Bu tür yapan kızlar var mı merak ettım?

arkadaşlarımdan falan duymadım arkadaşlar internette okudum klitorise basınçlı su tutarak mastürbasyon yapıyor musunuz kızlar? kızlık zarına zarar veriyor mu ? ve nasıl bi yöntem ...

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• var p. videoların da cok

0|0
    0|0
    • hımm

• ewet çoğu engelle haklısın unutmuşum ben DNS ayarlarını değiştirdim için her yere giriyom nasıl yapıldıgını bilmiyorsun sanırım yardımcı olabilirim

• yoo gerek yok

Erkekler Ne Diyor 5

• soru kızlara ama yapan olduğunu biliyorum. bizzat şahit olduğum bir olaydır. olayın inceliklerini bayan arkadaşlar sana anlatırlar sanırım.

0|0
    0|0
  • doğrudur duşta zımpırtıyla yapılıyor telefon gibi şey,yatakta ise yine tazikli hortumla bende bitane olacaktı sanırım:))

0|0
    0|0
    • bende yenı duydum sasırdım

• sakın deneme

su faturası eve geldiğinde, miktarı gördüğünde yüzeysel orgazm yaşarsın.

1|1
    0|0
  • kızlık zarına zarar verirmi bilmiyorum ama kız arkadaşım hortum sokmuştu 20 saniye felan kaldı sonra squirt gibi fışkırdı çok güzel gözüküyordu tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • sokmus muydu sokarsa tabi zarar verır yuhh ondan bahsetmıyoruz

• o ne demek ?

• seks pozisyon kitabı

• Eski sevgilimle duştayken eğlenmek için çok yapardık... Onun için seks kadar zevkli benim için de oldukça eğlenceliydi :)

Herhangi bir riski yok... Banyodayken mutlaka denemelisin

0|0
    0|0
    • birbiriniz çıplak gördünüz yani .s

• anladım..

• :))

Kızlar Ne Diyor 7

• 15 yaşındayken yapıyordum onu.Zarla alakası yok.deliğe değil klitorise suyuyu tutuyorsun..birazda sallarsan duş ahizesini güzel zevk verir

0|2
    0|0
    • tecrübe konuşuyor :D

• patlıcanda kullandınmı

• bakıyorum neler kullanılacağını iyi biliyorsun.Ama o zor olmazmı.hemde anal alıyorsun.yazık sana :(

• bir işe yaramıyor ya iki üç saniye bir his veriyor o kadar aynı hissi soğuk suyu ensene tutarak da yaşayabilirsin :)

0|0
    0|0
  • ssadece hoş his uyandırır etkili değil. Vajina kısmına yapmıyorsun zaten yapsanda gerçi bişeye benzemez yangın hortumu tutmadığın sürece tabi.

0|0
    0|0
  • ewd cok hos oluo:)

0|2
    0|0
  • bi defa denemiştim 5 sene oldu ne hissettiğimi şimdi hatırlamıyorum ama baya uzun sürmüştü :))

0|0
    0|0
  • Klitorise tutarsan zara gelmediğinden birşey olmaz. Evet yapanlar varmış ama hiç denemedim öyle

0|0
    0|0
  • evet böyle bişi varmış ama denemedim hiç

0|0
    0|0
Yükleniyor...