler

1|0
    0|0
  • Sanane?

0|0
    1|0
  • Olmuşsa ne olmuş? Biz ilgilendirmez ki, onların özeli bu.

0|1
    0|0
  • bir insanın başına ne gelirse ya meraktan ya y. raktan gelirmiş..

0|0
    1|0
  • Diyelim ki oldu sanane?

0|1
    0|0
    • sordumm beni ilgilendirmio zatenn bu soruların içine girip maydonoz olmayınnn anladın şimdi bu sorudan sana ne sana sormadım zatennn

• gunahını almak ıstemem ama sevısme olur

0|0
    0|0
  • Yaws bu kadar merak nie cocugu sen mi alaxan yoksaa olmussa olmus sanane kizim ya yiyen saen degildsin zevk alan sen degilsin ama bunk sense yasamak istiyorsam zor bir r sey degil univde sende bir sap bul sense ya da

0|0
    1|0
  • kesinlikle hemde: olmasa gariplik vardır zaten

1|0
    0|0
  • beyin bedava...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Olmuşta olabilir olmamıştırda olabilir niye kötü düşünüyorsun ki..

1|0
    0|0
  • De bundan sanane

0|1
    1|0
  • pardonda sanane? :DD

0|1
    0|0
  • Belki yakınlaşmamışlardır neden bu kadar merak ediyorsun ki :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...