Kızlık zarı dikimi buna kanacak kadar aptal erkek var mıdır?

bekaretini bozurup sonra gidip diktiren bir bayan olduğunu erkekler anlamazmı? ee sonuçta kan gelmesi değil bence ilk kez ilişkiye giren bir kızı erkek anlar bir kere vajinası sımsıkı olur .. ne kadar diktirselerde belli olur çok cahil olan bir erkek anlar bunu haksizmiyim?

0|0
8|22

En İyi Kız Görüşü

• can35511 sanma ki dinimiz erkeğe istediğini yapsın diye serbest kılmış, yani sanmayın ki kadın yaparsa namussuz erkek yaparsa çapkınlık Allah katında bunun günahı bir yani dinimizde böyle bir şey yok bu bazı cahillerin uydurması.

3|1
    0|1
    • ama neticede kadına bi engel konulduğu kesin... e böyle bi zevktende mahrum kalmak kolay değil...

• aynı şeydir can kardeşim

Erkekler Ne Diyor 22

• arkadarşlar bu sitede karşılaştım neye uğradığımı şaşırdım.kızlık zarı dikilince erkeklerin anlaması çok zor. her bakire kadının vajinası da dapdar olmayabilir bu anatomik fizyolojik değişkenlere bağlıdır.ama bu kadınların Allah belasını versin hertürllü ilişkiyi yaşa sonra da git bir iki milyara diktir namuslu kesil

1|4
    0|0
  • Kızlık zarı dikildikten sonra durum ve ortama göre en geç bir hafta dayandığını biliyorum.

Eğer kız tecrübeliyse kızlık zarına bile gerek yok, her şekilde yutturur.

0|0
    0|0
  • erkek bu işi biliyorsa eger bir kızın öpüşmesinden bile nerelerden geçtiğini anlar :)

kızın hiç sevgilim olmadı kimsenin eli elime değmedi öpüşmedim bile deyipte öpüşürken dil atmasına benziyor bu iş :) siz anladınızz ;))

2|0
    0|0
  • birincisi bozulmamış bir zardan bile kan gelmeme ihtimali var. erkekğin (eğer jinekolog değilse) bunu anlaması zor benim merak ettiğim kendini bakireyim diye yutturan kızın kendi vicdani ile yaşadıkları...

0|1
    0|0
  • anlaşıldı derdin...bakire değilsin ve diktireceksin...

amacın bu soruyu sorarak vajinanın sıkılığından erkeklerin anlayıp anlayamayacağı konusunu öğrenmek.

bu tarz şeylere girişeceksen ya salak bir erkek bul yada kendin biraz zekileş.

0|0
    0|1
    • yok hayır bakıreyım şu anda öyle bır dusuncemde yok

• tamam öyle olsun..ama sen mesajımı aldın eminim:)zeki erkeklerinde var olduğunu öğrenmişsindir:)

• zar cahilce bi kavramdır... erkek istediğiyle yapsın.. kadında zar yüzünden bazı zevklerden mahrum olsun.. alın işte din erkekleri bu konudada üstün kılmış.. gelde üzülme

3|1
    1|4
    • katılıyorum burada bir eşitsizlik var.kadın kapanırken erkek kapanmıyor?ilginç doğrusu

• bi erkek anlar kesinlikle.ancak zaten oyle bir kız sevgilisiyle o gece sarhoş olana kadar içer ve anlamamasını sağlar... yolu yordamı çok yani.

