Eğlenceli film öneren var mı?

eğlenceli yüzeysel gençlik filmi önerir misiniz ? Ama içinde cinsellik olmasın american pie gibi

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• aşk çeşmesi,b planı,çılgın cuma,juno,tam sarışın,ölü gelin,bir alışverişkoliğin itirafları,bir drama kraliçesinin itirafları,rock campı,hayal et,fantastik dörtlü serisi,bir erkek 10 günde nasıl kaybedilir,gelinlerin savaşı,over her dead body(sevgilimin eski nişanlısıyla tanıştığım gün),romantik komedi,burada olan burada kalır,cennet gibi,mrs. doubtfire.hangilerinde cinsellik 0 dır bilemem ama bunlar beğendiğim eğlenceli filmlerden izlemek istersin belki seçersin içinden beğendiğin olursa canım umarım seversin :) cinsel içerik yönünden hatırlayabildiklerimi söyleyim.çılgın cuma da öpüşme dışında cinsel içerik yok diye hatırlıyorum.ölü gelin de cinsel içerik 0 animasyon ama çok güzel bir film :) mrs. doubtfire de de yok diye hatırlıyorum.eskiden sık sık izlerdim tv de çıktıkça ama uzun zaman oldu izlemeyeli yalnız eski ama mükemmel bir film bir babanın fedakarlıklarını anlatıyor çok eğlenceli :) b planı,tam sarışın ve juno da cinsel içerik vardı sanırım ama ne derecede vardır sana zıtmıdır bilemem.ama bazı filmler gibi pompalamasyon felan değil oraları buraları açık gösterilmiyor.umarım seversin :)

0|0
    0|0
    • çok teşekkürler

• rica ederim tatlım :) felekten bir gece,romantik komedi,bay evet,aman tanrım,ruh eşi filmlerini de öneririm :) birde biri beni ısırdı diye bir film vardı vampir ve kurt adam filmleriyle dalga geçen :D sen kimsin filmi vizyona girdiğinden beri merak ediyorum izlemek istiyorum izlerim inşallah :) birde nette gezerken aşkın yemekleri diye bir filme rastladım isminde yemek geçince ilgimi çekti meraklandırdı belki onu da izleyebilirim :) eğer hoşuna giden film varsa sende bana önerirsen sevinirim canım

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...