0|0
    0|0
  • anlaşılıyo emn ol erkek mal değilse anlaşılıyo sonuçta doktorda gözle bakıyo makinayla falan değil :)) dikilmiş kızlık zarları anlaşılıyo bn resimlerine baktım orjisiyle alakası yok bakmadan penisi vajınaya yerleştrrse yine kanar anlayamzsın ama bakarsan sanki pantlondaki bi sökügü özensizce dikmişsin gibi

0|0
    0|0
  • siz kendinize kör at muamelesi yaparsanız alacağınız cevap "her kör atın bir alıcısı vardır" olacaktır. ilişkiye girdiniz ve artık bakire değilsiniz tamam buna kimsenin bişey diyeceği yok ama diktirmek ne yazık emin olun kişiliğinize yazık; diktirdiniz evlendiniz nerde kaldı dürüstlük nerde kaldı sadakat kendi adıma konuşayım yapmadığı kalmayan bakire birindense ne yaptığını bilen daha makbuldür...

0|0
    0|0
  • arkadaşlar özelliklede bayanlar bu dikilme olayında çoğu erkek sadece kan gelmesini bekler kimse sıkımı falan diye bkmaz özellikle türk erkeyi

1|0
    0|0
  • eğerki bi insan bi bok yicekse onun sonunada katlanmalıdır. bölyle yok zar diktirme yok kandırma flan yanlış. söylersin yaptığını kabul ederse eder kandırmak şerefsizliktir. diğer tarafta kimi kandırcan!

0|0
    0|0
  • ülkemizde cinsellik bu derece cahillerin kavrayamadığı konu iken, kızlık zarını diktirmeden de kızlığım bozuldu diyerek iki damla kan ile kocasını kandıracak kadınlarda var olduğunu bilmek gerekir.

0|0
    0|0
  • böyle şey olmaz ya saçmalık bence

0|0
    0|0
  • buna kanacak erkek var mı ? cevap : olmamı

0|0
    0|0
  • cahıl olan bıle anlar bunu. anlamayan erkek yoktur.

0|0
    0|0
  • var ki piyasası da var

0|0
    0|0
  • diyelim ki farketti felaketi onler mi bence fazla hafife alma

0|0
    0|0
  • ben anlayamam

0|0
    0|0
  • jinekolog haricinde anlayabilecek birisi olacağını sanmıyorum.

0|0
    0|0
    • ama ılıskıde kanama olur evet ama hanı sonucta bır kızın vajınası dardır? daha once ılıskıye gırdıgı bellı olmazmı

• bence belli olmaz ilişki neticesinde vajina bir miktar genişler haklısın fakat doğum yapmadığı sürece erkeğin anlayabileceği kıvamda genişleyemez

• hiç yapmamaış biri anlamaz herhalde

0|0
    0|0
  • Allah ı nasıl kadıracaklar

vicdanını nasıl kadıracaklar

tecrübeli erkek anlar

0|0
    0|0
  • Ne kızlar var günümüzde bakire ama arka taraf bolu tüneli gibi olmuş...

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kaç tane evlenmeden önce bakire bir kızla seks yaptı ki ? Bakire birisinin vajina darlığını bilsin ? Bir de penis içeri girmiş yok niye senin vajinan dar değil sen kızlık zarı diktirdinmi diye soracak .

1|0
    0|1
  • Bence bu karşındaki erkekten çok kendini kandırmacadır

0|1
    0|0
  • vajina darligiyla bekaretin ilgisi yok. cok cahilsiniz ya

1|0
    0|0
    • bir cok kadının vajina egzersizlerinden haberi oldugunu sanmıyorum canım, buna kıyaslarsak alakası var

• acılımlı yazdım duyup arastırırlar belkim :)

• iste.. var demekki

0|0
    0|0
  • hadi adam kandı acaba kişi kendi vicdan azabı çekmezmi o yalanla ömür boyu nasıl yaşar, çok kötü.

0|0
    0|0
  • her vajina bir değil sonuçta ya kahin mi de nerden anlıcak. belki kız hiçbir şey yaşamamış ama izlemiş biliyor azgın iyi performans sergiliyor? olamaz mı? erkeğin zekasıyla falan alakası yok anlaamaz

1|0
    0|0
  • Jinekolog dışında kimse asla anlayamazmış

0|0
    0|0
Yükleniyor...